Buffalo – Edmonton 2:3 (kon.) | Carolina – Columbus 3:2 (po pr.) | Detroit – New Jersey 4:2 (kon.)
Chicago – Washington 2:3 (kon.) | Anaheim – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.) | Florida – Calgary 4:6 (kon.)
Florida Panthers
4:6 (1:0, 3:3, 0:3)
Calgary Flames
Sobota 08.11.2014, 21:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

58:32
    Velká komplikace pro domácí mužstvo, Jussi Jokinen byl těsně před koncem třetí části vyloučen za nesportovní chování a Panteři to budou mít vskutku složité.

49:43
    Teprve druhou přesilovou hru v zápase si zahrají hosté, Grimaldi podrazil u střídačky Gaudreaua, za což si půjde odpykat dvouminutový trest.

35:58
    Potřetí v utkání vyloučil jednoho z hráčů Calgary rozhodčí, Tentokrát českého obránce Ladislava Šmída, jenž udeřil do tváře Brada Byoese.

28:01
    První přesilovou hru ve druhé třetině si po faulu Denise Widemana zahrají domácí. Obránce Calgary dostal dvě minuty za hákování.

12:40
    Autor první branky Scottie Upshall nyní ukázal horší tvář své osobnosti, když srazil Jonese na vlastního brankáře Montoyu, jenž se těžce zvedal z ledu. Nyní se ale musí otřepat a zvládnou těžkou situaci v podobě oslabení, do které jej dostal jeho spoluhráč.

08:21
    Uvidíme první přesilovou hru zápasu. Zahrají si ji domácí hokejisté, Curtis Glencross nedovoleně zastavil na modré čáře Jussiho Jokinena a poprvé v dnešním zápase oslabuje své mužtsvo.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 2. Upshall (Ekblad), 25. Bjugstad (Mitchell, Kulikov), 28. Upshall (Trocheck, Kulikov), 34. Hayes (Upshall) – 25. Jones (Gaudreau, Engelland), 29. Giordano (Byron, Bouma), 33. Hudler (Glencross), 45. Monahan (Gaudreau, Giordano), 58. Bouma (Hudler, Girodano), 59. Gaudreau (Monahan)

Florida Panthers: Montoya (Luongo) – Campbell, Ekblad, Mitchell, Kulikov, Olsen, Gudbranson, Robak – Upshall, Barkov, Jokinen – Huberdeau, Bjugstad, Boyes – Grimaldi, Trocheck, Hayes – Kopecký, MacKenzie, Thornton
    Calgary Flames: Rämo (34.Hiller) – Brodie, Giordano, Russell, Wideman, Engelland, Šmíd – Hudler, Granlund, Gaudreau – Jones, Monahan, Glencross – Baertschi, Byron, Setoguchi – Jooris, Bouma, Bollig, Ferland

Rozhodčí: O´Rourke, Rehman – Racicot, Grandt