Most – Litoměřice 2:1 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 2:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 07.11.2014, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • 1. liga (ČR)

V páteční předehrávce 22. kola I. hokejové ligy ČR uspěli hokejisté Českých Budějovic. Skóre zápasu otevřel bruslí Jakub Suchánek, Slovan dokázal během dvou minut a dvaceti sekund skóre otočit ve svůj prospěch. Motor využil ve třetí dvacetiminutovce početní výhodu a o svém vítězství rozhodl třicet tři vteřiny před koncem řádné hrací doby zásluhou Michala Švihálka.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (21:00:30)

Statistiky utkání:

Branky a nahrávky:
    29. Roubík (Holomek), 30. Budínský (Vágner, Brož) – 28. Suchánek (Straka), 46. Heřman (Straka, Růžička), 60. Švihálek (Kuchejda, Pajič).
    Rozhodčí: Zubzanda – Guth, Rittich.
    Vyloučení: 7:6.
    Využití: 2:1. V oslabení: 0:1.
    Diváci: 1 321.
    Střely na branku: 29:40 (8:12, 13:16, 8:12).
    Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
    Zakázaná uvolnění: 8:1.
    Ofsajdy: 6:4.
    Vyhraná vhazování: 45:32 (10:9, 21:11, 14:12).
    Nejlepší hráči: Michael Petrásek – Rok Pajič.

Nejlepší hráči:

HC Slovan Ústí nad Labem:
    Michael Petrásek
    ČEZ Motor České Budějovice: Rok Pajič (0+1)

60:00

59:59
    Ofsajd Ústí nad Labem (na ofsajdy 6:4).

59:46
    Domácí v power-play, buly ve střední třetině.

59:27
    Oddechový čas pro domácí.

59:27
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Po vyhraném vhazování nalezl David Kuchejda (6+4) před brankou volného MICHALA ŠVIHÁLKA (7+4), který nedal Michaelu Petráskovi šanci. Asistence: David Kuchejda (6+4), Rok Pajič (5+10).

59:23
    Zakázané uvolnění Slovanu (na icingy 8:1).

59:04

58:45
    Tak nyní netuším, o jaký taktický tah ze strany hostů se jednalo. Ondřej Bláha se vrací znovu zpět do branky a bude pokračovat!

58:45
    Ondřej Bláha míří na střídačku!

58:45
    Další zraněný hráč, zůstává ležet brankář Ondřej Bláha.

58:45
    Bláha přečetl úmysly Černého z pravého kruhu.

58:36
    Klozova rána skončila vedle.

58:00
    České Budějovice vyhazují, Ústí nad Labem se nemůže usadit v útočné třetině.

57:04
    Na ledě zůstal ležet Martin Heřman, ke kterému je přivolán lékař.

57:04
    Šance pro domácí. Lukáš Chmelíř (CEB), na kterého již číhají otevřená vrátka od trestné lavice, je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

Celkem TM v letošní sezóně: 14.
    Vyloučení celkem v zápase: 7:6.

56:59

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 29. Roubík (Holomek), 30. Budínský (Vágner, Brož) – 28. Suchánek (Straka), 46. Heřman (Straka, Růžička), 60. Švihálek (Kuchejda, Pajič)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Kolafa, Holomek, Vl. Brož, M. Vágner, K. Černý, Smetana, M. Zdvořáček – D. Tůma, Roubík, Rod – Budínský, J. Kloz, Pořický – Gengel, Baránek, P. Přeučil – T. Vávra, D. Merta. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.
    Banes Motor České Budějovice: O. Bláha (Kůdela) – Mucha, Punčochář, Vráblík, Jakub Suchánek, Semrád, Chmelíř, Dan Růžička – Švihálek, Pajič, Kuchejda – M. Heřman, J. Straka, Nouza – Prokeš, Rob, Vaniš – Daniel Boháč, Trummer, Švec. Trenéři: Petr Rosol, Radek Bělohlav st.

Rozhodčí: Zubzanda – Guth, Rittich

Diváci: 1 321