Dunajská Lužná – B. Bystrica 1:2 (kon.) | Šaľa – Poprad 0:0 (5:3 po pen.) | Podlavice Badín – Košice 0:1 (kon.)
Rožňava – Dunajská Streda 0:2 (kon.) | Pohronie – Slovan Bratislava 0:4 (kon.) | Zlaté Moravce – Trenčín 1:3 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
0:4 (0:3)
ŠK Slovan Bratislava
sk Středa 12.11.2014, 14:00 • Dolná Ždaňa • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Skončil sa teda zápas 3.kola Slovnaft Cup-u vo futbale, Slovan Bratislava zvíťazil v Pohroní hladko 4:0 a postupuje do štvrtého kola. Ja sa s vami pre túto chvíľu lúčim, verím však, že nášmu portálu Onlajny.eu zachováte svoju priazeň. (15:51:01)

90

84
    Slovan dal gól!
    Slovan vedie v 84.minúte už 4:0! Meno strelca doplníme neskôr.

62
    Siedmy roh v podaní Slovana Bratislava. Ani náš úradujúci majster sa po štandardnej situácii nepresadil.

61
    Šiesty roh v podaní domáceho Pohronia, opäť neúspešný.

48
    Domáci začínajú aktívne, kopú v poradí už piaty roh, no znovu bez úspechu.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vedie Slovan Bratislava v Pohroní jasne 3:0 a zdá sa, že hladko postúpi do štvrtého kola Slovnaft Cupu. Druhý polčas sa začne približne o 15:00.

45
    Prvý polčas sa skončil.

45
    Ani štvrtý roh domáceho tímu neznamenal pre hostí nebezpečenstvo.

35
    Tretí roh Pohronia v rade, opäť žiaden efekt pre domáci tím.

24
    Pohronie má k dispozícii druhý rohový kop, ale znovu z tejto štandardnej situácie nič nevyťažilo.

18
    Domáci majú k dispozícii rohový kop, nič však z neho nevyťažili.

11
    Hostia už vedú 2:0! Meno strelca doplníme neskôr.

3
    Hostia sa už v tretej minúte ujímajú vedenia 1:0. Meno strelca doplníme neskôr.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Malec – Križan, Sekereš"K", Šenk, Pelegríni, Garaj, Abrahám, Blaho, Páraj, Orolín, Sojka. Tréner: Š. Zaťko.
    Náhradníci: Balogh, Gregáň, Adam, Páleník, Marušin, Urgela, Packo.

ŠK Slovan Bratislava: Perniš – Niňaj, Halenár, Milinkovič, Mészároš, Jablonský, Bagayoko, Kolčák, Hudák, Vittak "K", Lásik. Tréner: J. Chovanec,
    Náhradníci: Valašik, Čikoš, Fořt, Kubík, Žofčák, Gašparovič, Jakúbek.

Rozhodca: Marhefka – Poláček, Lieskovský.

FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa a Slovan Bratislava nastúpia len na tretie kolo Slovnaft Cupu. Iné stretnutia sú už v piatom kole, ale keď že náš majster a minuloročný finalista Slovnaft Cupu hrá aj v pohárovej Európe tak sa mu program nahustil a domáci pohár ta musel ísť trošku bokom.

Pohronie v druhom kole vyhralo na ihrisku Bolerázu presvedčivo 4:0 a Slovan si podaril na domácom štadióne s Modrankou, ktorej štadióne nespĺňal parametre SFZ 5:1.

Víťaž tohto stretnutia sa stretne v štvrtom predkole s lídrom druhej ligy Zápas a to je Skalica.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..