Omsk – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Barys – Chanty-Mansijsk 2:3 (po pr.) | Ufa – Nižněkamsk 2:3 (0:2 po s.n.)
Jaroslavl – Petrohrad 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Magnitogorsk 0:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Riga 3:4 (kon.)
Atlant – Vladivostok 2:3 (po pr.) | Viťaz – Jokerit 0:2 (kon.) | Minsk – Chabarovsk 3:2 (1:0 po s.n.)
Barys Nur-Sultan
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Pondělí 27.10.2014, 14:00 • Sport Complex • KHL

Pro dnešek se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek pondělního dne. (16:27:28)

Československá stopa v utkání

Lukáš Kašpar (JUG) – 1+0, čas na ledě – 21:10

Zápas plný zvratů nakonec vyhrává Jugra! Ve třetí třetině dokázali během tří minut utkání otočit. Barys ale během chvilky vyrovnal a hosté mohli být rádi, že začalo prodloužení. V nastavené hře se zbytečně nechal vyloučit střelec vyrovnávací branky, Dustin Boyd a Jugra dokázal přesilovou hru zužitkovat a bere bod navíc!

61:48
    Tým Jugra právě vstřelil branku!
    Branka nakonec uznána! Po velkém přesilovkovém tlaku nakonec střílí branku LUKÁŠ KAŠPAR. Jugra svého soupeře točila a pak nebyl problém zakončit do odkyté branky.
    Asistence: Alexej Sergejev

Zdá se, že jeden z hráčů stál v brankovišti.

Hosté vstřelili branku, rozhodčé vše diskutuje u videa!

61:05
    Barys se osvobodil.

60:34
    Dustin Boyd (AST) byl vyloučen a je tu velká příležitost pro Jugru. Ta si vzala oddechový čas.

60:32
    Z pravé strany vypálil Rajala. Poluektov puk vyrazil.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli tři branky a hru nahoru dolu. Jugra otočila utkání, ale vzápětí dostala vyrovnávací branku. Roman Starčenko pak mohl dvakrát utkání rozhodnout, ale vyznamenal se brankář Birjukov. Uvidíme tedy prodloužení.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40
    Třetí třetina má skvělý spád. Půjde se do prodloužení.

58:13
    V dobré šanci ztroskotal na Birjukovi Starčenko! Mohlo být rozhodnuto!

57:29
    Točinckij dvakrát zahrozil u branky Jugry, ale ani jednou nebyla na konci gólová tečka.

55:23
    Sólem přes celé hřiště se prezentoval Starčenko, ale Birjukova nepřekonal.

53:50
    Ale hned se o něj připravili.

Tomáš Hála

David Panuška

Branky a nahrávky: 37. Starčenko (Ruděnko, Savčenko), 51. Boyd (Bochenski) – 45. Maxvell (Larsen), 48. Gorbunov (Pepeljajev), 62. Kašpar (Sergejev)

Barys Nur-Sultan: Poluektov (Ivanov) – Dallman, Lundin, Savčenko, Bartulis, Cerenok, Blochin, Ibraibekov, Zinčenko – Dawes, Bochenski, Boyd – Ruděnko, Upper, Starčenko – Žajlauov, Gavrilin, Puškarjov – Rachmanov, Romanov, Rymarev
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Gorjačevskich) – Larsen, Sergejev, Pepeljajev, Sokolov, Rjabykin, Putilov, Mamkin, Želdakov – Rajala, Kašpar, Maxwell – Gorbunov, Bortnikov, Gusev – Sitnikov, Jacenko, Medvěděv – Čibisov, Korenev, Točinckij.

Rozhodčí: Bondar, Safjulov – Balodis, Golovljov