Pardubice – Litvínov 6:4 (kon.) | K. Vary – Olomouc 2:3 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 3:2 (kon.)
Zlín – Slavia 7:4 (kon.) | Sparta – Třinec 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Mountfield HK 2:1 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.)
Bílí Tygři Liberec
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 30.11.2014, 18:20Tipsport extraliga
    Statistiky zápasu

Dnes je to ode mě všechno. Přeji hezký zbytek první adventní neděle. (20:55:45)

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Boris Žabka (MBL) a Tomáš Filippi (LIB).

Tomáš FILIPPI - 2:1

64:24
    Liberec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! TOMÁŠ FILIPPI se odhodlal k sólové akci, když od pravého mantinelu pustil mezi přesilu bránících hráčů a parádní střelou pod víko Rittichovy branky rozhodl o dvou bodech pro Liberec.

63:25
    Vampola předvedl chybnou rozehrávku, jeho zaváhání ale napravil domácí kapitán Výtisk.

62:14
    Derner předvedl ukázkový bodyček a sklidil ovace domácího publika.

61:07
    Látal a Mikulík jeli proti jedinému libereckému obránci, ale první jmenovaný na slovenského gólmana nevyzrál.

60:28
    Tygři se v pokračující přesilovce zabývají spíše kombinací než střelbou.

60:01

Ve třetí části jsme viděli jednu velkou vyčkávanou. Skóre zůstalo neměnné a se o vítězi rozhodne v prodloužení, případně v samostatných nájezdech.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    Bartek pálil okamžitě po buly, Rittich měl však na jeho střelu dobrý výhled.

59:47
    Ještě jedno vyloučení na závěr třetího dějství! Kubica (MBL) dostává dvě minuty za hákování.

59:08
    Vampola se vydal dopředu s Urbanem, vytáhlý liberecký forvard si ale nepohlídal postavení v mladoboleslavském brankovišti.