Omsk – Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Barys – Toljatti 2:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Nižněkamsk 3:0 (kon.)
Ufa – Čeljabinsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Jaroslavl – Jokerit 1:3 (kon.) | Soči – Riga 4:2 (kon.)
Minsk – Vladivostok 1:0 (kon.) | Atlant – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Viťaz – Petrohrad 4:6 (kon.)
Záhřeb – Novokuzněck 2:1 (3:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
Salavat Julajev Ufa
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Traktor Čeljabinsk
Středa 29.10.2014, 15:00 • Ice Palace Salavat Julaev • KHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (17:49:32)

Československá stopa:

Jan Bulis (CLJ): 0+0, 3 střely, čas na ledě 21:49
    Martin Růžička (CLJ): 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:06

Čeljabinsk vítězí po samostatných nájezdech a získává dva body na ledě Ufy, která si připisuje čtvrtou porážku v řadě. Rozhodující nájezd proměnil Dmitrij Pestunov.

3. série
    1:2
    Garnett si poradil se střelou Zubareva a hosté se mohou radovat!
    Dmitrij PESTUNOV - 2:3

3. série
    1:2
    DMITRIJ PESTUNOV si dobře položil Garnetta a bekhendem zasunul kotouč do branky!

2. série
    1:1
    Hartikainen zkusil vystřelit, ale Garnett jeho pokus vyrazil.

2. série
    1:1
    CLJ: Chistov neproměňuje – 1:1.

1. série
    1:1
    Kajgorodov překonal Garnetta střelou nad rameno a srovnává na 1:1.

1. série
    0:1
    Růžička předvedl povedený bekhendový blafák a překonal Sochatského!

Jako první se na nájezd chystá hostující Martin Růžička.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení o vítězi nerozhodlo, takže nás po úpravě ledové plochy čekají samostatné nájezdy, jejichž vítěz si z dnešního utkání odnese dva body.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Domácí se ještě v samém závěru prodloužení snaží něco vymyslet v útočném pásmu.

63:32
    Sjomin zpoza branky nedokázal ohrozit Garnetta.

62:48
    Kolcov se ocitl s pukem ve střelecké pozici, dlouho si připravoval střelu, ale nakonec napálil puk přímo do Garnetta.

62:11
    Hosté jsou v prodloužení aktivnější než na konci třetí třetiny.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 15. Kulda (Kajgorodov, Pihlström), 51. Hartikainen (Dubrovskij, Makarov) – 27. Kondraťjev (Atjušov, Pestunov), 48. Quint (Zavaruchin, Kokujov), rozh. náj. Pestunov

1:2   Zubarev (UFA)

Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Irving) – Heikkinen, Višněvskij, Kutuzov, Zubarev, Kolcov, Kulda, Setdikov, Lekomcev – Chlystov, Sjomin, Tolpeko – Dubrovskij, Makarov, Hartikainen – Skačkov, Kajgorodov, Pihlström – Stěpanov, Gluchov, Slepyšev
    Traktor Čeljabinsk: Garnett – Katičev, Quint, Piganovič, Borodkin, Vasilčenko, Atjušov, Kondraťjev, Chlystov – Panov, Bulis, Chistov – Kokujov, Zavaruchin, Glinkin – Penkovskij, Pestunov, Růžička – Toluzakov, Sajustov, Jerofejev

Rozhodčí: Sergej Kulakov, Jevgenij Romaško – Eduard Metalnikov, Alexandr Sirotkin