Olomouc – Zlín 3:1 (kon.)
HC Olomouc
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Berani Zlín
Úterý 18.11.2014, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • DHL Extraliga juniorů

54:33
    David Nesvadba (OLO) dostává dvě minuty za vražení na hrazení a nyní už bude dvojnásobná přesilovka Zlína mnohem delší.

54:17
    Pár vteřin si i Zlín zahraje proti třem, protože dvě minuty za sekání dostává Alex Rašner (OLO).

50:25
    Matěj Pavlovský (OLO) dostává čtyři minuty za vysokou hůl, a tak Zlín bude hrát velmi dlouhou přesilovou hru.

47:38
    Mora bude hrát proti třem! Pavel Sedláček (ZLN) totiž podrazil Jergla v obranném pásmu Olomouce, a dostává tak dvě minuty.

47:19
    Ale přesilovka Zlína končí velice rychle, jelikož Mikuláš Zbořil (ZLN) dostává dvě minuty za podražení.

47:14
    Ihned po konci přesilové hry Olomouce následuje přesilová hra Zlína, protože dvě minuty za nedovolené bránění dostává Tomáš Markl (OLO).

45:10
    Olomouc bude hrát přesilovou hru, protože na trestnou lavici usedá Jiří Velčovský (ZLN), který si odpyká dvě minuty za držení protihráče.

35:29
    Současně jsou na trestnou lavici poslání Dominik Bauer (OLO) a Richard Kobylík (ZLN), kteří dostávají dvě minuty za hrubost, jenže hostující hráč dostává ještě dvě minuty navíc.

28:56
    Zlín bude hrát přesilovou hru, jsou vzájemně vyloučeni Martin Haničinec (ZLN) a David Nesvadba (OLO) na dvě minuty za hrubost a olomoucký obránce ještě navíc dostává dvě minuty za sekání.

23:39
    Hostující kapitán Dominik Matula (ZLN) dostává dvě minuty za nesportovní chování, a přesilovou hru si tak nyní zahraje Olomouc.

21:17
    Domácí však v plném počtu nezůstali příliš dlouho, protože na trestnou lavici znovu usedá Martin Hes (OLO), který tentokrát dostává dvě minuty za vysokou hůl.

19:08
    Zlín však bude ještě v závěru první třetiny hrát svou první přesilovou hru, protože dvě minuty za sekání dostává Martin Hes (OLO).

15:49
    Hostující hokejisté nyní bránili hned v šesti bruslařích, a tak zlínská střídačka dostává dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvě minuty odsedí Adam Hořanský (ZLN).

03:28
    Mora si zahraje první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen Juraj Talán (ZLN).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 6. Nesvadba (Rašner, Pavlovský), 33. Jergl (Nesvadba, Rašner), 50. Rašner (Nesvadba, Beták) – 56. Matula (Hlaváč, Zbořil)

HC Olomouc: Urbisch (Slezák) – Škoda, Nesvadba, Štefka, Kraigher, Rašner, Tomek, Brandýs, Hes, Síkora – Ostřanský (C), Jergl, Markl, Bauer, Pavlovský, Ministr, Krátoška, Beták, Kropáč, Konečný.
    Berani Zlín: Haloda (Čáp) – Zbořil, Kužílek, Velčovský, Žabčík, Kobylík, Stuchlík, Talán – Hořanský, Hlaváč, Gago, Haničinec, Dalajka, Zaremba, Karola, Pavlůsek, Vyoral, Matula (C), Hladiš, Sedláček.

Rozhodčí: Kika – Holibka, Kašík