Omsk – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Barys – Chanty-Mansijsk 2:3 (po pr.) | Ufa – Nižněkamsk 2:3 (0:2 po s.n.)
Jaroslavl – Petrohrad 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Magnitogorsk 0:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Riga 3:4 (kon.)
Atlant – Vladivostok 2:3 (po pr.) | Viťaz – Jokerit 0:2 (kon.) | Minsk – Chabarovsk 3:2 (1:0 po s.n.)
Dynamo Moskva
3:4 (1:1, 2:2, 0:1)
Dinamo Riga
Pondělí 27.10.2014, 17:30 • Lužniki Palace of Sports, Moskva • KHL

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji příjemný večer. (19:50:16)

Československá stopa v utkání:
    Jakub Sedláček (RIG) 60 minut, 32 zákroků, 3 góly, 91,43%, 1 asistence
    Milan Jurčina (RIG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:05
    Marcel Hossa (RIG) 0+1, 3 střely, čas na ledě 17:45

Máme za sebou pohledné utkání, ve kterém jsme viděli sedm branek a několik dalších šancí.
    V poslední třetině se podruhé v zápase prosadil Pjotr Sčastlivyj a připsal si tak vítěznou trefu dnešního utkání. Dinamo Riga si tedy odváží tři body za vítězství 3:4.

60:00

59:57
    Hosté skvěle pracují a odpalují puk pryč od Sedláčka. To je konec domácích nadějí.

59:20
    Závar před Sedláčkem řeší hostující obránci posunutím puku do středního pásma.

58:50
    Dinamo Moskva to zkouší v šesti!

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a domácí stále ztrácí jednu branku.

57:40
    Miks Indrašis mohl rozhodnout toto utkání. Bicevskis mu hezky prostrčil puk, ale Jerjomenko Indrašise tentokrát vychytal a nenechal se překonat stejně jako v osmé minutě utkání,.

56:48
    Na druhé straně nemusel Sedláček zasahovat.

56:26
    Další ztráta domácích, ale Genoway nevyřešil následné přečíslení dobře a trefil jen boční síť Jerjomenkovy brány.

55:25
    Mezi třemi hráči se snažil prosadit Daugaviňš, ale jeho akce neměla šanci na úspěch.

54:38
    Videll byl odstaven od puku, ale domácí obránci si zbytečnými nepřesnostmi přidělávají práci navíc.

53:56
    Po střele Sčastlivyho se před Jerjomenka tlačil Mikelis Redlihs, ale domácí brankář má puk v moci a Redlihs skončil bez helmy.

53:30
    Jakub Sedláček trefil rozehrávkou jen nohu Kokareva a poté raději přerušuje hru.

52:45
    Mosaljov byl velmi dobře postavený před Sedláčkem, ale Kokarevovu prudkou přihrávku trefit nedokázal.

52:12
    Višněvskij přebírá puk za vlastní branou a čeká až jeho spoluhráči vystřídají.

51:28
    Domácím se opravdu nedaří a puk je opět ve středním pásmu.

50:38
    Karsums spěchal za nahozeným kotoučem, ale ten získávají hostující obránci.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 19. Cvetkov (Žerděv), 22. Volkov (Babenko, Mironov), 27. Pestuško (Daugaviňš, Glazačev) – 8. Indrašis (K.Redlihs, Sedláček), 35. Sčastlivyj (Genoway, Hossa), 35. Mejja, 43. Sčastlivyj (Videll)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov) – Korjagin, Višněvskij, Jalasvaara, Solovjov, Robinson, Mironov, Osipov – Daugaviňš, Gorovikov (A), Pestuško – Cvetkov, Žerděv, Karsums – Volkov, Babenko (C), Glazačev – Kokarev, Těreščenko (A), Mosaljov
    Dinamo Riga: Sedláček (Masalskis) – K.Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina, Sotnieks, Pujacs (C) – Darzinš (A), M.Redlihs, Džerinš – Sčastlivyj (A), Videll, Hossa – Indrašis, Mejja, Bicevskis – Skvorcovs, Cipulis, Upitis

Rozhodčí: Denis Naumov, Alexander Sergejev (oba RUS) – Dmitrij Goljak, Ivan Dedulja (oba BLR)