Toronto – Detroit 4:1 (kon.) | Boston – Montreal 0:2 (kon.) | Tampa – Minnesota 2:1 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Philadelphia – Columbus 4:2 (kon.) | Washington – Buffalo 1:2 (kon.)
Nashville – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Los Angeles 5:4 (kon.) | Colorado – Carolina 4:3 (kon.)
Edmonton – Chicago 1:7 (kon.) | Calgary – New Jersey 5:4 (2:1 po s.n.) | San Jose – Arizona 3:4 (0:1 po s.n.)
Winnipeg – St. Louis 2:4 (kon.)
Dallas Stars
5:4 (3:0, 2:3, 0:1)
Los Angeles Kings
Neděle 23.11.2014, 02:20 • American Airlines Center, Dallas • NHL

58:31
    Jeff Carter (LAK) však v musel seknout zakončujícího Eavese, a tak hostující útočník dostává dvě minuty v nejméně vhodnou chvíli.

53:08
    Přesilovka Dallasu však končí předčasně, protože Aleš Hemský (DAL) dostává dvě minuty za držení protihráče.

51:15
    Tanner Pearson (LAK) však oslabuje svůj tým, protože dostává dvě minuty za krosček.

36:41
    Robyn Regehr (LAK) přidržel Colea, a tak hostující obránce dostává dvě minuty.

30:56
    Přesilovou hru si nyní zahrají hosté z Los Angeles, protože je na dvě minuty za držení protihráče vyloučen Cody Eakin (DAL).

26:38
    Kyle Clifford (LAK) je vyloučen na dvě minuty, a tak si Stars zahrají další přesilovou hru.

24:22
    Stars jsou hodně při chuti a domácí si nyní vybojovali další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za držení protihráče vyloučen Drew Doughty (LAK).

19:11
    Benn ještě v závěru první části vybojoval přesilovou hru pro svůj tým, protože jej přidržel Jake Muzzin (LAK), jenž si tak odsedí dvě minuty.

10:07
    Stars jdou znovu do čtyř. Jamie Benn (DAL) zcela zbytečně zasáhl Kopitara holí do obličeje, a tak si dvě minuty odpočine na trestné lavici.

06:21
    Los Angeles budou hrát další přesilovou hru, protože si Stars nepohlídali své střídání a na ledové ploše bylo hned šest hráčů v zeleném dresu.

00:40
    Los Angeles se následně dostalo do útoku, kde si hosté ined vybojovali svou první přesilovou hru, protože Trevor Daley (DAL) dostává dvě minuty za držení protihráče.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 15. Ja. Benn (Seguin, Eakin), 18. Klindgerg (Benn, Eakin), 20. Benn (Klingberg, Roussel), 24. Seguin (Lehtonen), 38. Demers (Hemský, Eaves) – 30. Pearson (Muzzin, Clifford), 33. Williams (Stoll, McNabb), 39. Richards (Clifford, Doughty), 51. Williams (Brown, Stoll)

Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – Goligoski, Klingberg, Daley, Demers, Jokipakka, Oleksiak – Benn, Eakin, Seguin – Roussel, Spezza, Hemský – Moen, Fidller, Eaves – Cole, Horcoff, McKenzie.
    Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, McNabb, Greene, Regehr, McBain – Gáborík, Kopitar, Lewis – King, Carter, Toffoli – Brown, Stoll, Williams – Clifford, Richards, Pearson.

Rozhodčí: Rooney, Martell – Alphonso, Lazarowich

Diváci: 18 111