Toronto – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Tampa – Ottawa 2:3 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – Carolina 4:3 (kon.)
Philadelphia – Montreal 3:4 (0:1 po s.n.) | Columbus – NY Rangers 5:2 (kon.) | Boston – Washington 0:4 (kon.)
Detroit – Anaheim 2:3 (kon.) | St. Louis – Calgary 4:1 (kon.) | Florida – New Jersey 1:5 (kon.)
Nashville – Dallas 4:1 (kon.) | Chicago – Buffalo 6:2 (kon.) | Arizona – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Colorado – Minnesota 0:3 (kon.) | Vancouver – Edmonton 5:4 (1:0 po s.n.) | San Jose – Winnipeg 3:0 (kon.)
Chicago Blackhawks
6:2 (2:2, 0:0, 4:0)
Buffalo Sabres
Neděle 12.10.2014, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

Děkuju za pozornost, dnes je to ode mě vše, takže dobrou noc. (05:23:42)

58:37
    Hjalmarsson (Chicago) obdržel od rozhodčího v závěru třetí třetiny dvě minuty za sekání.
    Daniel CARCILLO - 6:2

57:23
    Chicago právě vstřelilo branku! Carcillo vyskočil z trestné lavice, hned se zapojil do útoku a byl na konci krásné kombinace do prázdné branky. Enroth byl bez šance. Autorem branky je DANIEL CARCILLO. Asistence: Saad

57:05

55:05
    Carcillo (Chicago) dostává ještě dvě minuty za nedovolené bránění.
    Patrick SHARP - 5:2

53:16
    Chicago právě vstřelilo branku! Dnešní první využitá přesilovka. Domácí nevymýšleli nic převratného, postavili clonícího hráče před bránu a Sharp vystřelil. Brankář Enroth nic neviděl a tudíž puk za svá záda pustil. Autorem branky je PATRICK SHARP. Asistence: Toews a Kane.

52:27
    A další rána pro Buffalo, na dvě minuty odjíždí Myers, který to v před brankovém prostoru přehnal s agresivitou. Od sudího obdržel dvě minuty za hrubost.
    Marián HOSSA - 4:2

50:03
    Chicago právě vstřelilo branku! Dnes je to již druhý gól v oslabení, ale tenhle bude Buffalo asi hodně mrzet. Slovenský útočník šikovně ujel obraně Sabres a pověsil puk pod horní tyčku brány. Autorem branky je MARIÁN HOSSA. Asistence: Toews a Seabrook.

49:10
    Saad (Chicago) si při vhazování nešikovně přehodil hokejku a dostává dvě minuty za vysokou hůl.

48:10
    Keith dobře poslal před bránu puk ideálně na teč, jenže slovenský útočník Hossa promáchl naprázdno.
    Patrick KANE - 3:2

45:58
    Chicago právě vstřelilo branku! Shaw se ocitl na pravé lajně úplně sám, ale posunul puk rozjetému Kanovi, který tentokráte nic nevymýšlel a přesnou střelou příklepem nad beton gólmana posílá Blackhawks do vedení! Autorem branky je PATRICK KANE. Asistence: Shaw a Saad.

45:04
    Hra je přerušena, Enroth si musí upravit brankářskou masku.

Štěpán Hladký

Branky a nahrávky: 1. Shaw (Hjalmarsson, Saad), 3. Keith, 46. Kane (Shaw, Saad), 51. Hossa (Toews, Seabrook), 54. Sharp (Toews, Kane), 58. Carcillo (Saad) – 8. Girgensons (Meszaros, Stafford), 19. Ennis (Stafford)

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith, Seabrook, Hjalmarsson, Riemsdyk, Oduya, Rundblad – Sharp, Toews, Hossa – Saad, Shaw, Kane – Bickell, Richards, Smith – Carcillo, Kruger, Morin
    Buffalo Sabres: Enroth (Neuvirth) – Gorges, Myers, Weber, Ristolainen, Benoit, Meszaros – Moulsonm, Ennis, Stafford – Foligno, Reinhart, Stewart – Hodgson, Girgensons, Gionta – Deslauriers, McCormick, Mitchell