Děčín – Klatovy 6:0 (kon.) | Přerov – SHK Hodonín 5:3 (kon.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 0:8 (kon.)
Břeclav – SK Karviná 6:2 (kon.) | Opava – Technika Brno 1:6 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 2:5 (kon.)
HC ZUBR Přerov
5:3 (0:1, 1:1, 4:1)
SHK Drtiči Hodonín
Středa 15.10.2014, 18:00 • Meo aréna • 2. liga skupina Východ

55:50
    Další vyloučení na straně domácích. Tomáš Vlček (PŘE) 2 minuty za podražení. Hodonín bude hrát minutu a 22 vteřin dlouhou přesilovku pět na tři. Obrovská šance pro hosty snížit na rozdíl jediné branky.

55:12
    Radek Procházka (PŘE) 2 minuty za podražení.

50:31
    Jiří Polák (PŘE) 2 minuty za nedovolené bránění. Hodonín má šanci ještě vstoupit do dění o nějaké body.

45:44
    Ondřej Nedvěd (HOD) 2 minuty za krosček. Přerov bude hrát půl minuty přesilovku pět na tři.

44:14
    Jiří Zapletal (HOD) 2 minuty za sekání. Přerov bude hrát po návratu Školouda přesilovou hru pět na čtyři.

42:15
    Petr Školoud (PŘE) odsedí dvě minuty za nesportovní chování.

38:27
    Jakub Sajdl (HOD) 2 minuty za podražení.

34:11
    Zdeněk Sedlák (PŘE) 2 minuty za nedovolené bránění.

31:07
    Lubomír Škápik (HOD) 2 minuty za hákování.

27:19
    Vít Mika (HOD) 2 minuty za nedovolené bránění.

25:42
    Matěj Charvát (HOD) 2 minuty za nedovolené bránění.

20:24
    Michal Popelka (PŘE) 2 minuty za hru vysokou holí.

16:50
    Jan Kolář (PŘE) 2 minuty za hákování. Hodonín bude hrát dvacet vteřin přesilovku pěti proti třem.

15:10
    Matěj Blinka (PŘE) možná zbytečně až moc osekával hráče Hodonína a půjde se na dvě minuty zchladit na trestnou lavici.

12:34
    Zubři mají šanci srovnat v následující přesilovce. Jiří Zapletal (HOD) 2 minuty za hrubost.

8:08
    Hodonínu se nabízí první přesilová hra pěti proti čtyřem. Jan Kolář (PŘE) 2 minuty za podražení.

1:55
    Zubři budou hrát první přesilovou hru v utkání. Potrestán je Matěj Charvát (HOD) na 2 minuty za nedovolené bránění.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 26. Kudělka (Málek, Sedlák), 47. Goiš (Sedlák, Osina), 47. Š. Kratochvíl (Polák, Šebek), 50. Goiš (Popelka, Pala), 60. Blinka (Kudělka, Vlček) – 10. Grman (Smetana, Zapletal), 37. Kučera (Sajdl), 58. Nedvěd (Škápik)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Slovák) – Pala, Osina, Vlček, Janota, Kudělka, Zbořil, Polák, Andrýsek – Goiš, Popelka, Dostálek – Šebek, Procházka, Sakrajda – Blinka, Kolář, Málek – Školoud, Sedlák, Š. Kratochvíl.
    SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Rozum) – Grman, Zezula, Špok, Kučera, Tomi, Smetana, Pokorný, Škápik, Zapletal, Nedvěd, Peš, Kuba, Piskoř, Sajdl, Jurásek, Vrba, Charvát, Mika, Fejt, Polesný.

Rozhodčí: Škach – Kašík, Holibka