Jekatěrinburg – Čerepovec 3:5 (kon.) | Čeljabinsk – Jaroslavl 3:4 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – N.Novgorod 3:2 (po pr.)
Toljatti – Soči 1:3 (kon.) | Nižněkamsk – Viťaz 2:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Omsk 5:4 (po pr.)
Petrohrad – Magnitogorsk 1:2 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
3:4 (1:3, 2:0, 0:0 - 0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Čtvrtek 06.11.2014, 15:00 • Yunost Sport Palace • KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:34:39)

Československá stopa v utkání:
    Jan BULIS (CLJ) 0+0 2 střely, čas na ledě 20:12
    Martin RŮŽIČKA (CLJ) 0+0 1 střela, čas na ledě 14:16
    Jiří NOVOTNÝ (JAR) 1+1 2 střely, čas na ledě 21:50

Utkání končí výhrou hostů v prodloužení, o vítězný gól se postaral Jiří Novotný, který tak korunoval svůj dnešní výborný výkon. V dresu Čeljabinsku byl také hodně vidět druhý z Čechů na ledě, Jan Bulis, který patřil k nejlepším hráčům svého týmu!

Jiří NOVOTNÝ - 3:4

60:59
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Domácí sice přečkali vlastní oslabení, ale hosté zůstali v útočném pásmu i při hře v plném počtu, po přihrávce Kronwalla z pravé strany pálí z levé strany z voleje JIŘÍ NOVOTNÝ, který prostřeluje Garnetta a je rozhodnuto. Asistence: Sergej Plotnikov a Staffan Kronwall.

60:56

60:13
    V úvodu prodloužení ještě domácí dohrávají oslabení.

60:01

Dnešní utkání končí po šedesáti minutách nerozhodně 3:3, čeká nás tak po krátké přestávce pětiminutové prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    Garnett nyní zachránil svůj tým, když dokázal vytěsnit střelu z levé strany, pálil Novotný.

59:40
    Hosté stále v útočném pásmu.

59:16
    Plotnikov zkouší z pravé strany překonat Garnetta, nepovedlo se.

58:56
    Nyní se již hra přerušuje, na trestnou lavici odchází Gubarev, přesilová hra Jaroslavle.

58:36
    Bude se vylučovat, domácí budou hrát v oslabení, hosté to zkouší v šesti.

58:10
    Nahozený puk hostů končí za brankou Traktoru, kde ho zastavuje Garnett, domácí rozehrávají.

57:15
    Závěr třetí třetiny patří Lokomotivu, ale čas se krátí, dnešní souboj tak pomalu spěje do prodloužení.

56:18
    Střelu Vasiljeva od modré Garnett chytá a vyráží puk do rohu, hra se nepřerušuje.

55:57
    Puk za brankou Čeljabinsku.

55:19
    Zakázané uvolnění Čeljabinsku, hra se tak stěhuje zpět před Garnetta.

55:05
    Je tu poslední pětiminutovka třetí třetiny a Jaroslavl ztrácí útočné pásmo.

54:27
    Thornberg tentokrát již po levé straně proniká do třetiny Traktoru.

53:45
    Nicméně do zakončení se dostali domácí, střela Piganoviče z pravé strany míří pouze vedle branky Jaroslavle.

53:19
    Jaroslav s pukem ve středním pásmu, oba týmy střídají, hosté budou útočit po levé straně.

52:35
    Katičev přenechává puk Zavaruchinovi, který ale nepřesně rozehrává, je pískán ofsajd na útočné modré.

51:45
    Puk za brankou Sanforda, hosté rozehrávají, na pravém křídle se ke střele dostává Emil Galimov, který ale trefuje jen dobře postaveného Garnetta.

50:46
    Ani jeden tým si v poslední třetině nevypracoval nějakou šanci, hraje se opatrný hokej, nikdo nechce udělat chybu.

50:09
    Ofsajd Thornberga na útočné modré, sudí pískají a vykazují hru do středního pásma.

49:34
    Jan Bulis uspěl v českém souboji na buly proti Novotnému.

49:14
    Po střele Musatova přerušuje Garnett hru, bude se vhazovat po jeho pravici.

48:24
    Bulis si vyšlápl na Kartajeva za brankou Jaroslavle, ale hostům se podařilo rozehrát.

47:08
    Hosté se nyní evidentně snaží o vytvoření tlaku, ale domácím se daří na modré čáře odebírat puky.

46:16
    Jaroslavl ale ztratila tu lehkost, kterou přehrávala Traktor v první třetině.

45:53
    Novotný nahazuje puk do útočného pásma a odchází na střídačku.

45:20

44:34
    Až nyní se Quint dostává ke střele, jeho táhlá střela z pravé strany končí ve výstroji Sanforda.

44:10
    Ani tentokrát se Čeljabinsk nedokázal usadit v útočném pásmu.

43:38
    Domácí rozehrávají, ale při přechodu přes střední pásmo ztrácí puk.

43:20
    Hosté budou hrát v oslabení, na trestnou lavici odchází za držení Alexej Vasiljev.

41:58
    Opatrný úvod třetí třetiny, zatím ani jedno z mužstev neohrozilo branku soupeře.

41:03
    Špatná rozehrávka Jaroslavle, je pískán icing.

40:01

Další třetina začne přibližně v 16:48 hodin.

Ve druhé třetině dokázali domácí smazat dvoubrankové manko a po čtyřiceti minutách je tak stav zápasu nerozhodný 3:3. Čeljabinsk nejen, že vyrovnal skóre zápasu, ale je také rovnocenným soupeře Jaroslavle, kterou v některých okamžicích dokonce i přehrával.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:52
    Ještě hra přerušena, vhazování ve středním pásmu, do konce druhé třetiny se již ale zřejmě nic nezmění.

39:18
    Střelu Novotného od modré Garnett v pohodě vyráží.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

37:52
    Pěstunov v dobré pozici, ale střelou z levé strany trefuje pouze vyrážečku Sanforda.

36:47
    Novotný rozehrává z vlastní třetiny, ale hosté končí ve středním pásmu, Bulis spěchá za nahozeným pukem.

35:57
    Růžička neměl rychlost, aby se dostal do samostatného úniku, navíc se mu pod nohy vrhl vracející se obránce, ale nebyl to faul, pokračuje se ve hře.

35:19
    Na druhé straně pálí z pravé strany Kirill Kapustin, ale Garnett těžkou střelu vyráží.

34:31
    Oba týmy v plném počtu, domácí mají puk a útočí.

34:18
    Galimov opět s pukem před brankou Čeljabinsku, ale i tentokrát na Garnetta nevyzrál, ten přerušuje hru.

33:53
    Galimov se dostává ke střele z levé strany, ale Garnett vyráží, dobrou práci odvedl také bránící Růžička.

33:17
    Před najíždějícím Kondraťjevem raději chytá puk pod svou lapačku Sanford a přerušuje hru.

32:31
    Na trestnou lavici odchází domácí Glinkin a za hosty pak Gorochov, oba dostávají tresty za hrubost.

32:31
    Bude se vylučovat, po hvizdu sudího se tam do sebe hráči za brankou Traktoru vrhli.

32:02
    Po střele Kapustina, kterou Garnett chytá, následuje komerční přestávka.

31:42
    Růžička pálí na Sanforda, ten vyráží, domácí zůstávají u puku.
    Oleg PIGANOVIČ - 3:3

31:06
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Traktor dostal soupeře pod tlak, střelu Panova z levé strany ještě Sanford vyrazil, ale po přihrávce Osnovina se ke střele dostal OLEG PIGANOVIČ, který dokázal z pravé strany Sanforda překonat a je vyrovnáno! Asistence: Vjačeslav Osnovin.

30:26
    Dostali jsme se do druhé poloviny zápasu, v němž doposud padlo pět gólů, doufejme, že ještě nějaké budou následovat.

29:40
    Do zakončení se dostal domácí Růžička, jehož pokus z pravé strany Sanford chytá a přerušuje hru.

29:08
    Jaroslavl čeká na dostřídání, hosté rozehrávají z vlastní třetiny, ale další akce hostů končí neúspěchem.

28:10
    Sanford se zapojil do rozehrávky, nakonec chytá puk a přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

27:25
    Panov šikovně přihrává před branku, z levého rohu, ale Bulise tam nepustil do zakončení obránce Lokomotivu.

27:08
    A nyní se již hosté osvobozují, puk ve středním pásmu, ale oba týmy střídají.

26:40
    Kondrjaťev místo střely od modré přihrává, ale puk nakonec končí mimo branku Jaroslavle.

26:01
    Nyní se hraje převážně ve středním pásmu, ani jedno z mužstev se nedokáže usadit v útočném pásmu.

24:57
    Jaroslavl zkouší vybojovat útočné pásmo, zatím se to nedaří.

24:18
    Popov znovu na ledě a je "při chuti", nyní si sjíždí z levé strany před branku, ale bekhendem nepřekonal Sanforda.
    Andrej POPOV - 2:3

23:26
    Další přesilová hra Čeljabinsku využita, po přihrávce Glinkina z levé strany zakončuje před brankou ANDREJ POPOV, jehož pohotová střela končí v brance. Asistence: Vitalij Aťjušov a Anton Glinkin.

23:01
    Až nyní se domácí usazují v útočném pásmu.

22:22
    Michajl Pašnin dostává dvouminutový trest a domácí si zahrají přesilovou hru.

22:10
    Jevgenij Katičev pálí z mezikruží, ale Platt dokázal jeho pokus zblokovat, Sanford nemusel zasahovat.

21:46
    Koňkovova střela končí v ochranné síti, bude se vhazovat po levici Garnetta.

21:16
    Hosté nahazují puk za branku Garnetta, který se zapojil do rozehrávky.

20:01

První třetina nabídla zajímavý hokej, rozhodně nad průměrem KHL, nechyběly ani góly, nezúčastněný divák musí být spokojen. Horší je to již při pohledu na tribuny Junosť Sport Palace, kde domácí tak trochu protrpěli první dvacetiminutovku, v níž Čeljabinsk třikrát inkasoval.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:58

19:14
    Bulis střílí, puk ještě tečuje Panov, nakonec ale Garnett nemusel zasahovat, dobrá práce obrany Čeljabinsku, puk míří do středního pásma.

19:00
    Poslední minuta první třetiny, hosté v útočném pásmu.

18:46
    Nakonec se právě Kronwall dostává ke střele z pravé strany, před brankou ještě "operuje" Thornberg, ale Garnett udržel puk ve své výstroji.

18:31
    Kronwall rozehrává zpoza vlastní branky, hosté nikam nespěchají.

17:58
    Borodkin dostává dvouminutový trest za podražení, přesilová hra Jaroslavle.
    Sergej PLOTNIKOV - 1:3

17:27
    SERGEJ PLOTNIKOV se dostává po střele Thornberga k odraženému puku na pravé straně a překonává Garnetta, který se nestihl přesunout, hosté tak opět vedou o dva góly. Asistence: Jiří Novotný a Martin Thornberg.

16:42
    Vhazování po pravici Sanforda, úspěšnější domácí, kteří tak zůstávají v útočném pásmu.
    Dmitrij PĚSTUNOV - 1:2

16:15
    Bleskově využitá přesilová hra domácích, prosazuje se DMITRIJ PĚSTUNOV, pro něhož je to premiérová trefa v dresu Čeljabinsku. Ginkin vybruslil před branku, jeho pokus ještě Sanford vyráží, ale na dorážku Pěstunova již byl krátký Asistence: Andrej Popov a Anton Glinkin.

16:07
    Přesto tam registrujeme závar u branky Lokomotivu, bude se vylučovat, na trestnou lavici míří Igor Musatov (LOK), domácí si zahrají přesilovou hru.

15:45
    Zavaruchin zkouší dostat puk z pravé strany před branku, ale to se mu nedaří.

15:19
    Sprukts ztrácí puk za vlastní brankou, ale domácí toho nedokázali využít.

14:27

13:42
    Střela Piganoviče od modré, z pravé strany, však končí pouze ve výstroji Sanforda.

13:33
    Čeljabinsk v útočném pásmu, diváci si žádají gól.

13:07
    Sanford má puk ve své moci, sudí přerušuje hru, bude se vhazovat ve třetině Jaroslavle.

12:55
    Domácí již v útočném pásmu, v přesilovkovém rozestavení.

12:35
    Zpoza vlastní branky rozehrávají nyní domácí, kteří mají k dispozici přesilovou hru.

12:27
    A je to Sergej Plotnikov, autor prvního gólu zápasu, který dostává dvouminutový trest za podražení.

12:12
    A bude se vylučovat, někdo z hostů půjde na trestnou lavici, branka Čeljabinsku je prázdná.

11:52
    Hosté ztrácí puk ve středním pásmu a raději střídají, domácí se dopředu ale nehrnou.

10:55
    Quint přebírá puk u vlastní branky a zkouší rozehrát, postupuje po pravém křídle, ale zbrzdil ho ofsajd na útočné modré.

10:04
    Aťjušov pálí od modré, Sanford levým betonem puk vyráží do rohu.

09:42
    Čeljabinsk v útočném pásmu, kde ale defenziva hostů nepouští domácí borce do zakončení.

08:46
    Vhazování ve třetině Jaroslavle, domácí sice získávají puk, ale jsou již ve středním pásmu.

08:08
    Traktor zatím marně hledá recept na jednoduše hrajícího soupeře, který má převahu.

07:38
    Kirill KAPUSTIN - 0:2

07:38
    KIRILL KAPUSTIN nyní zmátl bránícího Borodkina, který čekal pohyb za branku, ale Kapustin udělal rychlou kličku, dostal se před branku, kde přesně umístěnou střelou zápěstím překonává i Garnetta. Asistence: Sergej Koňkov.

06:58
    Po komerční přestávce se ke střele od modré dostává Panov, ale obrana soupeře puk zachytila.

06:32

06:01
    Sergej Konkov se dostal z pravé strany před branku Traktoru, ale pak již nedokázal s pukem nic udělat.

05:33
    Nakonec se ale domácím podařilo vyhodit puk ze třetiny.

05:12
    Novotný s Plotnikovem něco vymýšlí na pravé straně.

04:55
    Jaroslavl v přesilovkovém rozestavení v útočném pásmu.

04:32
    Prvním vyloučeným je domácí Jevgenij Katičev, který dostává dvouminutový trest za hákování.

04:06
    Ofsajd Lokomotivu na útočné modré, rozhodčí přerušuje hru, vhazování ve středním pásmu.

03:40
    Sanford nyní vytěsnil střelu Bulise z levého křídla, poté i dorážku Pěstunova z mezikruží, puk získávají hosté.

02:36
    Domácí s pukem na vlastních hokejkách, ale ve vlastní třetině.

01:40
    Sanford si poprvé sáhl na puk, hra přerušena, vhazování po jeho levici.

01:17
    A hosté znovu útočí, domácím se nedaří vymanit z vlastní třetiny.
    Sergej PLOTNIKOV - 0:1

00:48
    Švéd Kronwall pálí od modré, z levé strany, před Garnettem ještě do střely "sáhl" SERGEJ PLOTNIKOV, puk končí v brance, hosté vedou 1:0. Asistence: Jonas Holos a Staffan Kronwall.

00:35
    Jaroslavl poprvé v útočném pásmu, Garnett dokonce musí zasahovat.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) – Quint, Kondraťjev, Borodkin, Piganovič, Katičev, Aťjušov, Vasilčenko, Davydov – Čistov, Bulis, Panov – Popov, Pěstunov, Glinkin – Růžička, Gubarev, Zavaruchin – Osnovin, Kokujov, Pěnkovskij

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) – Kronwall, Jakovlev, Vasiljev, Holos, Pašnin, Gorochov, Ljubuškin, Višněvskij – Novotný, Plotnikov, Thornberg – Konkov, Galimov, Kartajev – Musatov, Sprukts, Platt – Kapustin, Gračjov

Rozhodčí: Ščeňjov, Beljajev – Sirotkin, Parfjonov.

Tým ze Západní konference má na svém kontě aktuálně o jedenáct bodů více, než dnešní hostitel, ovšem v nabitější konferenci to nestačí na lepší, než sedmé místo. Pro Lokomotiv bude dnešní souboj v Čeljabinsku třetím venkovním zápasem v řadě, když v předchozích dvou pokaždé bodoval – v Čerepovci bral bod za prohru na nájezdy, v Chabarovsku pak zvítězil 3:2.

Traktor sbírá v posledních zápasech hlavně porážky, což je nikterak novinka pro tým, jenž se aktuálně nachází na stále ještě přijatelném devátém místě Východní konference. Dnešní souboj s Lokomotivem bude pro Traktor první domácí zápas po třech venkovních duelech, v nichž dvakrát prohrál (0:3 v Omsku a 0:1 v Jekatěrinburgu). Bodovat dokázal na ledě Salavatu Julajev, kde zvítězil 3:2 na nájezdy.

Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části KHL, v němž TRAKTOR ČELJABINSK přivítá na svém ledě LOKOMOTIV JAROSLAVL.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 17. Pěstunov (Popov, Glinkin), 24. Popov (Aťjušov, Glinkin), 32. Piganovič (Osnovin) – 1. Plotnikov (Holos, Kronwall), 8. Kapustin (Koňkov), 18. Plotnikov (Novotný, Thornberg), 61. Novotný (Plotnikov, Kronwall)

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) – Kronwall, Jakovlev, Vasiljev, Holos, Pašnin, Gorochov, Ljubuškin, Višněvskij – Novotný, Plotnikov, Thornberg – Koňkov, Galimov, Kartajev – Musatov, Sprukts, Platt – Kapustin, Gračjov

Rozhodčí: Ščeňjov, Beljajev – Sirotkin, Parfjonov