Židenice – Chodov 3:8 (kon.) | Bohemians - NE – ELITE PRAHA 4:1 (kon.) | Tatran – Jičín 4:3 (kon.)
Olomouc – Královské Vinohrady 6:4 (kon.) | Ne – Liberec 6:3 (kon.) | Vítkovice – Bonusia Ostrava 13:1 (kon.)
FBS Olomouc
6:4 (2:2, 3:0, 1:2)
TJ Sokol Královské Vinohrady
Úterý 28.10.2014, 17:00 • SH Čajkaréna Olomouc • ČEZ Extraliga žen

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (18:53:51)

Střely na branku ve třetí třetině – 8:3.

A je dobojováno! Třetí třetina sice vyzněla lépe pro hostující florbalistky, ale to už nic nezměnilo na tom, že všechny body zůstávají v Olomouci.

60:00

59:00
    Začala poslední minuta utkání, diváci aplaudují domácím hráčkám.

57:45
    Vidíme opravdu zajímavý konec, hra se přelévá z jedné strany na druhou a je i více malých faulů.

57:00
    Máme před sebou poslední tři minutky základní hrací doby. Pokud chtějí hosté bodovat, budou muset zvýšit svou aktivitu.

53:27
    Ani teď si Kabeláková svou střelou nezlepšila reputaci. Projektil vyslaný z její hole totiž těsně minul branku!

51:43
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Známé nedáš – dostaneš teď znovu zafungovalo! To, co na jedné straně neproměnila Kabeláková, to se na druhé povedlo PETŘE HONZOVÉ, která dnes vstřelila už svou druhou branku! Asistence: Aneta Tvrzníková.

51:31
    Kabeláková teď doslova zasypala střelami Máčilovou, ta ale odolala.

50:06
    Dnes se přesilové hry nedaří ani jednomu z týmů. Domácí jsou v plném počtu.

48:06
    Další přesilová hra pro hostující hráčky! Dvě minuty za sekání dostává Jana Janošová.

47:00
    Dnešní utkání sleduje 110 diváků.

46:02
    Hostující florbalistky se přeci jen dočkaly snížení skóre! Třetí branku svého celku přidala PETRA HONZOVÁ! Bez asistence.

45:44
    Trestné střílení ale nedokázala proměnit Magdalena Kotíková. Vinohrady tak stále prohrávají o čtyři branky!

45:44
    Po faulu Petry Grufíkové budou mít hosté k dispozici trestné střílení!

45:01
    Olomoucké hráčky jsou při chuti, další jejich pohledná kombinace však brankou neskončila.

41:43
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Z utkání se již pomalu začíná stávat hra jednoho týmu! Šestou branku Olomouce přidala TEREZA PEŘINOVÁ. Asistence: Jitka Oháňková.

Jiří Zabilanský

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Pantělejevová, 9. Pantělejevová (Lišková), 21. Grufíková (Pavlíková), 31. Kamínková (Vysloužilová), 37. Bestrová (Kabeláková), 42. Peřinová (Oháňková) – 11. Vejvodová (Kotíková), 17. Hyršlová, 47. Honzová, 52. Honzová (Tvrzníková)

FBS Olomouc: Starečková (Davidová) – Pavlíková, Vysloužilová, Podešvová, Kabeláková, Janošová, Imlaufová, Oháňková, Machů, Kamínková, Zamazalová, Grufíková, Bestrová, Sklenářová, Peřinová, Ondruchová, Pantělejevová, Lišková,
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Máčilová (Kutnarová) – Petřeková, Hyršlová, Tvrzníková, Reichová, Kotíková, Honzová, Strejcovská, Vejvodová, Jiříčková, Fialová, Valášková, Šádková, Sladkovská

Rozhodčí: Martin Petřík, Tomáš Podlesný