Eindhoven – Excelsior 3:0 (kon.) | Alkmaar – Twente 2:2 (kon.) | Feyenoord – Groningen 4:0 (kon.)

90+1
    Klaassen našel ve vápně úplně volného Kishnu který podklouzl a svou střelu namířil vysoko nad ! Tak to byla šance !

88
    Poslední střídání také na hostující straně. Ze hřiště odchází Thomas Lam a na hrací ploše ho nahradí na poslední minutky Rick Dekker.
    Cillessen Necida vychytal.

72
    Tomáš Necid vyzkoušel pozornost Cillessena, který musel míč vyrazit na roh.

71
    Davy Klaassen teď od hlavního sudího vidí žlutý kartónek.

70
    Domácí střídají po třetí. Ze hřiště odchází Lasse Schöne a své místo přepustí čerstvému Anwar El-Ghazi.
    Hostům pomohla branková konstrukce.

64
    Centr od Veltmana si na zadní tyči našel Sigthórsson, ten svou střelou orazítkoval jen břevno Hahnovy branky !

46
    Druhé střídání o poločase domácích. Ze hřiště odešel Niki Zimling a své místo přepustil Nickovi Viergeverovi.

46
    O poločase také střídali domácí. Ze hřiště odešel Nicolai Boilsen a místo něj nastoupil Ricardo Kisha.

46
    O poločase střídal Joost Broerse a místo něj nastoupil Trent Sainsbury.
    Hlavička Veltmana.

44
    Centr z pravé strany, který se dostal až na zadní tyč, kde se do hlavičky opřel Veltman, jeho pokus minul jen o kousek pravou tyč Hahnovy branky.

41
    Žlutá karta také pro Nikiho Zimlinga, který musel zastavit Broerse, jinak by z toho byla slušná šance pro hosty.
    Moisander mířil nepřesně.

36
    Niklas Moisander se dostal ve vápně ke střele, míč ale poslal těsně vedle pravé tyče Hahnovi branky.

35
    Ben Rienstra vyfasoval žlutou kartu za nešetrný zákrok.

33
    Ryan Thomas vyfasoval žlutou kartu za příliš mnoho řečí k rozhodčímu.

24
    Mustafa Saymak si z předešlého souboje s Boilsenem přivodil nějaké zranění a musel tak vystřídat. Místo něj nastupuje Jodi Lukoki.
    Velká šance Ajaxu.

5
    V obrovské šanci se teď ocitl Sigthórsson, který dostal přihrávku z pravé strany, svou střelu ale poslal doprostřed brány a Hahn tuto střelu vyrazil do bezpečí.
    Necid v dobré šanci.

3
    Drost našel krásně Necida ve vápně, ten ale vyslal na branku slabou střelu se kterou Cillessen neměl problém.