Omsk – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Barys – Chanty-Mansijsk 2:3 (po pr.) | Ufa – Nižněkamsk 2:3 (0:2 po s.n.)
Jaroslavl – Petrohrad 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Magnitogorsk 0:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Riga 3:4 (kon.)
Atlant – Vladivostok 2:3 (po pr.) | Viťaz – Jokerit 0:2 (kon.) | Minsk – Chabarovsk 3:2 (1:0 po s.n.)
Atlant Moskevská oblast
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Admiral Vladivostok
Pondělí 27.10.2014, 17:30 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • KHL

Toto je ode mě vše. Já se s vámi tímto loučím a zase někdy, nejen u KHL, napočtenou. (19:59:00)

Československá stopa
    Jan Kolář (VLD) 1+0, 2 střely, čas na ledě 21:46
    Ondřej Němec (ATL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:02

A máme tu konec zápasu. Po třiatřiceti sekundách v prodloužení rozhodl utkání střelou zápěstím Konstantin Makarov . Dále skórovali Jan Kolář a Andrej Sigarjov . Za tým domácí si připsal dva góly Andreas Erngqvist a neměl daleko od hattricku, bohužel pro něj jeho kolega Černov ale neúmyslně vystrčil gólmana z brankoviště a gól tak platit nemohl. V poslední třetině měli jasnou převahu domácí, nakonec si ale bod navíc odváží hosté do Vladivostoku.

Střely po konci zápasu: 39-28

60:33
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! KONSTANTIN MAKAROV se z čistajasna dostal do útočného pásma a střelou zpoza pravého kruhu do levé šibenice ukončuje dnešní match. Asistence: Arťom Zemčjonok, Ilja Proskurjakov

60:28
    V prodloužení opět převzali iniciativu domácí. Žádná střela se zatím ale nekonala.

60:01

Po pětiminutové přestávce bude následovat prodloužení a pokud nepadne gól, uvidíme nájezdy. Toto nyní znělo Ice Palacem v Mytišči, kde po třetí třetině platí bezbrankový stav 2:2. V poslední třetině měli jasnou převahu domácí, tak uvidíme, co se stane v prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:44
    Němec se dostal do útočného pásma ale odpadl. Puk se po něm doklouzal k Gluchovi, jeho příklepová střela ale za zády Proskurjakova nekončí.

58:28
    Voronin měl na holi konec utkání! Proskurjakov ale opět výborně zasáhl.

58:00
    Hlasatel oznamuje poslední dvě minuty. Zápas pravděpodobně spěje do prodloužení.

57:28
    Ani Šmeljov nedokázal z malé vzdálenosti překonat Proskurjakova.

55:00
    Nahození Gilroye v klidu Proskurjakov zvládl a vhazovat se bude po jeho pravici.

54:58
    Velká škoda! Potapov dvakrát za sebou minul polo-odkrytou klec.

54:04
    Jašin nyní stylovou otočkou našel Sošnikova. Z následné akce ale nic nebylo, Proskurjakův beton byl na správném místě.

53:25
    Po přihrávce od Lisina se do velké šance dostal Bergfors. Engren byl ale připraven.

53:01
    Vyloučení se nakonec nekoná. Černov evidentně gólmana neodstrčil ze své vlastní vůle.

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 16. Engqvist (Černov, Gilroy), 39. Engqvist (Radulov, Dyblenko) – 2. Sigarjov (Podšendjalov), 23. Kolář (Kuzněcov), 61. Makarov (Zemčjonok, Proskurjakov)

Atlant Moskevská oblast: Engren (Šikin) – Dyblenko, Gilroy, Němec, Novopašin, Korobov, Rukavišnikov – Engqvist, Černov, Šmeljov – Gluchov, Majorov, Potapov – Jašin, Kolcov, Radulov – Voronin, Leščenko, Sošnikov – Taraťuchin
    Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Mamedov) – Kuzmin, Pyett, Kolář, Zemčjonok, Osipov, Glazkov, Volodin – Lisin, Makarov, Bergfors – Kuzněcov, Sigarjov, Podšendjalov – Ušenin Vj., Ušenin V., Gorškov – Byvalcev, Nesterov, Sokolov

Rozhodčí: Jurij Oskirko, Rafael Kadyrov – Tornike Kučava, Nikita Novikov