Topoľčany – Pov. Bystrica 0:0 (odl.) | Prešov – Spišská N. Ves 1:2 (kon.) | Bardejov – Trnava 4:0 (kon.)
Detva – Prievidza 7:0 (kon.) | Senica – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
HK Detva
7:0 (1:0, 2:0, 4:0)
MšHK Prievidza
sk Pátek 07.11.2014, 18:00 • ZŠ Detva • 1. liga (SR)

55:49
    Kovalík podržal Zorvana v útočnom pásme, ktorý tak vystavil spoluhráčov do postavenia mimo hry. Ako Zoro pomstiteľ chcel Zorvana prezývaného Zoro pomstiť Mačkovič, ale všetko vyriešiel čiarový rozhodca.

54:09
    Detva dala gól!

Predsa sa podarilo aj v tejto presilovke Detve skórovať, keď Beláka prekonáva po rýchelj akcie BRANDON PARKHOUSE.
    Asistencie: Marek Pač, Juraj Petro.

52:34
    Ďalšie vylúčenie hostí. Za sekanie dostáva dve minúty Tomáš Hurtík.

51:40

Detva napokon presilovku dnes využíva, keď sa od žrďky dostáva puk z hokejky ERIKA CHALUPSKÉHO do brány. Už štvrtú asistenciu si pripísal Viktor Fekiač v zápase.
    Asistenci: Jozef Sládok, Viktor Fekiač.

50:43
    Michal Beňadik oslabuje Prievidzu po držaní.

48:42

Po štvrtom góle Detvy prichádza bleskovo ďalší a postaral sa oňom IVAN ZORVAN.
    Asistencia: Slavomír Buda.

48:16

V skrumáži pred Belákom sa najlepšie zorientoval JOZEF SLÁDOK a zvýšil domáce vedenie.
    Asistencie: Erik Chalupský, Viktor Fekiač.

38:32

ERIKOVI CHALUPSKĚMU sa podarilo zvýšiť domáce vedenie v závere druhej tretiny, keď prekonal Beláka.
    Asistencie Viktor Fekiač, Jakub Žilka.

29:11
    Po prihrávke Patrika Fekiač nedal v čistej šanci Snrka.

28:12
    Na trestnú lavicu zasadol aj Roman Hús na dve minúty. Hrá sa 4 na 4.

27:18
    Domáci budú po druhom strelenom gól hrať v oslabení za hákovanie dostal dve minúty Viktor Fekiač.

27:04

Po návrate z trestnej lavice sa NICOLAS METCALFE zapojil do akcie a zvýšil vedenie domáci na dvojgólový rozdiel.
    Asistencie: Marek Pač, Branislav Srnka.

24:53
    Nicolas Metcalfe dostáva dve minúty za podrazenie a Prievidza hrá presilovku 5 na 3 19 sekúnd.

23:12
    Radoslav Gábor oslabuje Detvu za držanie na dve minúty.

17:27
    Aj Prievidza sa previnila voči pravidlám, keď Matej Kovalík sekal.

08:17

Po vhadzovaní sa dostal puk na hokejku JAKUBA ŽILKU, ktorý strelou švihol prekonal Beláka.
    Asistencie Viktor Fekiač, Nicolas Metcalfe.