Vsetín – Vítkovice 2:5 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 2:1 (kon.)
Pardubice – Č. Budějovice 3:5 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – Zlín 4:6 (kon.)
Letňany – PZ Kladno 6:2 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 7:6 (2:1 po s.n.) | Chomutov – Slavia 8:4 (kon.)
Písek – Sparta 1:7 (kon.) | Třinec – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.) | Kometa Brno – Havířov 5:4 (kon.)
Piráti Chomutov
8:4 (3:0, 1:4, 4:0)
HC Slavia Praha
Pátek 05.12.2014, 17:30 • SD ARÉNA • Extraliga staršího dorostu

To je ode mě pro dnešek vše. U dalších onlajnů nashledanou. (19:47:02)

Díky skvělé třetí třetině vyhrává domácí celek, který ve třetí třetině nastřílel svému soupeři hned půlku ze svých celkových čtyř branek. Slavii nepomohla ani skvělá druhá třetina. Hvězdou utkání se jednoznačně stává domácí Alan Lyszczarczyk, který si připsal hattrick a jednu asistenci.

60:00

59:26
    Zakázané uvolnění Pirátů. Hra se již spíše dohrává.

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:15
    Piráti právě vstřelili branku!
    Divoká třetí třetina nekončí. Chomutov přidává další pojistku. Toman přihrál na volného JANA SVOBODU, který se z dobré pozice nemýlil. Asistence: Toman, Běhula.

56:06
    Vyloučen Příkop (SLA) na dvě minuty podražení.

55:37
    Síly na ledě se srovnají. Dvou minutový trest si odpyká Wágner za sekání.

55:30
    A je zřejmě rozhodnuto! Na 7:4 zvyšuje chomutovský lídr Alan Lyszczarczyk, který tak kompletuje svůj hattrick.Bez asistence

55:07
    Hosté kontrolují puk v útočném pásmu.

54:52
    Pirátský útok zastavuje ofsajd.

54:16
    Až nyní pískl rozhodčí do píšťalky. Dvou minutový trest si odjíždí odpykat Šmerha.

54:02
    Bude se vylučovat. Hra zatím pokračuje.

53:03
    Hra je často přerušovaná. Černý nesmysl míří na další zakázané uvolnění. Tentokrát opět z hokej slávistických hokejistů. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.

52:34
    Tentokrát na zakázané uvolnění vyhazují hosté, kterým se nepovedla přihrávka.

52:09
    Icing domácích.

51:53
    Puk míří do prostoru mezi střídačkami. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.

51:06

50:21
    Domácím se stále nedaří udržet útočné pásmo. Slávistická formace si nyní počítá důkladně.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 4. Lyszczarczyk (Polák, Novák), 5. Adámek (Kulich), 11. Wágner, 29. Novák (Lyszczarczyk, Matyáš Svoboda), 44. Jan Svoboda (Toman, Běhula), 46. Lyszczarczyk, 56. Lyszczarczyk, 58. Jan Svoboda (Toman, Běhula) – 26. Vildumetz (Zderadička), 27. Kohůt (Heldák), 35. Šmerha, 38. Šmerha

Piráti Chomutov: Strejc (Zvědlík) – Buchtela, Hlaváček, Dvořák, Běhula, Novák, Bukač, Hajič – Toman, Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Palička, Svoboda M., Rindoš, Hřebíček, Dejmek, Wágner, Svoboda J., Adámek.
    HC Slavia Praha: Petřík (Štefka) – Zderadička, Krásný, Bušek, Hejda, Příkop, Šmíd, Valík – Patočka, Vildumetz, Šteiner, Heldák, Šergl, Fiala, Kolář, Mušo, Mareček, Kohút, Šmerha.

Rozhodčí: Turčan, Krob – Votrubec, Folk