Admira Praha – Meteor 2:2 (3:1 po pen.) | Čáslav – Vyšehrad 2:1 (kon.) | Štěchovice – Bohem. Pr. 0:1 (kon.)
Benešov – Louňovice 2:0 (kon.)
FK Čáslav
2:1 (2:0)
FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 26.10.2014, 14:30Česká fotbalová liga

Je konec, Čáslav dnes nakonec vítězí, a to především díky prvnímu poločasu, ve kterém vstřelila dvě branky. Slavoj Vyšehrad na to dokázal odpovědět pouze jednou. (16:34:47)

90

58
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Vyšehradu se zhruba půl hodinu před koncem zápasu povedlo snížit. Rychlý útok zakončoval ze šestnáctky JIŘÍ BOHM. Čáslav tak už má jen jednobrankový náskok a naopak Slavoj je už pouze jedenu trefu od bodového zisku.

46

Druhý poločas začne přibližně v 15:32.

Je za námi první poločas utkání, které prozatím ovládají domácí hráči. Ty vedou díky brankám Ujece a Nečase. Tito hráče se totiž dokázali prosadit hned po sobě, když prvně jmenovaný uklízel míč z přímého kopu v 24. minutě a druhý pak jen o minutu později.

45

25
    Čáslav právě vstřelila branku!
    Po necelé minutě je to ale hned o dvě branky! Prakticky z následujícího útoku se Čáslav znovu skóruje. Tentokrát se ve vápně k míči dostal JAKUB NEČAS, jenž překonal brankáře Slavoje – 2:0. .

24
    Domácí hráči se dokázali poprvé v dnešním zápase prosadit. Vyšehrad se totiž dopustil faulu před rohem velkého vápna, z následného přímého kopu přiletěl míč do prostoru penalty. Tam už číhal připravený MILAN UJEC a poslal domácí do jednobrankového vedení.

1

Dobré nedělní odpoledne s ČFL. V aktuálním 12. kole se utká i domácí FK Čáslav s hostujícím týmem, kterým je FK Slavoj Vyšehrad.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.