Vítkovice – Pardubice 3:2 (kon.) | Zlín – Plzeň 2:3 (2:3 po s.n.) | Kometa Brno – K. Vary 2:1 (kon.)
Liberec – Sparta 3:6 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 2:6 (kon.) | Olomouc – Litvínov 4:5 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
3:6 (0:1, 2:3, 1:2)
HC Sparta Praha
Pátek 21.11.2014, 18:00 • Home Credit aréna, Liberec • Tipsport extraliga

57:40
    Lukáš Pech (SPA) půjde na trestnou za podražení. Poslední šance pro domácí.

55:05
    Sparta si vyžádala oddechový čas.

55:05
    Za podražení půjde sedět hostující Adam Polášek (SPA). Že by šance pro domácí?

52:08
    Ulrych s Kumstátem se dostali do potyčky na brankovišti liberecké klece, Petr Ulrych (LIB) půjde sedět za nedovolené bránění.

49:11
    Domácí jdou do čtyř, Lukáš Derner (LIB) půjde sedět za držení protihráče.

44:56
    Šance pro Liberec, na trestnou jde Karel Pilař (SPA) za držení protihráče.

39:26
    Na závěr třetiny ještě vyloučení na straně domácích, Branko Radivojevič (LIB) jde ze hry na dvě minuty za hákování.

34:30
    Bílí Tygři mohou na sparťanský zásah odpovědět v přesilové hře. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Marek Ďaloga.

31:20
    Vylučuje se na straně domácích, na trestnou jde Petr Kolmann (LIB) za držení protihráče.

23:44
    David Dvořáček (SPA) dostává dvě minuty za hákování, šance pro Liberec poupravit skóre.

19:59
    Ještě vyloučení pro Liberec za příliš mnoho hráčů na ledě. Sparta tak v druhé periodě bude hrát pět proti třem.

19:12
    Martin Bartek (LIB) je vyloučen za sekání. Bude se hrát čtyři proti třem z pohledu domácích.

17:49
    Liberec bude hrát pět proti třem, za sekání je potrestán Marek Ďaloga (SPA).

17:32
    V závěru periody si Liberec zahraje další přesilovku, vyloučen je Jaroslav Hlinka (SPA) za hrubost.

15:23
    Petr Ulrych (LIB) vyloučen za držení protihráče, další přesilovka hráčů v rudých dresech.

10:25
    Za hákování je vyloučen hostující Vítězslav Bílek (SPA). Další šance pro domácí Tygry.

08:15
    Josef Straka (SPA) vyfasoval dvě minuty za sekání, první liberecká přesilovka.

05:16
    První vyloučení je na straně domácích, Tomáš Bulík (LIB) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

Tomáš Dolejš

Branky a nahrávky: 36. Filippi (Radivojevič), 38. Urban (Ulrych, Kica), 54. Bakoš (Radivojevič) – 2. Cingel (Straka), 21. Hlinka (Polášek), 34. Réway (Hlinka), 37. Pech (Sabolič), 45. Cingel (Straka), 51. Polášek (Hlinka, Réway)

Bílí Tygři Liberec: Schwarz (Vaněček) – Šimek, Výtisk, Kolmann, Voráček, Ulrych, Derner – Bakoš, Vampola, Radivojevič – Valský, Filippi, Bulík – Bartek, Jelínek, J. Vlach – Kica, Urban, Krenželok
    HC Sparta Praha: Staňa (Novotný) – Piskáček, Polášek, Mikuš, Ďaloga, Barinka, Hrbas, Černoch, Pilař – Rolinek, Hlinka, Réway – Buchtele, Pech, Sabolič – Cingel, Straka, Kumstát – Dvořáček, A. Chlapík, Bílek

Rozhodčí: Hribik, Turčan – Brejcha, Suchánek

Diváci: 5 849