Buffalo – Boston 0:4 (kon.) | Montreal – Colorado 3:2 (kon.) | Ottawa – Columbus 3:2 (kon.)
New Jersey – San Jose 2:4 (kon.) | Washington – Florida 2:1 (3:1 po s.n.) | Detroit – Toronto 1:0 (po pr.)
Pittsburgh – NY Islanders 3:1 (kon.) | Dallas – Philadelphia 5:6 (po pr.) | Chicago – Nashville 2:1 (po pr.)
Arizona – St. Louis 1:6 (kon.) | Vancouver – Tampa 2:4 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 2:1 (kon.)
NY Rangers – San Jose 4:0 (kon.)
New Jersey Devils
2:4 (0:1, 0:1, 2:2)
San Jose Sharks
Neděle 19.10.2014, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a pokud už dnes nebude sledovat NHL tak vám přeji dobrou noc. (03:54:42)

3. Mike Cammalerri (NJD) 1+0

A je dobojováno, tři body putují do San Jose. Na začátku třetí periody bylo skóre 2:0 pro hosty, kteří ve 42. minutě po střele Patricka Marleaua zvýšili na 3:0 a vypadalo to na hladké vítězství. Jenže ve 48. minutě snížil na 1:3 Mike Cammalleri a 5 minut na to opět potěšil dav domácích fandů Michael Ryder a ihned bylo o drama postaráno. To ale ukončil v 59. minutě Joe Thorton který s klidem zakončil do prázdné brány a zajistil tak svému týmu vítězství.

60:00

59:58
    Židlický nezvládl situaci na modré a Joe Thorton vyhodil na zakázané uvolnění.

59:36
    Eliášova tvrdá střela končí na rameni Niemiho. New Jersey se pomalu začínají smiřovat s prohrou.

58:47
    Devils to ještě zkouší v šesti.
    Joe THORNTON - 2:4

58:46
    San Jose právě vstřelilo branku!
    A je pravděpodobně rozhodnuto. V útočném pásmu vybojoval puk JOE THORTON, který sice přihrál na Pavelskiho, ten mu ale kotouč ihned vrátil a Thorton se tak trefuje do prázdné brány. Asistence: Joe Pavelski

58:19
    Burish se vzdává puku a uklidňuje hru. Hraje se v pásmu Devils, kteří odvolávají gólmana.

57:48
    Jágr se prodral před bránu, ale opět netrefil.

57:35
    Severosona střela našla pouze Coutura, která schytal velkou ránu.

57:06
    Zubrus se snažil stínit, místo toho ale přepadl na Niemiho a shodil mu masku. Hra se přerušuje.

57:00
    Merrillova dělovka od modré končí na hrudi Niemiho.

56:45
    Burish schytal velký hit od Židlického a odebírá se na střídačku.

56:35
    Se střelou Eliáše z ostrého úhlu měl Niemi celkem problémy, nakonec ji ale zkrotil.

56:16
    Gól to není, Wingels se trefil přesně do lapačky Schneidera.

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 48. Cammalerri (Jágr, Greene), 53. Ryder (Henrique, Clowe) – 18. Pavelski (Couture, Burns), 38. Couture (Marleau, Pavelski), 42. Marleau (Couture, Braun), 59. Thorton (Pavelski)

New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Greene, Severson, Salvador, Židlický, Gelinas, Merrill – Cammalleri, Zajac, Jágr – Zubrus, Eliáš, Brunner – Clowe, Henrique, Ryder – Ruutu, Gionta, Tootoo
    San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Vlasic, Braun, Mueller, Burns, Hannan, Irwin – Pavelski, Thorton, Hertl – Marleau, Couture, Nieto – Wingels, Tierney, McGinn – Burish, Desjardins, Hayes

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Justin St. Pierre – Jean Morin, Kiel Murchison

Diváci: 16,592