Toronto – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Tampa – Ottawa 2:3 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – Carolina 4:3 (kon.)
Philadelphia – Montreal 3:4 (0:1 po s.n.) | Columbus – NY Rangers 5:2 (kon.) | Boston – Washington 0:4 (kon.)
Detroit – Anaheim 2:3 (kon.) | St. Louis – Calgary 4:1 (kon.) | Florida – New Jersey 1:5 (kon.)
Nashville – Dallas 4:1 (kon.) | Chicago – Buffalo 6:2 (kon.) | Arizona – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Colorado – Minnesota 0:3 (kon.) | Vancouver – Edmonton 5:4 (1:0 po s.n.) | San Jose – Winnipeg 3:0 (kon.)
po s.n. (1:2)
Tampa Bay Lightning
2:3 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
Ottawa Senators
Neděle 12.10.2014, 01:00 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám pěknou neděli. (07:52:42)

3. Erik Karlsson (OTT) 1+0

Po dvou ospalých třetinách se Ottawa ve třetí dvacetiminutovce konečně probrala a začala hrát hokej, který od nich všichni fanoušci očekávají. Erik Karlsson se zachoval jako správný kapitán a v osmačtyřicáté minutě zavelel k obratu. Senátoři tedy nejprve jeho zásluhou srovnali na 1:1, o dvě minuty později se pak dokonce po střele Stona ujali vedení. Tampa sice dokázala ještě sedm minut před koncem utkání vyrovnat, avšak to bylo z její strany více méně všechno. Na tým z hlavního města Kanady byli svěřenci Jona Coopera v prodloužení a posléze i v nájezdech krátcí.

Mika ZIBANEJAD - 2:3

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Ottawa Senators.
    Autorem vítězné branky je MIKA ZIBANEJAD.

3. série
    1:2
    Tomu ale sjíždí kotouč z hole. V dnešním utkání tak vítězí Senátoři.

3. série
    1:2
    Mika Zibanejad dostává Ottawu opět do vedení. Vše teď závisí na Stevenu Stamkosovi.