Ostrava – Královské Vinohrady 5:3 (kon.) | Sparta – Chodov 0:5 (kon.) | Bohemians – Vítkovice 3:10 (kon.)
Tatran – Otrokovice 12:2 (kon.) | Bulldogs – Mladá Boleslav 5:6 (po pr.)
ACEMA Sparta Praha
0:5 (0:1, 0:1, 0:3)
FAT PIPE Florbal Chodov
Úterý 28.10.2014, 18:00 • Aréna Sparta • Livesport Superliga

Ode mne je to pro dnešek vše. Loučím se s Vámi a přeji Vám příjemný zbytek večera. (19:50:20)

60:00

59:50
    V závěrečných čtyřech minutách vsítili hráči Chodova tři branky, čímž rozhodli o svém vítězství.

59:10
    Zároveň probíhá poslední minuta třetí třetiny.
    Jan FIALA - 0:5

59:04
    Chodov právě vstřelil branku!
    Tato branka znamená již definitivní vítězství hostů. Přihrávku dostal do běhu JAN FIALA, před kterým stála jen opuštěná klec Sparty. Útočník Chodova se nemýlil a zavěsil velmi přesně. Asistence: David Bouša

58:20
    Sparta hraje bez brankáře!

58:02
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:57
    ...ani z této pozice se domácí dnes nedokázali prosadit a přicházejí o míček.

57:50
    Standardní situace pro Spartu...
    Tomáš SÝKORA - 0:4

57:07
    Hosté za necelou minutu přidávají další branku a rozdíl mezi těmito mužstvy je již čtyřbrankový. Přihrávka Mikeše směřovala na TOMÁŠE SÝKORU. Ten zamířil přesně a překonal brankáře pražské Sparty. Asistence: Ondřej Mikeš

56:32
    Pruner se dostal ke střele, ale ta nebyla vůbec přesná.
    Jan FIALA - 0:3

56:16
    Zřejmě je už rozhodnuto! Florbalisté z Jižního Města se dokázali prosadit v tomto zápase už potřetí a navyšují tak svůj náskok. Míček se dostal k JANU FIALOVI, který jej následně umístil za bezmocně ležícího Kotoučka. Bez asistence

55:33
    Kadoch se dostal do střeleckého zakončení, avšak tento pokus byl zlikvidován.

54:34
    Chodov hraje v plném počtu, Sparta tak netrestala z dvojnásobné početní výhody.

53:05
    Chodov ve čtyřech!

52:35
    Chodov tak hraje ve třech proti pěti!

Petr Blakala

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 16. Pražan (Ondrušek), 35. Běhavý (Vávra), 57. Fiala, 58. Sýkora (Mikeš), 60. Fiala (Bouša)

ACEMA Sparta Praha: Kotouček (Beneš) – Ježek, Kadoch, Burnik, Denemark, Chaloupka, Vrána, Smetana, Hartman, Marvánek, Pruner, Časar, Koščo, Šnajdr, Mandelbaum, Svatoš, Jaroš, Rodina, Rebro, Marvánek
    FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Zich) – Jelínek, Pražan, Fiala, Vávra, Klápa, Pražák, Flousek, Ondrušek, Sýkora, Mikeš, Schubert, Bouša, Kotlas, Strachota, Jastřembský, Havránek, Běhavý

Rozhodčí: Martin Valenta, Michal Žďárský