Buffalo – Boston 0:4 (kon.) | Montreal – Colorado 3:2 (kon.) | Ottawa – Columbus 3:2 (kon.)
New Jersey – San Jose 2:4 (kon.) | Washington – Florida 2:1 (3:1 po s.n.) | Detroit – Toronto 1:0 (po pr.)
Pittsburgh – NY Islanders 3:1 (kon.) | Dallas – Philadelphia 5:6 (po pr.) | Chicago – Nashville 2:1 (po pr.)
Arizona – St. Louis 1:6 (kon.) | Vancouver – Tampa 2:4 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 2:1 (kon.)
NY Rangers – San Jose 4:0 (kon.)
Chicago Blackhawks
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Nashville Predators
Neděle 19.10.2014, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

To je pro tuto chvíli vše. Děkujeme za sledování on-line přenosu a přejeme Vám dobrou noc/dobré ráno.

3. Carter Hutton (NSH) – 63:26, 35/37 střel, 94,60 %
    2. Johnny Oduya (CHI) – (1+0), +/- (+2), 1 střela, 1 hit, čas na ledě: 19:51
    1. Jonathan Toews (CHI) – (1+0), +/- (+1), 3 střely, 1 hit, čas na ledě: 22:23

Československá stopa v utkání:
    Marián Hossa (CHI) – 0+0, +/- (0), 4 střely, 2 hity, čas na ledě: 21:16
    Michal Rozsíval (CHI) – 0+0, +/- (0), 0 střel, 2 hity, čas na ledě: 14:13

Třetí třetina byla na rozdíl od prvních dvou vyrovnaná, oba celky si připsaly po jedenácti střelách. Jelikož si ani jeden z projektilů nenašel cestu za záda maskovaných mužů, za stavu 1:1 se muselo prodlužovat. Prodloužení jako správný kapitán rozhodl Jonathan Toews, který unikl ve vlastním oslabení a přisoudil druhý bod domácím. Ti byli v celkovém součtu lepším mužstvem, celkově na střely zvítězili jednoznačným poměrem 37:18.

Jonathan TOEWS - 2:1

63:26
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Hosté ale v početní výhodě chybují. Smith zavezl kotouč do útočného pásma, kde jej chtěl přenechat Josimu, vše ale přečetl JONATHAN TOEWS, který se dostal do samostatného úniku a nadvakrát překonal Huttona v brance Predators! Bez asistence.

61:50
    Chicago nyní budou čekat těžké dvě minuty. Sudí totiž zvedli pravici poté, co se Sharp dopustil podražení a hostující Preds tak budou mít šanci utkání rozhodnout ve svůj prospěch v přesilové hře.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Šedesát minut hokeje v Chicagu přineslo dnes večer pouhé dvě branky. Jelikož si je oba celky rovnoměrně rozdělily, musí o výherci tohoto střetnutí rozhodnout nastavený čas, případně samostatné nájezdy.

Třetí dvacetiminutovka byla oproti těm dvěma předchozím vyrovnaná a kromě domácích tak hrozili i hosté. Uvidíme, jestli v prodloužení převezme otěže utkání Nashville, nebo Chciago potvrdí roli týmu, který měl během první a druhé periody výrazně navrch.

60:00

59:52
    A další šance domácích! Sharp nabil mezi kruhy stojícímu Mariánu Hossovi, který vyslal hodně tvrdou ránu směrem na branku hostů. Perfektní Hutton ovšem i přes clonu ve svém brankovišti zasahuje a zajišťuje pokračování utkání!

59:36
    Sharp mohl rozhodnout ještě před sirénou končící třetí dějství, jenže levá ruka pozorného Huttona byla proti tomuto smělému plánu.

58:52
    Obě mužstva se již pomalu začínají připravovat na prodloužení. Hraje se již o poznání opatrněji a jak Chicago, tak Nashville se nechce zbytečnou chybou ochudil o jistotu jednoho bodu.

57:44
    Hawks měli na hokejce rozhodující moment zápasu! Vše začalo nevinným nastřelením Patricka Sharpa od modré čáry, které Hutton vyrazil betony do druhé strany. Tam ale zrovna sjížděl Jonathan Toews, který při pokusu o dorážku promáchl!

52:22
    Po pohledné kombinaci domácích bekhendem z prostoru mezi kruhy pálí Brent Seabrook, Hutton ovšem potvrzuje svou formu a vyyrážečkou odpaluje kotouč za branku.

51:15
    Po špatné rozehře Oduyi to střelou po ledě zkoušel James Neal, ale Crawford testem pohotovosti prošel.

51:03
    Filip Forsberg hned po přejetí modré čáry pálí zápěstím, ale netrefuje se mezi tři tyče.

Šimon Pilek

Branky a nahrávky: 2. Oduya (Hjlmarsson, Bickell), 64. Toews – 12. Weber (Ribeiro, Wilson)

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith, Seabrook, Hjlmarsson, Oduya, van Riemsdyk, Rozsíval – Sharp, Toews, Hossa – Saad, Shaw, Kane – Bickell, Richards, Smith – Carcillo, Kruger, Morin
    Nashville Predators: Hutton (Rinne) – Josi, Weber, Volchenkov, Jones, Ekholm, Ellis – Forsberg, Ribeiro, Neal – Stalberg, Roy, Smith – Wilson, Jarnkrok, Jokinen – Bourque, Gaustad, Nyrstom

Rozhodčí: Jean Hebert, Brad Watson – Lonnie Cameron, Andy McElman

Diváci: 19719