Kadaň – Kladno 4:2 (kon.) | Jihlava – Havířov 4:3 (kon.) | Třebíč – Ústí n/L 5:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Prostějov – Chomutov 0:3 (kon.) | Litoměřice – Motor ČB 5:2 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
4:2 (0:1, 3:0, 1:1)
Rytíři Kladno
Pondělí 13.10.2014, 17:30 • ZS města Kadaně • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Rytíři v posledním zápase vyloupili led Chomutova a po brankách Tenkráta a Kužela si odvezli plný počet bodů za výhru 2:1. Kladenští se nacházejí na 9. místě tabulky s 18. body. Nejproduktivnějším hráčem je Petr Tenkrát s 13 body (5+8).

Kadaň v minulém kole nedohrála domácí zápas se Šumperkem, jenž rozhodčí na začátku druhé periody kvůli mlze ukončil. V tabulce patří černožlutým 6. pozice, nejvíce bodů má na kontě Karel Ton (4+8).

Hezký den z kadaňského zimního stadionu! Dnes se černožlutí utkají s kladenskými Rytíři.

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Maštalířský) – Szathmáry, Opalek, Mazanec, Tejnor, Trefný, Stehlík, Černý, Kadlec, Ton, Jíra, Hammerbauer, Novák J., Novák L., Charousek, Berlev, Škop, Chlouba, Hejcman, Hlava,

Rytíři Kladno: Chábera (Vladař) – Kejhar, Melka, Redlich, Látal, Kužel, Hořava, Kania, Eberle, Dalecký, Dragoun, Pitule, Chalupa, Bunda, Tenkrát, Havlíček, Růžička, Rudovský Strnad

Rozhodčí: Škrobák, Polák, Rampír.

02:07
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Úvod zápasu se lépe vydařil Rytířům. Po Růžičkově přihrávce se puku ujal JAN DALECKÝ a překonal Strmeně v brance Kadaně. Asistence: David Růžička.

03:16
    Máme tu první trest. Hostující Kužel vyloučen za držení protihráče.

04:09
    Na levém křídle se probíjel Chlouba, stopku mu vystavil Bunda.

05:16

05:20
    Hammerbauerovu střelu Chábera vyrazil do rohu.

06:12
    Jakub Novák si narazil s Charouskem a vyslal jedovatou ránu, kterou hostující gólman vytěsnil do rohu.

07:14
    Z mezikruží pálil Chlouba, zadáci Kladna však jeho střelu zblokovali.

08:32
    Pavlasovo nahození skryl Chábera v lapačce, vhazuje se po jeho levici.

08:52
    Dragoun se snažil před kadaňskou brankou najít Hořavu, ten ale jeho přihrávku nezachytil.

09:36
    Prudká rána Melky z otočky jen těsně minula pravou tyč Strmeňovy klece.

10:10
    Z levého kruhu pálil Stehlík, jenž řádně protáhl Cháberu. Gólman Kladna jeho střelu vyrazil špičkou betonu.

11:17
    Z mezikruží vystřelil úplně volný Pitule, jehož pokus Strmeň zneškodnil hranou lapačky.

13:14
    Po Keharově nahození Strmeň přerušil.

13:54
    Jakub Novák (KAD) si odsedí menší trest za nedovolené bránění.

15:00
    Dělovku Rudovského Strmeň vytěsnil vyrážečkou.

15:54

17:30
    Strnad nabral rychlost a pláchl kadaňské obraně, v tváří tvář Strmeňovi však přestřelil.

19:20
    Před Cháberu se probíjel Chlouba, Růžička mu puk odebral.

20:00

V úvodu zápasu zastihli kladenští Kadaň v nedbalkách a podařilo se jim vstřelit úvodní branku, ve 3. minutě se trefil Dalecký. Druhá perioda začne za 17 minut.

20:01

20:34
    Mazanec napřáhl na modré, branku Chábery o kousek minul.

21:07
    Tenkrát našel na pravém křídle Melku, jenž vyslal prudkou střelu, trefil však jen hruď připraveného Strmeně.

22:00
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Přesně po dvou minutách druhé třetiny se Kadaň dočkává vyrovnávací branky. Ve výhodě se na branku Kladna rozjel MARTIN KADLEC, s jehož prvním pokusem si Chábera ještě poradil. Poté však pálil Lukáš Novák a právě jeho pokus za záda kladenského gólmana Kadlec dorazil. Asistence: Lukáš Novák, Jiří Charousek.

23:55
    Nepovedenou rozehrávku Bundy zachytil Charousek, defenziva Kladna si s jeho výpadem poradila.

24:52
    Zblokovaná rána Tenkráta končí mimo hřiště.

25:10
    Další Tenkrátův pokus – tentokrát Strmeň zasahoval, puk ho trefil do hrudníku.

25:40
    Dragoun mohl po přihrávce před branku zakončovat do odkryté branky, Strmeň ho zázračným zákrokem vyčapal!.

27:06
    Havlíček (KLA) si odsedí menší trest za hákování.

27:24
    Na konci povedené souhry Kadaně byl JAKUB STEHLÍK, na jehož ránu z pravého kruhu Chábera nedokázal zareagovat. Asistence: Roman Chlouba, Karel Ton.

30:38
    Havlíček (KLA) potrestán za držení.

30:48
    Trefného pokus od modré končí v náručí Chábery.

31:19
    Černožlutí jsou v posledních minutách lepším týmem a nyní již vedou o dvě branky. LUKÁŠ NOVÁK vyslal na Cháberu střelu, kterou kladenský gólman vyrazil nad sebe a kotouč mu následně propadl za záda. Asistence: Jiří Charousek.

33:04
    Trefný se krásně uvolnil a pádil po pravém křídle, následně hledal vysokou přihrávku před branku L. Nováka, jenž puk sice dokázal trefit, ale Chábera si s jeho pokusem dokázal poradit

33:04
    Hostující Melka vyloučen za hákování.

34:07
    Stehlík pálil bez přípravy, nastřelil Cháberovu vyrážečku.

35:04

35:18
    Charousek (KAD) si odpyká menší trest za nedovolené bránění.

35:49
    Kadaň se osvobozuje.

36:44
    Kladno se zatím nedokázalo na delší dobu usadit před kadaňskou brankou.

37:11
    Až teď vystřelil Tenkrát, Strmeň vyrazil.

37:33
    Z trestné lavice vypuštěný Charousek ujížděl na Cháberu, hostující obránci ho nakonec vytlačili za branku.

38:08
    Po skrumáži před kladenskou svatyní Chábera přerušil.

38:50
    Hammerbauer dostal přihrávku před branku, Bunda mu v zakončení zabránil.

39:01
    Domácí Opalek vyloučen za držení.

40:00

Druhé dějství bylo v režii Kadaně. Ve 22. minutě srovnal Kadlec, ve 28. minutě přidal druhý gól Stehlík a na 3:1 zvyšoval ve 32. minutě Lukáš Novák. Třetí část začne cca v 19:11.

40:01

41:41
    Eberleho střela z levého kruhu našla Strmeňovu připravenou lapačku.

42:10
    Pitule vystřelil od modré, trefil jen svého spoluhráče Redlicha.

42:54
    Na modré čáře se do puku opřel Opalek, Cháberovu branku minul o pořádný kus.

43:05
    Hostující Kania potrestán za nedovolené bránění.

43:51
    Jíra se snažil překvapit hostujícího gólmana střelou od levého mantinelu, ten puk ukryl mezi betony.

44:25
    Hořava vyhazuje do bezpečí.

44:33
    Trefného jedovku Chábera vyrazil do rohu hřiště.

45:05

46:06
    Dragoun hledal přihrávkou zpoza branky Eberleho, ten však promáchl.

46:43
    Na pravém křídle se rozjel Chalupa, jeho střelu Strmeň bez problémů kryje.

47:19
    Lukáš Novák našel svého bratra Jakuba, který se rozjel vstříc Cháberovi, nastřelil však pouze jeho hrudník.

49:56
    Hořava se snažil protlačit před kadaňskou branku, Stehlík mu vystavil stopku.

50:25
    Po zaváhání kadaňské obrany dostal na pravém křídle prostor Eberle, jehož ránu Strmeň vyrazil ramenem za branku.

51:05
    Petr Jíra ujížděl na Cháberu, byl faulován a branku minul. Za faul nařízeno trestné střílení!

51:05
    PETR JÍRA nájezd s přehledem zvládl a překonal Cháberu střelou mezi jeho lapačku a levý beton.

51:48
    Domácí Mazanec si odpyká dvouminutový trest za držení hole.

52:44
    Růžička neprostřelil hradbu těl před Strmeněm.

53:38
    Kaniova střela zblokována mimo branku, následně Kadaň vyhazuje.

53:48

55:24
    Bundovo nahození Strmeň trochu nešťastně vyrazil nad sebe, puku se však ujal Stehlík a zavezl jej do bezpečí.

56:07
    V pravém kruhu se do kotouče opřel JAN RUDOVSKÝ a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Ondřej Havlíček.

Dnešní utkání sleduje 515 diváků.

57:23
    Kladenský Dragoun potrestán za vražení na hrazení.