Toronto – Tampa 5:2 (kon.) | Montreal – St. Louis 4:1 (kon.) | Ottawa – Nashville 3:2 (kon.)
Winnipeg – Detroit 3:4 (kon.) | Philadelphia – Minnesota 2:3 (kon.) | Dallas – Arizona 3:1 (kon.)
Colorado – Washington 2:3 (kon.) | Calgary – Chicago 3:4 (kon.) | Vancouver – Anaheim 3:4 (0:2 po s.n.)
Los Angeles – Carolina 3:2 (kon.) | San Jose – Florida 2:3 (1:2 po s.n.)
Calgary Flames
3:4 (2:2, 1:1, 0:1)
Chicago Blackhawks
Pátek 21.11.2014, 03:10 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

59:50
    Ale Wideman bleskově proniká z levé strany do zakončení, Crawford fantastickým zákrokem lapil!

58:37
    Oddechový čas pro hosty.

58:22
    Hiller odjíždí z branky, domácí v šesti proti čtyřem!

56:28
    Hjalmarsson vyloučen za hákování a domácím se tak naskýtá jedinečná šance na vyrovnání!
    Patrick KANE - 3:4

49:13
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Hiller nyní pomohl soupeři nepovedenou rozehrávkou, stejně tak si počínali i obránci Flames, kteří nechali PATRICKA KANEHO zakončit z levé strany. Bez asistence.

39:48
    A nakonec také Jiří Hudler (CGY) nechtěně vyhazuje puk do hlediště a jsou z toho také dvě minuty.

38:22
    Johnny Oduya vyhazuje puk do hlediště a jsou z toho dvě minuty, přesilová hra pro Calgary.

36:40
    Tlak Calgary, hosté se urputně brání před vlastní brankou.

33:11
    Michal Rozsíval dostává za sekání dvouminutový trest a domácí si zahrají přesilovou hru.
    Sean MONAHAN - 3:3

32:33
    Calgary právě vstřelilo branku!
    A stejně, jako v první třetině, i nyní se domácím podařilo vyrovnat. Hosté střídali, vzadu zůstali jen dva obránci, které si domácí dokonale "rozebrali" a po výtečném pasu Glencrosse z mezikruží zakončuje u pravé tyčky SEAN MONAHAN. Asistence: Curtis Glencross a Paul Byron.

30:52
    Hned z protiútoku se ale hosté prosazují, když se po skvělé přihrávce Kaneho, z levé strany, prosazuje střelou zápěstím, z mezikruží, BRENT SEABROOK, který dokonale vymetl růžek branky. Asistence: Patrick Kane a Brad Richards.

26:51
    Domácí nyní šli ve třech do brejku, proti dvěma bránícím hráčům soupeře, ale Jooris nikomu nepřihrál a střelou z pravé strany zkoušel překonat Crawforda, chtělo to ale trefit alespoň branku. Na druhé straně byl neobsazený Granlund, před odkrytou brankou...

19:33
    Jonathan Toews odchází na trestnou lavici za hákování a domácí si tak zahrají v poslední půl minutě a v úvodu druhé třetiny přesilovou hru.
    Dennis WIDEMAN - 2:2

14:38
    Gólmanům se zatím v zápase tolik nevede, nyní se totiž DENNIS WIDEMAN také prosazuje střelou od modré, byť se zdálo, že tam ještě někdo před Crawfordem střelu Widemana tečoval, každopádně po střele od modré, z pravé strany, se puk dostává za záda podruhé v krátké době po sobě za záda gólmana Blackhawks, druhá využitá přesilová hra domácích a je znovu vyrovnáno! Asistence: Johnny Gaudreau a Markus Granlund.

13:44
    A ještě se vylučuje, Niklas Hjalmarsson dostává dvouminutový trest.
    Paul BYRON - 1:2

13:44
    Domácí využívají přesilovou hru poté, co z pravé strany vypálil Jooris, jehož pokus Crawford pravým betonem sice vyrazil, ale PAUL BYRON byl ve správný okamžik na správném místě a odražený puk doráží do odkryté branky. Asistence: Josh Jooris a Mark Giordano.

11:51
    Vylučuje se, na trestnou lavici míří Marcus Kruger za podražení, přesilová hra Flames.
    Daniel CARCILLO - 0:2

07:12
    Domácím se nepodařilo dostat puk ze třetiny, na modré se tam dvojice hráčů střetla a využil toho DANIEL CARCILLO, který získal puk a udělal pár kroků směrem k brance, nakonec vypálil z levého kruhu pro vhazování a přesnou střelou překonává Hillera. Asistence: Marcus Kruger.
    Adam CLENDENING - 0:1

04:00
    První zápas v kariéře v NHL, první gól! ADAM CLENDENING skóruje povedenou střelou od modré, kdy Hillerovi dobře stíní Kane, puk proklouzl někudy mezi betony do branky, využitá přesilová hra. Asistence: Marian Hossa a Kris Versteeg.

02:04
    TJ Brodie dostává dvouminutový trest za sevření puku a hosté si zahrají přesilovou hru.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 14. Byron (Jooris, Giordano), 15. Wideman (Gaudreau, Granlund), 33. Monahan (Glencross, Byron) – 4. Clendening (Hossa, Versteeg), 8. Carcillo (Kruger), 31. Seabrook (Kane, B. Richards), 50. Kane

Calgary Flames: Hiller (Rämö) – Giordano, Brodie, Šmíd, Wideman, Diaz, Engelland – Glencross, Monahan, Bouma – Gaudreau, Granlund, Hudler – Ferland, Jooris, Byron – Baertschi, Reinhart, Bollig
    Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith, Seabrook, Hjalmarsson, Oduya, Clendening, Rozsíval – Saad, Toews, Hossa – Versteeg, B. Richards, Kane – Bickell, B. Smith, Morin – Carcillo, Kruger, Nordström

Rozhodčí: Dwyer, Furlatt – MacPherson, Murphy

Diváci: 19 289