Olomouc – Kladno 1:4 (kon.) | Jihlava – HC Litvínov 2:4 (kon.) | Č. Budějovice – Chomutov 5:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 4:2 (kon.) | Slavia – Vítkovice 1:0 (2:1 po s.n.) | Liberec – Kometa Brno 2:5 (kon.)
Zlín – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Berani Zlín
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
HC Plzeň 1929
Sobota 18.10.2014, 18:00 • ZS Luďka Čajky, Zlín • DHL Extraliga juniorů

38:21
    Pavlůska nyní velmi tvrdě narazil na mantinel Walter (PLM) a dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

31:24
    Po této šanci se za bránou pustil do pěstního souboje Řezáč (ZLN) a Suchý (PLM), oba inkasují menší trest za hrubost.

28:10
    David Michel (PLM) zasáhl soupeře holí do obličeje a dává tak Zlínu možnost vyrovnání.

24:15
    David Sklenička (PLM) při souboji jeden na jednoho zasáhl soupeře do obličeje. Inkasuje tak menší trest za hrubost.

19:35
    Kristl (PLM) byl vyloučen za hákování, když si háčkem pomohl ve chvíli, kdy potřeboval dorovnat krok se soupeřem.

8:16
    Za podražení byl vyloučen Stránský (ZLN).

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 13. Zaremba (Matula, Kužílek), 25. Dalajka (Matula, Žabčík), 47. Hladiš (Hlaváč, Macharáček) – 7. Beneš (Rajal, Kubík), 13. Opava (Vlček), 24. Kristl (Kepka), 53. Kristl (Suchý, Kepka)

Berani Zlín: Čáp (Od 9. minuty Haloda) – Řezáč, Macharáček, Kužílek, Žabčík, Řezníček, Stuchlík, Talán – Hořanský, Hlaváč, Dalajka – Zaremba, Karola, Pavlůsek – Vyoral, Stránský, Galuška – Matula, Hladiš
    HC Plzeň 1929: Štekr (Pacl) – Polívka, Kubík, Walter, Holý, Houfek, Sklenička – Jakubec, Petráš, Beneš – Švarc, Vlček, Kristl – Rajal, Polata, Michel – Čadek, Suchý, Tulačka – Opava, Kepka

Rozhodčí: Obadal – Smilek, Novák