Čeljabinsk – Kazaň 2:3 (1:2 po s.n.) | Ufa – Vladivostok 2:1 (kon.) | Toljatti – Jekatěrinburg 4:2 (kon.)
CSKA Moskva – Čerepovec 9:1 (kon.) | Jaroslavl – Minsk 4:5 (kon.) | Nižněkamsk – Magnitogorsk 1:3 (kon.)
Soči – HC Slovan 4:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Záhřeb 2:3 (0:1 po s.n.) | Jokerit – Novokuzněck 6:1 (kon.)
Atlant – Novosibirsk 2:5 (kon.) | Viťaz – N.Novgorod 3:1 (kon.)

Peter Podhradský (Jekatěrinburg) – nenastoupil
    Karol Sloboda (Jekatěrinburg) – (0+0) (18:15:03)

Je za námi dnešní zápas, který nám toho v úvodních dvou třetinách moc nenabídl, kromě dvou vstřelených branek domácího týmu. Mnohem zajímavější hokej přišel až ve třetí třetině, kdy padly hned čtyři branky, Tgliatti si ovšem své vedení uhájilo a zvítězilo 4:2. Budu se s Vámi těšit na další utkání a přejí všem pěkný zbytek dnešního večera.

60:00

59:00
    Ohlášena poslední minuta utkání.

56:06
    Golyšev vyslal na Ježova nahozený kotouč, který si s jeho pokusem poradil.

54:38
    Hosté se ještě nevzdali, jsou hodně aktivní a zápas se snaží ještě jakkoliv zdramatizovat.

52:59
    Další zákrok si připisuje Ježov.

51:44
    Nahozený kotouč má ve své moci Ježov, bude se vhazovat po jeho pravici.

49:35
    Ofsajd a v něm domácí tým.
    Alexander ČERNIKOV - 4:2

48:32
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    Tak třetí třetina je hodně divoká! Domácí Lada po necelých dvou minutách opět navyšuje své vedení! Togliatti využívá přesilovou a Metljuk ALEXANDR ČERNIKOV! Asistence: Denis Barancev

47:39
    Domácí budou hrát další přesilovou hru! Na trestnou lavici usedá Alexandr Rybakov.
    Anton LAZAREV - 3:2

47:28
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    To jsou věci! Jekatěrinburg opět snižuje! ANTON LAZAREV dostává svůj tým opět na dosah a snižuje na 3:2! Asistence : Alexandr Loginov, Alex Simakov
    Andrej NIKITĚNKO - 3:1

45:48
    Hosté po malé chvíli odpovídají a berou si své dvoubrankové vedení zpět na svou stranu! ANDREJ NIKITĚNKO prostřelil Kováře! Asistence: Dimitrij Ogurtsov, Simon Valujskij

43:58
    Ježov přerušuje hru svým zákrokem po střele od modré čáry.

42:36
    Petrov to zkusil z pravého rohu kluziště přímo na branku Kováře, mířil ovšem nad!
    Alexander RYBAKOV - 2:1

Marek Pavlica

Branky a nahrávky: 2. Bočarov (Nikitěnko, Valujskij), 36. Zaťovič (Ježov), 46. Nikitěnko (Ogurtsov, Valujskij), 49. Černikov (Barancev) – 42. Rybakov (Simakov, Metljuk), 48. Lazarev (Simakov, Loginov)

Lada Toljatti: Ježov (Glass) – Barancev, Hunkes, Sloboda, Ogurtsov, Vorobjov, Romanov, Šulakov – Černikov, Petrov, Golubev – Šenfeld, Bělousov, Zaťovič – Nikitěnko, Valujskij, Bočarov – Strelcov, Fedorov, Strelcov
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Tsirkul) – Lepistö, Loginov, Metljuk, Antonov, Gusev, Voropajev, Zhuravljov, Jegin – Brulé, Lazarev, Palushaj – Rybakov, Simakov, Golyšev – Lewandowski, Mikhnov, Bumagin – Komarov, Nesterov, Jemelejev