Most – Litoměřice 2:1 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 2:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 07.11.2014, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • 1. liga (ČR)

59:46
    Domácí v power-play, buly ve střední třetině.

59:27
    Oddechový čas pro domácí.

59:27
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Po vyhraném vhazování nalezl David Kuchejda (6+4) před brankou volného MICHALA ŠVIHÁLKA (7+4), který nedal Michaelu Petráskovi šanci. Asistence: David Kuchejda (6+4), Rok Pajič (5+10).

58:45
    Tak nyní netuším, o jaký taktický tah ze strany hostů se jednalo. Ondřej Bláha se vrací znovu zpět do branky a bude pokračovat!

58:45
    Ondřej Bláha míří na střídačku!

58:45
    Další zraněný hráč, zůstává ležet brankář Ondřej Bláha.

57:04
    Na ledě zůstal ležet Martin Heřman, ke kterému je přivolán lékař.

57:04
    Šance pro domácí. Lukáš Chmelíř (CEB), na kterého již číhají otevřená vrátka od trestné lavice, je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

Celkem TM v letošní sezóně: 14.
    Vyloučení celkem v zápase: 7:6.

55:40
    Na Davida Tůma zívala odkrytá branka, ústecký forvard minul.

54:59
    V početní převaze si zahraje Slovan. Luboš Rob (CEB) inkasoval menší trest za napadení.

Vyloučení celkem v zápase: 7:5.

52:24
    Domácí jdou do tří. Tomáš Kolafa (UNL) potrestán menším trestem za faul kolenem.

Celkem TM v letošní sezóně: 12.
    Vyloučení celkem v zápase: 7:4.

51:57
    Kamil Černý (UNL) si musí jít odpykat menší trest za sekání.

Celkem TM v letošní sezóně: 22.
    Vyloučení celkem v zápase: 6:4.

Dnešní utkání sleduje 1 321 divák.

45:46
    Další přesilová hra pro Motor. Jakub Pořický (UNL) vyloučen na dvě minuty za hákování.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Celkem TM v letošní sezóně: 18.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:4.

45:04
    Využitá přesilovka! Tomu se říká gól se štěstím! Střelecký pokus Josefa Straky (13+19) usměrnil za úteckého gólmana MARTIN HEŘMAN (10+9). Puk pomalou rychlostí doputoval za brankovou čáru mezi betony Michaela Petráska. Asistence: Josef Straka (13+19), Dan Růžička (3+9).

43:52
    Přesilovka a šance na vyrovnání pro České Budějovice. Ondřej Holomek (UNL) podcenil situaci a musel si pomoct před brankou Michaela Petráska taktickým faulem. Hlavní rozhodčí vyměřil ústeckému obránci dvě minuty za hákování.

Celkem TM v letošní sezóně: 24.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:4.

41:36
    Martin Heřman (CEB) míří do boxu trestoměřičů na dvě minuty za nedovolené bránění.

Celkem TM v letošní sezóně: 16.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:4.

34:21
    V početní převaze si zahrají České Budějovice. Jakub Pořický (UNL) potrestán dvouminutovým trestem za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 3:3.

30:34
    David Tůma odjíždí na střídačku za asistence lékaře po svých.

30:34
    David Tůma leží v obranném pásmu, na led znovu povolán lékař.

29:35
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Využitá přesilovka! Dobrým důrazem na brankovišti se nyní prezentoval VÍT BUDÍNSKÝ (8+11), jenž se jako první octl u odraženého kotouče od hostujícího brankáře. Severočeskému útočníkovi nedělalo potíže uklidit černou gumu z bezprostřední blízkosti za záda Ondřeje Bláhy. Asistence: Martin Vágner (0+6), Vladimír Brož (0+4).

28:38
    Využitá dvojnásobná přesilovka! JAROSLAV ROUBÍK (18+10) si vybruslil od mantinelu do předbrankového prostoru, odkud bez sebevětších problémů prostřelil Ondřeje Bláhu. Asistence: Ondřej Holomek (2+2).

28:12
    Hosté jdou do tří. Roman Vráblík (CEB) míří na trestnou lavici, neboť inkasoval menší trest za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

Vyloučení celkem v zápase: 2:3.

27:15
    Střídačka domácích požaduje vysvětlení, na kostce lze jasně vidět, že se jednalo o gól bruslí! Nyní se domácí vztekají oprávněně, fair-play od hostů nepřichází.

27:15
    Všichni rozhodčí se sjeli u boxu trestoměřičů a projednávají celou situaci.

27:15
    Gól v oslabení! Josef Straka (13+18) v přečíslení dva na jednoho nalezl přesně JAKUBA SUCHÁNKA (1+3), který dostal puk do branky bruslí. Branka je po přibližně po pětiminutové diskuzi uznána. Asistence: Josef Straka (13+18).

26:42
    Druhé vyloučení hostů. David Kuchejda (CEB) obdržel dvě minuty za sekání.

Vyloučení celkem v zápase: 2:2.

26:20
    Tůma pálil do břevna.

24:47
    Na ledovou plochu byl povolán lékař, ústecký kapitán se těžce zvedá. Doufejme, že se nejedná o nic vážného.

24:47
    Na ledě zůstal po ostrém střetu ležet Jan Kloz, rozhodčí hru přerušil.

23:28
    Na avizovanou první přesilovou hru Ústí nad Labem nemuseli diváci dlouho čekat. Dan Růžička (CEB) si musí jít odsedět dvě minuty za faul loktem.

Celkem TM v letošní sezóně: 26.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:1.

Vyjádření rozhodčího a realizačního týmu Ústí nad Labem k vyloučení Českých Budějovic v čase 15:16 min.:

Domácí se v rámci jednání fair-play přiznali k tomu, že se hosté faulu nedopustili. Jihočeši tak zůstávají bez vyloučení. Hlavní rozhodčí Tomáš Zubzanda tak vyloučení zrušil a hru navázal vhazováním ve středním pásmu. Nechme se překvapit, zda si Ústí nad Labem zahraje přesilovku v části druhé.

15:16
    Hlavní rozhodčí signalizoval avizovanou výhodu pro domácí. Při aktuálním přerušení byl ale trest zrušen. Tomáš Zubzanda nyní celou věc řeší s domácím trenérem Miroslavem Machem. Podrobnosti se pokusíme přinést o přestávce.

12:42
    Pajič orazítkoval z pravého kruhu břevno, od kterého se kotouč odrazil do ochranné sítě.

11:50
    Druhá přesilová hra ve prospěch Českých Budějovic. Martin Zdvořáček (UNL) inkasoval menší trest za nedovolené bránění.

Celkem TM v letošní sezóně: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:0.

03:40
    Početní výhoda pro hosty. Martin Vágner (UNL) vyloučen na dvě minuty za sekání.

Vyloučení celkem v zápase: 1:0.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 29. Roubík (Holomek), 30. Budínský (Vágner, Brož) – 28. Suchánek (Straka), 46. Heřman (Straka, Růžička), 60. Švihálek (Kuchejda, Pajič)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Kolafa, Holomek, Vl. Brož, M. Vágner, K. Černý, Smetana, M. Zdvořáček – D. Tůma, Roubík, Rod – Budínský, J. Kloz, Pořický – Gengel, Baránek, P. Přeučil – T. Vávra, D. Merta. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.
    Banes Motor České Budějovice: O. Bláha (Kůdela) – Mucha, Punčochář, Vráblík, Jakub Suchánek, Semrád, Chmelíř, Dan Růžička – Švihálek, Pajič, Kuchejda – M. Heřman, J. Straka, Nouza – Prokeš, Rob, Vaniš – Daniel Boháč, Trummer, Švec. Trenéři: Petr Rosol, Radek Bělohlav st.

Rozhodčí: Zubzanda – Guth, Rittich

Diváci: 1 321