Mor. Budějovice – Klatovy 6:2 (kon.) | Nymburk – Bílina 4:3 (po pr.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:4 (1:2 po s.n.) | Kolín – Pelhřimov 5:4 (po pr.) | Sokolov – Děčín 4:2 (kon.)
Vsetín – Přerov 1:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Řisuty 4:3 (kon.) | Jablonec n/N – Tábor 1:3 (kon.)
Trutnov – Klášterec nO 2:4 (kon.) | Kobra – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Nový Jičín – Břeclav 2:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:4 (1:2, 3:0, 0:2 - 1:0)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 18.10.2014, 17:07 • ZS Kolín • 2. liga skupina Západ

Je dobojováno! V prodloužení zvítězili domácí brankou Lukáše Skokana.
    Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Tomáš Pácal a Jan Čekal.
    Tímto se s vámi loučím a na dalším online zápasu z Kolína napočtenou. (19:20:27)

63:13
    Kozlové právě vstřelili branku!

Vítěznou branku domácích vstřelil LUKÁŠ SKOKAN! A Kozlové tak vybojovali 2 body a 1 bod si odváží Medvědi.
    Asistence: Martin Mejzr, Jiří Kadlec

61:49
    Další šance tentokrát na straně domácích a to Petra Morkese, ale než stihl zasunout kotouč do branky Čekala, tak Čekalův beton byl rychlejší a kotouč vyrazil.

60:24
    Úspěšnější začátek prodloužení měli hosté.

60:01

Jelikož stav skončil nerozhodný, bude následovat prodloužení.

60:00

59:52

58:30
    Povede Kozlům vstřelit branka těsně před koncem utkání?

57:52
    Vyloučen Štěpána Jeník (PEL) na 2 minuty za sekání.

57:12
    Mejzr tečoval střelu Bartáka, ale kotouč lehce míjel branku.

55:25

53:25
    Vyloučen Martin Barták (KOL) na 2 minuty za zdržování hry. Situace opět nahrává hostům, dostanou se tentokrát znovu do vedení?

52:45
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!

Hosté jednoznačně využívají druhou přesilovku, a kotouč za záda Sejpala posílá MARTIN VYSLOUŽIL. Stav utkání 4:4. Skóre je vyrovnané a začíná se od znova, kdo bude dnešním vítězem?
    Asistence: Miroslav Třetina, Richard Adam

52:27
    Vyloučen Lukáš Skokan (KOL) na 2 minuty za hákování.

49:36
    Šidák od modré tvrdě vystřelil od modré, ale to včas zasáhl Sejpal a vyrovnání se nekonalo.

45:27

Medvědi zaútočili a je z toho gól! MARTIN HADRAVA snižuje skóre na 4:3 po přihrávce Filip Beneš a Marka Hadravy. Začíná se zápas přiostřovat!

43:15
    Zakázané uvolnění Medvědů, již druhé po sobě.

41:35
    Ofsajd hostů.

40:15
    Do třetí třetiny vstupují Kozlové oslabeni.

40:01

Ve druhé třetině jasně domácí přehráli hosty 3:0! O branky se postarali Valášek, Ježek a Morkes! Udrží si Kozlové skóre? Nebo Medvědi ještě zaútočí na skóre? O tom se přesvědčíme cca v 18:42.

40:00

39:52
    Vyloučen Michal Klíma (KOL) na 2 minuty za hákování. – 4/5

39:00
    Hosté si vytvořili tlak před Sejpalem!

38:00

Domácí se již dostávají do dvou-brankového vedení! O to se postaral dnešní kapitán Kozlů PETR MORKES a navyšuje tak vedení svého týmu. -4:2
    Asistence: Milan Valášek

35:55
    Ofsajd hostí.

33:41
    Závar před Čekalovou brankou.

31:14

Kozlové obrací stav utkání a jsou právě ve vedení! Volné místo si našel MARTIN JEŽEK, který přesnou ranou prostřelil Čekala. – 3:2
    Asistence: Lukáš Skokan.

30:35

28:35
    Vyloučen Richard Adam na 2 minuty za zdržování hry – vyhození kotouče ze hřiště.

27:57

26:34
    V oslabení David Šafránek si rychlostí najel po lajně a od kruhu vypálil na Čekala, chybělo pár cm a kotouč byl v brance. Hra pokračuje.

25:57
    Vyloučen Lukáš Skokan (KOL) na 2 minuty za podražení.- 4/5

24:39

Domácím se podařilo vyrovnat! Krásnou branku za Čekalovy záda vstřelil MILAN VALÁŠEK. – 2:2.
    Asistence: Jiří Kadlec.

23:51
    Ofsajd Kolína.

21:03
    Domácí byli v úvodu dravější a měli hned v úvodu druhé třetiny šanci.

20:01

První třetina skončila výsledkem 1:2. První gól padl rychlým protiútokem medvědů – "nedáš – dostaneš". Důraznější byli tedy Medvědi. Prvním střelcem v 7. minutě byl Kopic. Na tento gól zareagovali až ve 12. minutě domácí, svým gólem v přesilové hře. O ukázkový gól se postaral David Šafránek. Poté ihned v 13. minutě poslal zpět do vedení svůj tým kapitán Jiří Kubát rovněž v přesilovce. Hosté jsou tedy zatím v jednobrankovém vedení. Jak bude zápas dál probíhat můžeme vidět cca v 17:56. Buďte u toho s námi!

20:00

19:59

19:51
    Ofsajd domácích.

17:59
    Vyloučen Jeník Štěpán (PEL) na 2 minuty za držení protihráče.

17:39
    Zakázané uvolnění Kolína.

16:10
    Vylíčil od modré zkusil pozornost Sejpala.

13:30
    Hosté si vytvořili další velký tlak a udělali závar před Sejpalovou brankou.

12:13

Tak i Medvědi ukázali domácím svou sílu v přesilovce. Do vedení dostal svůj tým kapitán JIŘÍ KUBÁT. – 1:2.
    Asistence: Tomáš Mečiar.

11:57
    Vyloučen Tomáš Marvánek (KOL) na 2 minuty za sekání.

11:20

Domácí využívají svou přesilovku, po přesné nahrávce od Václava Jankovského si David Šafránek najel krásně na střed svého útočného pásma a jeho střelou nadzdvihl horní síť Čekalovy branky. Vyrovnal na 1:1.
    Asistence: Václav Jankovský.

10:56
    Vyloučen Pavel Srdínko (PEL) na 2 minuty za držení protihráče.

10:30
    Ofsajd Medvědů.

10:18
    Procházkova střela z první byla vyražena Čekalovým ramenem a hra pokračuje.

08:05

06:38

Po kolínském tlaku, se hosté vzchopili a v rychlém protiútoku dokázali zaskórovat. Úvodní banku vstřelil hráč MIROSLAV KOPIC. – 0:1
    Asistence: Petr Votápek, Tomáš Plachý

06:19
    Valáškova střela končí v náruči Čekala!

06:02

04:02
    Vyloučen Martin Mejzr (KOL) na 2 minuty za podražení.

03:39

02:52
    Ve velké šanci Miroslav Třetina, který využil chybné rozehrávky domácích a ve svém oslabení projel hřištěm sám až k Sejpalovi, kterého nedokázal překonat!

02:10
    Šafránek od modré vypálil, ale jeho střela minula branku. Toho využili hosté a poslali kotouč na druhou polovinu hřiště.

01:39
    Vyloučen Tomáš Mečiar (PEL) na 2 minuty za hákování.

00:20
    První buly zvítězili domácí a při klidné rozehrávce v obranném pásmu zavezli kotouč až k Čekalovi, který kotouč podržel a tím pádem přerušil hru.

00:01

SC Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Muláček, Procházka, Klíma, Skokan, Barták, Hanzl, Březina, Nedbal – Jankovský, Šafránek, Zumr – Morkes, Kadlec, Valášek – Semirád, Mejzr, Ježek – Marvánek, Hlavatý

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal – Kasalý, Mečiar, Adam, Šidák, Srdínko, Jeník, Kubát, Třetina, Hadrava, Votápek, Plachý, Kopic, Kadlec Jakub, Hadrava, Beneš, Vysloužil.

Hezký podvečer z Kolína!
    Vítám Vás na dalším domácím zápase Kolínských Kozlů, ve kterém Kozlové přivítají soupeře z Pelhřimova. Domácí se nacházejí momentálně v čele tabulky a jejich soupeř na 12. místě.
    V dresu Kolína se letos poprvé představí Marek Březina, a po zranění již po druhé Jiří Kadlec sr. Naopak Kozlové se dnes musí obejít bez kapitána Josefa Malého, který je momentálně zraněn, bez velké opory Jana Veselého, který se přesunul do extraligové Slávie a bez obránce Petra Pýchy.
    Jak se dnešní zápas bude vyvíjet, můžete sledovat na onlinech, kterými Vás bude provázet Tereza Nedbalová.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:07.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 12. Šafránek (Jankovský), 25. Valášek (Kadlec), 32. Ježek (Skokan), 38. Morkes (Valášek), 64. Skokan (Mejzr, Kadlec) – 7. Kopic (Votápek, Plachý), 13. Kubát (Mečiar), 46. Hadrava Martin (Beneš, Hadrava Marek), 53. Vysloužil (Třetina, Adam)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Muláček, Procházka, Klíma, Skokan, Barták, Hanzl, Březina, Nedbal – Jankovský, Šafránek, Zumr – Morkes, Kadlec, Valášek – Semirád, Mejzr, Ježek – Marvánek, Hlavatý