Turecko – Brazílie 0:4 (kon.) | Norsko – Estonsko 0:1 (kon.) | Nizozemsko – Mexiko 2:3 (kon.)
Belgie – Island 3:1 (kon.) | Argentina – Chorvatsko 2:1 (kon.)
Argentina
2:1 (0:1)
Chorvatsko
Středa 12.11.2014, 20:45 • Boleyn Ground, Londýn • Reprezentační zápasy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:40:16)

Utkání končí očekávaným vítězstvím favorizované Argentiny, které se ovšem zdaleka nerodilo lehce. Hlavně v první půli byly akce Argentinců hodně nepřesné a Chorvaté dokonce tuto část zápasu vyhráli 1:0. Do druhého poločasu však vstoupil favorit ve zcela jiném rozpoložení, brzy vyrovnal a nakonec Messi v 57. minutě proměněnou penaltou vstřelil rozhodující gól zápasu.

90+3

90+3
    Poslední vteřiny zápasu, míč mají sice Chorvaté, ale v uctivé vzdálenosti od branky soupeře.

90+2
    Halilovič ztrácí míč a tím zřejmě definitivně padla možnost vyrovnat.

90+2
    Míč sice směřuje do vápna, ale tam odehrál bránící hráč do autu.

90+1
    Ansaldi musí faulovat na vlastní půli, volný kop pro Chorvatsko, z pravé strany.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, sudí nastaví ještě tři minuty.

89
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Lovre Kalinič, přichází Ivan Vargič.

89
    Další odkop Romera, Argentinci nyní volí často "malou domů".

87
    Pas z levé strany před branku Chorvatska zachytil bránící hráč, který odkopává.

86
    Romero rozehrává od své branky, Argentinci přechází na polovinu soupeře.

84
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Marko Leskovič, přichází Matei Mitrovič.
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Duje Čop, přichází Marko Rog.

83
    Tevez zkouší z levé strany přihrát před branku, ale obránce Chorvatů zblokoval.

82
    Hraje se ve středu hřiště, Chorvaté to zkouší po pravé straně, ale jejich hru ve druhé půli sráží velké množství chyb.
    Messi trefuje tyč!

80
    Šance Argentiny, Messi z pravé strany trefuje tyč!

79
    Další rohový kop Argentiny nevede k ohrožení branky soupeře, naopak, míč se postupně během chvíle dostává až k Romerovi.