Toljatti – Magnitogorsk 2:4 (kon.) | Čerepovec – N.Novgorod 3:4 (0:2 po s.n.) | Jokerit – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Petrohrad – Novokuzněck 6:2 (kon.) | HC Slovan – Viťaz 0:2 (kon.) | Záhřeb – Jaroslavl 3:4 (po pr.)
Jokerit Helsinky
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
HC Sibir Novosibirsk
Čtvrtek 27.11.2014, 17:30KHL

56:40
    Hosté si zahrají v početní převaze. Za podražení je totiž vyloučen domácí Niko Kapanen.

46:10
    Domácí jdou do čtyř. Vyloučen je za nedovolené bránění Poysti, který tak oslabuje svůj tým.
    Faul Ignatoviče do konce utkání.

35:40
    Maxim Ignatovič oslabuje svůj tým. Nejprve hákoval Omarka a poté do něj i kopl bruslí a rozhodčí mu udělili trest na 5 minut + do konce utkání.

24:08
    Nyní se již přerušuje. Jere Sallinen je totiž vyloučen na dvě minuty za podražení a oslabuje tak svůj tým.

14:11
    Je tu první vyloučení dnešního utkání. Za hru vysokou holí si odpyká dvouminutový trest domácí Wirtanen.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 35. Hagman (Rita), 55. Moses, 57. Wirtanen – 31. Enlund (Koskiranta, Kugryšev)

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Korpikari, Vaananen, Jaakola, Gunderson, Lajunen, Ohtamaa, Saari – Hagman, Moses, Maki, Wirtanen, Rita, Hahl, Kapanen, Koukal, Aaltonen, Omark, Sallinen, Poysti
    HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Bespalov) – Hersley, Alexejev, Belov, Ignatovič, Gimajev, Mamašev, Ožiganov – Šumakov, Monja, Bobrov, Thuresson, Kugryšev, Gubin, Kopejkin, Enlund, Sannikov, Koskiranta, Maslichin, Vorošilo

Rozhodčí: Gašilov, Jeřábek – Šichanov, Balodis