Přerov – Opava 3:2 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 4:3 (po pr.) | Frýdek-M. – Vsetín 4:5 (kon.)
SHK Hodonín – SK Karviná 5:3 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 0:1 (kon.) | Jablonec n/N – Sokolov 3:2 (kon.)
HC Lvi Fosfa Břeclav
4:3 (0:0, 0:1, 3:2 - 1:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 12.11.2014, 18:00 • Zimní stadion Tereza Břeclav • 2. liga skupina Východ

60:28
    Hostující Sprušil zahákoval pronikajícího Nováčka a Lvi budou mít v prodloužení přesilovku 4 na 3.

54:06
    A je po přesilovce. Valašskomeziříčský Gulda mladší hákoval v útočném pásmu Zháňala a poměr sil se vyrovnává.

53:25
    Jiří Novák narazil na hrazení jednoho ze soupeřů a dostává menší trest. Hostující hráč byl ovšem skloněný, a tak zákrok vypadal nebezpečně.

48:40
    Gulda starší zahákoval pronikajícího Kučeru a už sedí na trestné lavici.

46:25
    Domácí Dominik Fejt dostává 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

44:39
    Valašské Meziříčí také hrálo chvíli v šesti, Břeclav bude mít dobrou možnost vyrovnat.

38:00
    Břeclavský Kubáč vyloučený za držení hole.

27:42
    Obrovití obránci Dittrich a Fišera se střetli za hostující bránou, po vzájemném pádu a oplácení vyloučení oba.

24:35
    Domácí hráčská lavice potrestaná za hru v šesti hráčích, kotouč se dostal mezi střídající hráče. Další komplikace pro domácí. Trest odsedí Ondřej Kubáč.

20:17
    Matějek se málem dostal ke gólu jako slepý k houslím. Projížděl kolem Šurého a domácí tam neobratně zrovna vyhodili kotouč. Nepřipravený Bobr však kotouč nestihl trefit.

12:05
    Hostující Kundrátek předvedl zbytečný útočný faul, podrazil Dittricha a oslabuje svůj tým.

04:05
    První přesilovka pro domácí – za dvě minuty odchází Gulda mladší za hákování.

Martin Daneš

Branky a nahrávky: 47. Nováček (Dittrich, Sedlák), 51. Směřička (Miklík, Červenka), 57. Kubáč (Papp, Směřička), 61. Sedlák (Červenka) – 23. Baroš (Kuchta), 48. Martiník (Matějek), 58. Varga (Matějek, Finkes)

HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Hübner) – Miklík, Směřička, Sedlák, Dittrich, Novák (A), Fejt – Nováček, Zháňal (C), Beneš (A) – Kučera, Tobola, Červenka – Čápek, Medřický, Buhaj – Papp, Höss, Kubáč
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Vydržel (Smolka) – Fišera, Gulda st. (A), Finkes, Šimek, Matušenko, Valentík, Matějek – Baroš, Kuchta, Kundrátek, Kysučan, Martiník (A), Slovák, Sprušil, Škumát, D. Varga, Mar. Varga (C), Gulda ml.

Rozhodčí: Netopil – Klein, Linhart