Benátky n/J – Chomutov 3:2 (po pr.) | Jihlava – Třebíč 0:2 (kon.) | Ústí n/L – Most 0:1 (kon.)
Havířov – Kadaň 1:2 (kon.) | Prostějov – Šumperk 3:2 (2:1 po s.n.) | Litoměřice – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.)
Motor ČB – Kladno 1:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC Most
Středa 03.12.2014, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

Dnešní utkání sledovalo 908 diváků. (20:48:23)

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:
    HC Slovan Ústí nad Labem – Jan Pohl
    HC Most – Lukáš Horák

Díky druhé třetině kdy se podařilo Mostu skórovat si hosté odvážejí 3 body. I přes to že vstřelili pouze jednu branku, díky čistému kontu, které si udržel Horák si tak domácí Slovan nepřipíše ani jeden bod.

60:00

59:58
    Vhazuje se po levici Horáka, který už má jisté čisté konto.

59:43
    Tomáš Rod ještě zastavuje puk za domácí prázdnou klecí a posílá jej do útočného pásma.

58:56
    Hosté vyhazují do zakázaného uvolnění a na ledě je stále 6 bruslících domácích hráčů.

58:41
    Domácí hrají bez brankáře!

58:38
    Icing hostí.

58:30
    Merta projel s pukem až za bránu Horáka, kde chtěl přihrát na Baránka, ovšem jeho přihrávku našli hosté a puk vyhazují.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty dnešního zápasu a domácí stále těsně prohrávají.

57:50
    Akci Roubíka zastavila domácí obrana, když domácího nejproduktivnějšího hráče připravila o hokejku.

56:48
    Pohl poslal puk před bránu, kde i několika dorážkám stále Horák odolává.

55:50
    Domácím k vyrovnání zbývají 4 minuty a stále tlačí na Horáka.

54:35
    Hanzl opět nebezpečnou střelou ohrozil vedení Mostu, to však stále drží Horák.

54:17
    Černý nahazuje ze středního pásma puk na Horáka, který už má puk opět v lapačce.

53:47
    Vladimír Brož projel s pukem okolo brány Volkeho a vydal seč sám do útoku, prokličkoval přes obranu Mostu a dokázal tuto akci zakončit střelou na Horáka. Ten má puk ve výstroji.