Omsk – Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Barys – Toljatti 2:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Nižněkamsk 3:0 (kon.)
Ufa – Čeljabinsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Jaroslavl – Jokerit 1:3 (kon.) | Soči – Riga 4:2 (kon.)
Minsk – Vladivostok 1:0 (kon.) | Atlant – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Viťaz – Petrohrad 4:6 (kon.)
Záhřeb – Novokuzněck 2:1 (3:2 po s.n.)
Avangard Omsk
4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Středa 29.10.2014, 14:00 • Omsk Arena • KHL

Toto je ode mne vše. Já se s vámi tímto loučím a u dalších textových přenosů, nejen z KHL, napočtenou. (16:25:06)

Celkový počet střel: 41-31

Československá stopa
    Vladimír Sobotka (OMS) 1+1, čas na ledě 18:54
    Miroslav Blaťák (OMS) 0+1, čas na ledě 22:47
    Lukáš Kašpar (JUG) 0+0, čas na ledě 12:14

Je dobojováno. V první třetině jsme gól neviděli, ten padl až v druhé, kde se trefil Popov a Sobotka. Ve třetí třetině zvyšoval na 3:0 Kolarik. Dvě minuty na to snížil v početní výhodě Magogin a zdálo se, že z toho ještě bude drama. Tři minuty na to ale udeřil Širokov a bylo rozhodnuto. Domácí zaslouženě vyhráli nad Chanty-Mansijskem 4:1.

60:00

59:45
    A máme zde bitku! Vladimír Sobotka přepral Sokolova a vysloužil si ovace. Mladý rus neměl šanci. Oba dostali po pěti minutách.

59:21
    Hosté kombinují v útočném pásmu, domácí však skvěle brání.

58:36
    Halou nyní obíhá mexická vlna. U puku jsou hosté ve svém pásmu.

58:29
    Vhazuje se v pásmu Omsku.

57:40
    Magogin trefil pouze plexisklo za brankou Barulina.

56:27
    Buljanskij byl s Sobotkou sám před bránou Barulina. Český hráč ale výborně vystihl Buljanskijho úmysly a stylovou otočkou zmařil jeho šance.

55:34
    Jugra se snaží, ale Omsk je dnes o třídu lepší a fanoušci jsou ve varu.
    ŠIROKOV - 4:1

54:18
    Avangard právě vstřelil branku!
    Asi máme rozhodnuto. SERGEJ ŠIROKOV obdržel přihrávku od Vladimíra Sobotky, kličkou překonal obránce a excelentně zavěsil do šibenice. Asistence: Vladimír Sobotka, Miroslav Blaťák

54:03
    Jugře se nedaří dostat se přes obranu Avangardu.

53:18
    Omsk začal více bránit. Nechce přijít ani o bod.

52:37
    Pivcakinovu ránu vyráží Gorjačevskich.

51:47
    Hra Chanty-Mansijsku rázem nabrala jiné tempo. Toto bude ještě zajímavý zápas.
    MAGOGIN - 3:1

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 22. Popov, 33. Sobotka (Paršin, Vasiljev), 50. Kolarik (Wandell), 55. Širokov (Sobotka, Blaťák) – 52. Magogin (Buljanskij, Sitnikov)

Avangard Omsk: Barulin (Kostin) – Blaťák, Gustafsson, Ljamin, Pivcakin, Kuljaš, Vasiljev, Kulik – Neprjajev, Wandell, Pervušin – Popov, Kolarik, Pěrežogin- Paršin, Sobotka, Širokov – Berdnikov, Mozer, Fisčenko
    Jugra Chanty-Mansijsk: Gorjačevskich (Birjukov) – Larsen, Rjabykin, Želdakov, Sergejev, Putilov, Sokolov, Mamkin, Pepeljajev – Magogin, Kašpar, Rajala – Gorbunov, Bortnikov, Gusev – Sitnikov, Jacenko, Buljanskij – Čibisov, Korenev, Točinckij

Rozhodčí: Alexandr Drejev, Jurij Cyplakov – Jurij Ivanov, Alexandr Nesterov