Litoměřice – Chomutov | 0:2 (kon.) | | | Havířov – Havlíčkův Brod | 3:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Šumperk | 3:5 (kon.) |
Benátky n/J – Kladno | 0:4 (kon.) | | | Prostějov – Jihlava | 5:3 (kon.) | | | Most – Kadaň | 0:1 (kon.) |
Buffalo – Florida | 0:1 (kon.) | | | Columbus – Calgary | 3:2 (kon.) | | | Toronto – Detroit | 1:4 (kon.) |
Winnipeg – Nashville | 0:2 (kon.) | | | Edmonton – Vancouver | 0:2 (kon.) | | | Anaheim – Minnesota | 2:1 (kon.) |
Chanty-Mansijsk – Záhřeb | 1:2 (po pr.) | | | Čeljabinsk – HC Slovan | 3:2 (kon.) | | | Nižněkamsk – Minsk | 5:4 (po pr.) |
Toljatti – Atlant | 2:1 (3:2 po s.n.) |
Mor. Budějovice – Klatovy | 6:2 (kon.) | | | Nymburk – Bílina | 4:3 (po pr.) | | | Technika Brno – Val. Meziříčí | 2:4 (kon.) |
Poruba 2011 – Frýdek-M. | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Kolín – Pelhřimov | 5:4 (po pr.) | | | Sokolov – Děčín | 4:2 (kon.) |
Vsetín – Přerov | 1:5 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Řisuty | 4:3 (kon.) | | | Jablonec n/N – Tábor | 1:3 (kon.) |
Trutnov – Klášterec nO | 2:4 (kon.) | | | Kobra – Žďár n/S | 6:2 (kon.) | | | Nový Jičín – Břeclav | 2:4 (kon.) |
Kladno – Chomutov | 3:2 (kon.) | | | Sparta – Pardubice | 6:2 (kon.) | | | Vítkovice – Kometa Brno | 1:3 (kon.) |
K. Vary – HC Plzeň | 2:1 (po pr.) | | | Havířov – Poruba 2011 | 6:2 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 1:0 (kon.) |
Olomouc – Vsetín | 0:0 (odl.) | | | Jihlava – Písek | 8:0 (kon.) | | | PZ Kladno – HC Litvínov | 1:6 (kon.) |
Slavia – Letňany | 4:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Hr. Králové | 1:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Liberec | 3:6 (kon.) |
Olomouc – Kladno | 1:4 (kon.) | | | Jihlava – HC Litvínov | 2:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Chomutov | 5:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Pardubice | 4:2 (kon.) | | | Slavia – Vítkovice | 1:0 (2:1 po s.n.) | | | Liberec – Kometa Brno | 2:5 (kon.) |
Zlín – HC Plzeň | 3:4 (kon.) |
Olomouc – Přerov | 3:0 (kon.) |
Dinamo Petrohrad – K. Vary | 1:2 (kon.) |
Sabres Vídeň – Bracknell | 8:1 (kon.) | | | Osvětim – Karviná - ženy | 2:5 (kon.) |
Stadion Cheb B – Vřesová | 5:10 (kon.) | | | Mar.Lázně – Kadaň | 0:18 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Trstěnice | 4:11 (kon.) |
Kaznějov – Třemošná | 6:3 (kon.) | | | Klatovy – Nejdek | 0:1 (kon.) | | | Milevsko – Humpolec | 6:3 (kon.) |
Veselí nLuž. – Žirovnice | 6:7 (kon.) | | | Boskovice – Blansko | 3:4 (kon.) | | | H. Benešov – Kopřivnice | 3:4 (kon.) |
Bohumín – Rožnov p. R. | 1:3 (kon.) | | | Chotíkov – Pubec Plzeň | 8:6 (kon.) | | | Příbram – Černošice | 4:3 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Rosice | 3:4 (kon.) | | | Mělník – Poděbrady | 6:4 (kon.) | | | Vlašim – V.Popovice | 5:4 (1:0 po s.n.) |
David Servis – Hluboká n.V. | 6:4 (kon.) | | | Uničov – Uh.Brod | 8:2 (kon.) | | | Lomnice n/P – Č. Lípa | 2:6 (kon.) |
Jesenice – Slaný | 6:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Kralupy n. Vltavou | 5:3 (kon.) | | | Hvězda Praha – Letňany | 4:3 (kon.) |
Zbraslav – Roudnice | 7:3 (kon.) | | | Olympik – Kobra Praha B | 1:7 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Benátky n/J | 9:0 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary | 1:3 (kon.) | | | Zlín sledge – Č.Budějovice | 12:1 (kon.) | | | SOHO Olomouc – SHK Mustangové | 1:2 (kon.) |
Znojmo – MAC Budapešť | 3:4 (kon.) |
konec
HC David Servis Č. Budějovice
6:4
(2:1, 1:2, 3:1)
TJ Hluboká nad Vltavou
Branky a nahrávky:
6. Nedorost (Vomela), 9. Šulčík (Sumerauer), 31. Janda (Mrázek), 45. Vomela, 56. Mikeš (Chaloupka), 60. Šulčík (Suchánek) – 5. Mavrenz (Černý), 31. Mavrenz (Švec), 32. Moudrý (Miler), 42. Oulík (Dušek)
Rozhodčí: Stach
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC David Servis Č. Budějovice:
Kučera (Vojta) – Mrázek, Korbela, Chaloupka, Janda, Vomela, Čížek, Zíka, Šulčík, Suchánek, Mikeš, Janda, Cikán, Hanzal, Nedorost, Tupý, Sumerauer, Pražák
Náhradníci:
Trenér:
TJ Hluboká nad Vltavou: Dašek – Hejda, Král, Moudrý, Miler, Šimek, Dušek, Heřmánek, Černý, Oulík, Fuka, Bělohlav, Formánek, Švec, Daněk, Mavrenz, Žlůva
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Hluboká nad Vltavou: Dašek – Hejda, Král, Moudrý, Miler, Šimek, Dušek, Heřmánek, Černý, Oulík, Fuka, Bělohlav, Formánek, Švec, Daněk, Mavrenz, Žlůva
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Stach
Diváci:
Autorem branky je ROMAN ŠULČÍK. Asistence: Rudolf Suchánek.
Autorem branky je DANIEL MIKEŠ. Asistence: Lukáš Chaloupka.
Autorem branky je LUKÁŠ VOMELA.
Autorem branky je DAVID OULÍK. Asistence: Lukáš Dušek.
Autorem branky je LUKÁŠ MOUDRÝ. Asistence: Josef Miler.
Autorem branky je TOMÁŠ MAVRENZ. Asistence: Miroslav Švec.
Autorem branky je DAVID JANDA. Asistence: Michal Mrázek.
Autorem branky je ROMAN ŠULČÍK. Asistence: Lukáš Sumerauer.
Autorem branky je DAVID NEDOROST. Asistence: Lukáš Vomela.
Autorem branky je TOMÁŠ MAVRENZ. Asistence: Milan Černý.