Arouca – Porto 0:5 (kon.) | Nacional – Coimbra 1:0 (kon.) | Estoril – Belenenses 1:2 (kon.)
Sporting – Marítimo 4:2 (kon.) | Braga – Benfica 2:1 (kon.)
CD Nacional
1:0 (0:0)
Academica de Coimbra
Neděle 26.10.2014, 17:00 • Estádio da Madeira • Portugalská Primeira Liga

Dnešní zápas skončil těsnou výhrou domácího celku. Zápas poznamenal neproměněný pokutový kop ze 4 minuty zápasu. Jediné co bych z dnešního utkání vypíchl je velký počet rohových kopů a to v poměru 9:6 pro hostující tým. Tímto konstatováním se s Vámi loučím a budu se těšit na další společné utkání. (18:57:05)

90+6

90+6
    Hrajeme přes čas a poslední šanci hostů likviduje Silva. S rozehrávkou zpět do hry samozřejmě nepospíchá.

90+5
    Žlutou kartu dostává Willyan (CD Nacional).

90+5
    Již se hraje poslední nastavená minuta a domácí Rondón šetří čas.

90+4
    Dlouhý nákop Lina sbírá obrana domácích.

90+3
    U míče je, ale domácí Fofana a míče se zbavit nehodlá.

90+2
    Hlavní rozhodčí de Sousa dává hostům ještě šanci. Uvidíme zda jí Academica využije.

90+1
    Rozhodčí nastaví 5 minut.

90
    Ještě další rohový kop pro hosty. V zápase již devátý.

89
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází João, přichází Ayala.

88
    Žlutou kartu dostává Marçal (CD Nacional).

87
    Hostující hráči se ještě snaží, ale do karet jim nehraje ošetřování domácího střelce Matiase.

85
    Fofana svým rohovým kopem zakládá protiútok pro hosty, který končí nepřesnou přihrávkou na Nwankwa.

84
    Znovu útočí domácí, ikdyž se snaží spíše šetřit čas, a proto s míčem zabíhají do rohu hřiště kde se jim daří vybojovat rohový kop.

82
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Gomaa, přichází Abreu.

82
    A hned pokus na druhé straně, ale střelec branky Matias se netrefuje do branky.

81
    Dobrou práci proti pokusu Pedra předvádí domácí brankář SIlva.

80
    Deset minut do vypršení základní hrací doby a ani jeden tým si nedokáže vypracovat žádnou vážnější situaci.