Pardubice – Litvínov 6:4 (kon.) | K. Vary – Olomouc 2:3 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 3:2 (kon.)
Zlín – Slavia 7:4 (kon.) | Sparta – Třinec 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Mountfield HK 2:1 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.)
HC Kometa Brno
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Mountfield HK
Neděle 30.11.2014, 17:00 • Hala Rondo • Tipsport extraliga
    Závěrečné statistiky

Ode mne je to pro dnešek z Brna vše, loučím se s vámi a těším se na počtenou někdy příště. (19:29:52)

Kometa si tak v přímém souboji o čtvrté místo připsala důležité tři body, díky kterým na čtvrtém místě odskočila právě Hradci Králové.

Zápas je u konce, ve třetí třetině jsme již branku neviděli a Kometa si tak na domácím ledě ponechává tři body za těsnou výhru 2:1. Brňané byli v zápase aktivnějším týmem.

Nejlepší hráči: Jakub Koreis – Lukáš Vantuch

60:00

59:33
    Střela Kempného a další zákrok Kacetla. Hra je přerušena.

59:28
    Kometa takticky drží puk v útočném pásmu a do koncovky se vůbec nežene.

59:07
    Faul na kapitána Komety Čermáka. Za hákování si jde dvě minuty odsedět Šimánek.

58:54
    Oddechový čas pro hosty.

58:54
    Zakázané uvolnění Komety, vhazovat se bude před Čiliakem.

58:48
    Není na co čekat! hosté odvolávají brankáře a zkusí to v šesti!

58:38
    Čiliak se natáhl po puku před jeho brankovištěm a sám ho vyhodil ven z pásma.

58:23
    Puk se dotkl ochranné sítě za bránou Komety, vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:23
    Mertlův pokus z mezikruží zakončil sérii hradeckých pokusů. Čiliak krotí touš na hrudi a přeruší hru.

56:15
    Utkání sleduje 7 200 diváků. V Brně je tak opět vyprodáno!

56:15
    Střela Čermák z levého křídla, Kacetl si připisuje další zákrok a přeruší hru.

56:04

55:33
    Hosté se na delší dobu usadili v útočném pásmu, ke střele se nakonec ale nedostali. Kometa si tak může oddechnout a vyhodit.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 8. Ton (Němec, Hruška), 26. Koreis (Hanzlík, Honejsek) – 23. Vantuch (Frühauf, Beránek)

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kempný, Ptáček, Hanzlík, Dujsík, Dlapa, Kuboš, Hájek – Hruška, Němec, Ton – Káňa, Čermák (C), Honejsek – Burian, Koreis, Vondráček – Dočekal, Ostřížek, Mrázek.
    Mountfield HK: Kacetl (Kantor) – Vydarený, Pláněk, Dietz, Slovák, Mikuš, Frühauf – Šimánek (C), Mertl, Kudrna – Červený, Kukumberg, Dej – Vantuch, Tvrdík, Beránek – Nedvídek, Troliga, Kovářů.

Rozhodčí: Polák, Hribik – Kis, Lučan