Nitra – Žilina 4:5 (kon.) | Poprad – Zvolen 5:2 (kon.) | Skalica – Trenčín 4:5 (po pr.)
Banská Bystrica – Martin 2:1 (po pr.) | Košice – Piešťany 1:5 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
HK VITAR Martin
sk Neděle 12.10.2014, 17:00 • Zimný štadión Brezno • Tipos Extraliga (SR)

Skončilo sa stretnutie dvanásteho kola seniorskej extraligy, v ktorom domáca Banská Bystrica dokázala zvíťaziť nad Martinom výsledkom 2:1 po predĺžení.
    Ďakujem za pozornosť a teším sa na Vás pri ďalších hokejových stretnutiach. (19:23:00)

60:23
    Banská Bystrica dala gól!
    Domáci v oslabení strieľajú víťazný gól zápasu. Na modrej čiare výborne zachytil puk kapitán MICHAL HUDEC, ktorý v nájazde prekonáva Dzubinu. Bez asistencie.

60:05
    V úvode predĺženia hostia ešte dohrávajú takmer minútovú presilovú hru.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Skončila sa tretia tretina,po ktorej na zimnom štadióne v Brezne nie je o víťazovi stále rozhodnuté. Po krátkej prestávke preto uvidíme predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:40
    Bystričania vyhadzujú puk a snažia čo najdlhšie zdržať hru v strednom pásme.

58:52
    V závere tretiny sa bude vylučovať na domácej strane, Preisinger – dve minúty za podrazenie.