Nantes – Saint-Étienne 0:0 (kon.) | Montpellier – Toulouse 2:0 (kon.) | Marseille – Bordeaux 3:1 (kon.)
FC Nantes
0:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 23.11.2014, 14:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

90+3
    Obrovskou šanci měl Hamouma, který mohl rozhodnout o výsledku zápasu! Byl sám proti brankáři, ale trefil pouze jeho!

90+1
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kevin Monnet-Paquet, přichází Jonathan Brison.
    Rémy Riou podržel svůj tým dvě minuty před koncem zápasu skvělým zákrokem.

88
    Blízko gólu byli hosté! Jeden z hráčů v bílých dresech vystřelil, míč byl sražen. Bude se kopat roh.

86
    K hlavičce se dostal Bayal Sall a co chybělo? Možná metr! Další velká šance.

85
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ricky van Wolfswinkel, přichází Renaud Cohade.

83
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Yacine Bammou, přichází Alejandro Bedoya.

78
    Z následného rohu jen těsně vedle mířil Vizcarrondo! Tak to je neskutečné, co dokáží domácí hráči nedat.
    Stéphane Ruffier konečky prstů vytěsnil střelu Georgese-Kévina Nkoudoui.

77
    Tak to byla fotbalová paráda v podání domácího borce! N'Kodou obešel několik hráčů, poté vypálil velmi tvrdou střelu, se kterou si s vypětím všech sil Ruffier poradil!

72
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Vincent Bessat, přichází Johan Audel.

62
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Benjamin Corgnet, přichází Max-Alain Gradel.

60
    Bammou zatáhl míč do vápna, kde si posadil několik obránců, předložil kulatý nesmysl do běhu Bessatovi, jehož střela však mířila nad!

58
    Domácí se mohli dostat do nebezpečného brejku, na polovině hřiště však vše za cenu žluté karty uhasil Lemoine.

57
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Etey Menachem Shechter, přichází Serge Gakpé.
    Střela Etey Menachema Shechtera, po které si Stéphane Ruffier připsal další důležitý zákrok.

56
    Domácí se mohli dostat do vedení! Obránci hostů vytvořili neuvěřitelnou hrubku, míč se dostal k Shechterovi, který udělal pár kroků a z hranice vápna pálil. Míč však nemířil přímo k tyči, takže si s ním brankář Ruffier stihl poradit!

53
    Za faul vidí žlutou kartu domácí Vizcarrondo. Nyní se bude konečně kopat přímý kop.

51
    Do první pořádné šance tohoto poločasu se dostal útočník van Wolfswinkel. Naběhl si po pravé straně vápna a vystřelil. Z úhlu však branku netrefil, jeho střela skončila na boční síti.

33
    Žlutou kartu za svůj faul vidí první domácí hráč – Shechter.

29
    Skoro gólově! Na centrovaný míč si naběhl Bayal Sall, jeho hlavička mířila těsně nad!
    Bamouma a jeho přízemní střela do tyče.

25
    Tak to byla superšance! Bamouma dostal přihrávku ve vápně, vystřelil, jenže jeho pokus jen orazítkoval tyč a pak se míč dostal k obraně domácích, která balon odkopla na polovinu hřiště!

24
    .. a málem z toho byl gól! Bessat si naběhl na dlouhý centr, jeho střelu však zblokovala obrana na roh.

13
    Dalším oceněným hráčem žlutou kartou je Tabanou.

4
    První žlutou kartu v utkání vidí za svůj faul Bayal Sall.

3
    Monnet-Paquet se ocitl v první velké šanci zápasu! Ze tří metrů však trefil vybíhajícího brankáře domácích!

Milan Šplíchal

Branky:

Karty:   33. Shechter (NAT), 53. Vizcarrondo (NAT) – 4. Bayal Sall (SET), 13. Tabanou (SET), 58. Lemoine (SET)

FC Nantes: Riou – Veigneau, Djilobodji, Vizcarrondo, Cissokho – Nkoudou, Bessat (72. Audel), Veretout, Deaux – Shechter (57. Gakpé), Bammou (83. Bedoya).
    Náhradníci: Dupé – Alhadhur, Walongwa, Bedoya, Aristeguieta, Gakpé, Audel.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin, Tabanou – Clément, Lemoine – Corgnet (62. Gradel), Hamouma, Monnet-Paquet (90+1. Brison) – van Wolfswinkel (85. Cohade).
    Náhradníci: Moulin – Pogba, Brison, Baysse, Cohade, Gradel, Mollo.