Boston – Minnesota 3:4 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 3:4 (kon.) | Philadelphia – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Pittsburgh – New Jersey 8:3 (kon.) | Columbus – Ottawa 2:5 (kon.) | Toronto – Buffalo 4:0 (kon.)
Tampa – Arizona 7:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 0:1 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:4 (po pr.)
Calgary – Montreal 1:2 (0:1 po s.n.) | Colorado – San Jose 2:3 (0:2 po s.n.) | Vancouver – Carolina 4:1 (kon.)
Boston Bruins
3:4 (1:1, 2:0, 0:3)
Minnesota Wild
Středa 29.10.2014, 00:05 • TD Garden, Boston • NHL

Československá stopa v utkání:
    David Krejčí (BOS) 0+1, 3 střely, čas na ledě 18:17 (03:08:35)

1. SETH GRIFFITH (BOS) 2+1
    2. MARCO SCANDELLA (MIN) 1+0
    3. MILAN LUCIC (BOS) 1+1

Ve třetí třetině jsme na ledě sledovali obrat Minnesoty, která třemi brankami otočila vývoj utkání na svou stranu a ani drtivý tlak Bostonu v závěrečných minutách už na výhře hostů nic nezměnil.

60:00

59:50
    Krejčí pálil z mezikruží, brankář Minnesoty vyrazil ramenem.

59:25
    Icing Minnesoty.

58:44
    Drtivý závar před brankou Minnesoty, Backstrom ale udržel puk před brankovou čárou.

58:38
    Rask opustil klec Bostonu a domácí hrají v šesti.

57:56
    Neuvěřitelný tlak Bostonu, ale nakonec se podařilo hostům vyvézt puk.

57:23
    Dumba zastavil kolotoč přihrávek Bostonu a vyhodil puk .

56:57
    A znovu míří puk na zakázané uvolnění. Vhazování před Backstromem.

56:41
    Oddechový čas pro hosty.

56:41
    Opět jsou ale hráči Minnesoty pod velkým tlakem a nakonec vyhazují jen na zakázané uvolnění.

55:48
    Na druhé straně má kotouč v lapačce Rask po prudké ráně Spurgeona.

55:28
    A Backstrom si připisuje další úspěšný zákrok, tentokrát po střele Hamiltona od modré.

54:41
    Boston se okamžitě nastěhoval do útočného pásma, odkud ale puk vyhazuje Suter.

54:34
    Na druhé straně střílel od modré Sodeberg, Backstrom má kotouč v lapačce.
    Marco SCANDELLA - 3:4

54:07
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Hosté obracejí vývoj utkání. MARCO SCANDELLA dobře vystřelil od modré a jelikož měl Rask zakrytý výhled, prošel kotouč až za jeho záda. Asistence: Jason Zucker, Charlie Coyle.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 19. Griffith (Krejčí, Trotman), 26. Griffith (Campbell, Lucic), 37. Lucic (Krug, Griffith) – 5. Niederreiter (Vanek), 45. Parise (Granlund, Spurgeon), 47. Fontaine (Carter, Cooke), 55. Scandella (Zucker, Coyle)

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Seidenberg, Hamilton, Krug, McQuaid, Bartkowski, Trotman – Lucic, Krejčí, Griffith – Marchand, Bergeron, Smith – Kelly, Sodeberg, Eriksson – Paille, Campbell, Gagne
    Minnesota Wild: Backstrom (Kuemper) – Falk, Suter, Spurgeon, Scandella, Prosser, Dumba – Parise, Granlund, Pominville – Vanek, Koivu, Niederreiter – Zucker, Coyle, Fontaine – Cooke, Brodziak, Carter