Kadaň – Kladno 4:2 (kon.) | Jihlava – Havířov 4:3 (kon.) | Třebíč – Ústí n/L 5:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Prostějov – Chomutov 0:3 (kon.) | Litoměřice – Motor ČB 5:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:3 (2:1, 1:0, 1:2)
AZ Havířov
Pondělí 13.10.2014, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

56:23
    Po Matouškově zákroku Krisl (HAV) zcela nesmyslně atakoval Petra Štěpánka (JIH). Pokračující strkanici nakonec ukončil pomezní sudí. Oba borci putují na trestnou lavici. Havířovský kapitán dostává 2 + 2 minuty za hrubost, taktéž Štěpánek. Domácí obr je ale navíc potrestán za sekání.

54:16
    Další vyloučení na havířovské straně. Tomáš Valenta (HAV) je odměnen menším trestem za podražení. Havířov bude jistě zažívat perné chvilky.

52:43
    Situace nahrává domácím. Za nebezpečnou hru vysokou holí totiž odjíždí na lavici hanby Martin Jakúbek (HAV), který dostává hned čtyři minuty. Jak si domácí s touto dlouhou početní výhodou poradí?

36:15
    Poprvé v prostřední periodě se bude vylučovat. Za držení dostává dvě minuty Jiří Dobrovolný (JIH). Pomůže přesilová hra Havířovu k návratu do utkání?

19:33
    Havířov si zahraje přesilovou hru. Za hákování je potrestán Tomáš Čachotský (JIH).

13:45
    Znovu odchází hosté na trestnou lavici. David Klimša (HAV) zastavil průnik Tomáše Čachotského pouze za cenu hákování. Havířov se tak musí opět bránit.

09:25
    Svěřenci lodivoda Petra Vlka pokračují v dobrém výkonu, díky kterému si vysloužili další přesilovou hru. Radim Ostrčil (HAV) je potrestán za sekání.

07:00
    Situace se stává pro Havířov kritickou. Na trestnou lavici totiž míří Radim Ostrčil (HAV), který se provinil nedovoleným bránění. Využije Dukla tuto velkou šanci?

06:13
    Zvýšená aktivita se domácím vyplácí, k dispozici budou mít přesilovou hru. Jakub Šlahař (HAV) dostává dvě minuty za hákování.

02:16
    Sáblík musel opět zasahovat. Z pozice levého kruhu pálil Chmielewski. Bude se navíc poprvé vylučovat. Za držení odjíždí pykat Petr Štěpánek (JIH). Jak hosté s přesilovou hrou naloží?

Libor Kucza

Branky a nahrávky: 9. Čáp (Čachotský, Melenovský), 15. Seman (Důras, Dobrovolný), 29. Malec (Důras, Kuřítko), 58. Kuřítko (Čáp) – 3. Loskot (Matějíček), 42. Šlahař (Jakúbek, Krisl), 58. Jiránek (Chmielewski, Foltýn)

HC Dukla Jihlava: Sáblík (Šťastný) – Zadražil, Dobrovolný, Podlipnik, Štebih, Dundáček, Čáp, Schejbal – Čachotský, Zeman, Mikeš – Důras, Seman, Melenovský – Březina, Anděl, Štěpánek – Malec, Kuřítko
    AZ Havířov: Matoušek (Daneček) – Repe, Ostrčil, Raca, Krisl, Valenta, Matějíček, Foltýn – Jiránek, Loskot, Fořt – Jakúbek, Šlahař, Tomi – Chmielewski, Pechanec, Sztefek – Rimmel, Klimša, Haas

Rozhodčí: Kubičík – Kotlík, Zídek