Los Angeles – Philadelphia 1:2 (kon.) | Toronto – Vancouver 5:2 (kon.) | Detroit – NY Rangers 3:2 (kon.)
Tampa – Columbus 1:3 (kon.) | Florida – Buffalo 3:2 (kon.) | New Jersey – Washington 1:4 (kon.)
Nashville – Chicago 1:3 (kon.) | Dallas – Montreal 4:1 (kon.) | Arizona – Boston 2:5 (kon.)
Calgary – San Jose 2:3 (kon.) | Winnipeg – Anaheim 3:4 (po pr.) | Carolina – Detroit 1:3 (kon.)

Zbyněk Michálek (ARI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:57
    Martin Erat (ARI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:14 (04:41:07)

Je hotovo. Boston si i přes snahu Arizony závěr utkání pohlídal. Domácím se podařilo alespoň upravit skóre na končených 2:5 zásluhou Boedkera. Na víc to však v dnešním duelu nestačilo.

60:00

59:39
    Krug vyzkoušel ještě v závěru Smithe.

58:04
    V době, kdy běží poslední dvě minuty ze vrací Hamilton led. Arizoně dnes přesilovky vůbec nešly.

56:04
    Hamilton (BOS) dostává 2 minuty za hru vysokou holí.

54:23
    Paille však prověřil střelou zápěstím Smithe. Po hodně dlouhé době si připisuje alespoň jeden z gólmanů zákrok.

54:00
    Domácím zbývá posledních šest minut na to, něco udělat se zápasem.

52:26
    Zakázané uvolnění na straně Bostonu.

51:50
    Pokus Korpikoskiho byla zablokován hostující obranou.

51:00
    Opět se hraje dlouho bez přerušení. Hraje se zejména za brankami obou týmů.

48:21
    Dlouho se hrálo ve středním pásmu, až se nakonec dostali domácí do postavení mimo hru.

46:41
    Boston si bere překvapivě oddechový čas.
    Mikkel BOEDKER - 2:5

45:41
    Arizona právě vstřelila branku!
    Domácí ale nakonec využívají přesilovou hru. Vermette mezi kruhy přenechal puk MIKKELU BOEDKEROVI, který se trefil přesně k tyči, na což Rask nedokázal zareagovat. Asistence: Antoine Vermette, Keith Yandle.

44:54
    Paille najedl do útočného pásma a jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

44:13
    Snahu domácích přerušuje ofsajd.

43:45
    Za držení odcestoval na trestnou lavici Lucic (BOS).

43:13
    Pohlednou kombinaci Boston u musel zastavit až svým zákrokem Smith.

41:25
    Finský gólman raději nyní přidržel kotouč, aby uklidnil hru.

41:00
    Vermette byl v dobré příležitosti, ale mezírku mezi chrániči Raska nenašel.

40:01

Hosté z Bostonu ovládli zcela jasně prostřední periodu poměrem 0:3 a mají tedy hodně výrazně nakročeno k dnešnímu vítězství a dvěma bodům do tabulky. Arizona se bude muset do 3. třetiny, která začne ve 4:02, hodně zlepšit, pokud nechce dnes odejít s hodně velkým debaklem.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00
    Loui ERIKSSON - 1:5

39:30
    Bruins právě vstřelili branku!
    Netrvalo to dlouho a kapituloval i Smtih. Střelu Bergerona za jeho záda doklepl na brankovišti LOUI ERIKSSON. Asistence: Patrice Bergeron, Torey Krug.

39:01
    Poslední minuta 2. třetiny.

38:40
    Kelly z úhlu prověřil Smithe.

38:17
    Po delší době je tu opět vyloučení. Hanzal (ARI) obdržel trest za hákování.

35:36
    Nyní se ale hosté dopouštějí zakázaného uvolnění.

34:47
    Čtvrtá branka vyhnala již z branky Dubnyka a ten tak přepouští místo mezi třemi tyčemi Mikeu Smithovi.
    Brad MARCHAND - 1:4

34:47
    Přerušení přichází až se čtvrtým gólem hostů BRAD MARCHAND zužitkoval žabičku Smithe od mantinelu a bekhendem poslal puk pod břevno, kam nemohl Dubnyk vůbec dosáhnout. Asistence: Reilly Smith, Dougie Hamilton.

33:30
    Oba týmy jakoby dnes chtěly mít utkání co nejdříve odehrané, poněvadž je tu opět dlouhá pasáž bez přerušení hry, což je dobře. Hře to jedině prospívá.

31:37
    Až zákrok Raska donutil rozhodčí k přerušení hry.

31:05
    Hraje se opět velice rychle. Nyní se ale hraje zejména ve středním pásmu.
    Simon GAGNE - 1:3

28:34
    Dlouho to vypadalo, že branka Medvědům nebude uznána, ale nakonec video potvrdilo, že gól padl regulérním způsobem a radovat se tak může zejména SIMON GAGNE, který dokázala dostat puk za Dubnykova záda po střele Pailleho. Asistence: Daniel Paille.

28:02
    Po delší době se hrálo také výrazněji před Raskem a ten tak raději ukryl kotouč do rukavice.

26:00
    Domácí to chtějí dávat až do prázdné branky, což jim moc nejde a není proto divu, že Rask musel od začátku třetiny zasahovat pouze jednou.

25:18
    Hraje se ale svižně a od začátku třetiny se musí přerušovat pouze sporadicky.

23:50
    Finský gólman ve službách Bostonu nemusel zasahovat ani proti brejkové situaci domácích 2 na 1.

23:07
    Na pravé straně se otevřel prostor pro útok Arizony. K ohrožení Raska to však stejně nevedlo.

21:43
    Rovněž hosté nedokázali využít přesilovou hru. Byla ale lepší v jejich podání než na straně Arizony.

21:00
    Boston se usadil v pásmu, ale Dubnyk zatím zasahovat nemusel.

20:01

Úvod třetiny vyšel jednoznačně Bostonu, který přežil úvodní spršku střel domácích a sám hned ze své první šance udeřil. Zvýšení minuty přišlo řesně o pět minut později, kdy další chybnou rozehrávku Arizony potrestal Miller. ZA domácí poté snížil VItale a určil tak zatím skóre utkání 1:2. 2. třetina začne ve 3:07.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:43
    Michálek (ARI) podrazil Bergerona a dostává tak 2 minuty nepodmíněně.

19:35
    Zakázané uvolnění Arizony.

19:01
    Poslední minuta 1. třetiny.

18:21
    Kotouč je opět mimo hrací plochu a tentokrát skončil na střídačce hostů.

17:28
    Pokus Boedkera sražen do ochranné sítě.

16:33
    Hosté jsou kompletní. Arizoně se dnes nepovedla i druhé přesilová hra v zápase.

15:48
    Erat trefil pouze boční síť a Medvědi následně posílají kotouč přes všechny čáry.

15:20
    Arizona musí opět začít až od Dubnyka.

14:52
    Hosté posílají puk až za domácí branku.

14:33
    Máme zde další vyloučení a opět na straně Medvědů. Södeberg si odchází odpočinout na 2 minuty za podražení.
    Joe VITALE - 1:2

13:11
    Doan poslal puk za obranu Bostonu JOEMU VITALEMU, který v rychlosti dokázal prostřelit Raska střelou mezi betony. Asistence::Shane Doan, Michael Stone.

12:55
    Až nyní se po dlouhé době přerušuje a to díky zakázanému uvolnění domácích..

12:12
    Po dlouhé době si zachytal také Rask, který musel čelit několika zákrokům po sobě.

10:52
    Marchand opět při chuti a od modré provařil nahozením Dubnykovu pozornost.

09:11
    Krug zkoušel překvapit domácího gólmana, ale vůbec netrefil branku.

08:40
    Dlouho se nepřerušuje, ale hraje se zejména za brankami obou týmů.

07:12

06:33
    Hosté při chuti a Dubnyka nyní vyzkoušel Trotman.
    Kevan MILLER - 0:2

05:58
    Tak tohle si domácí gólman za rámeček rozhodně nedá. Rozehrávku po mantinelu Dubnyka zachytil totiž KEVAN MILLER a ač mu první střela nesedla, tak dostal druhou možnost, kterou už nasměroval do domácí svatyně. Bez asistence.

05:11
    Právě Marchand opět prověřil Dubnyka.

04:29
    Hosté jsou kompletní. Arizona během početní výhody vůbec neohrozila Raska.

03:17
    Medvědi se dokázali osvobodit.

02:29
    Práva autor úvodní branky Marchand je vyloučen na 2 minuty za hrubost.
    Brad MARCHAND - 0:1

00:58
    Hosté zachytili rozehrávku Arizony a od Hamiltona se přes Smithe dostal puk až ke BRADU MARCHANDOVI, který dokázal poslat puk pod břevno. Asistence: Reilly Smith, Dougie Hamilton.

00:01

Arizona Coyotes: Dubnyk (Smith) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Stone, Campbell, Murphy – Rieder, Vermette, Boedker – Korpikoski, Gagner, Doan – McMillan, Hanzal, Erat – Martinook, Vitale, Crombeen. Trenér: Dave Tippett

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Seidenberg, Hamilton, Morrow, Miller, Krug, Trotman – Marchand, Bergeron, Smith – Lucic, Södeberg, Griffith – Fraser, Kelly, Eriksson – Paille, Campbell, Gagne. Trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: St. Laurent, Skiliter – Brisebois, Miller.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

To hosté jako tradičně patří mezi favority soutěže. Hosté se momentálně nacházejí na sedmé příčce tabulky. V posledním utkání prohráli se San Jose 4:7.

Arizona zatím neprožívá příliš povedený vstup do sezóny, když se nacházejí na předposledním místě západní konference. Domácí v posledním zápase prohráli s Los Angeles 0:4.

Dobrý den všem hokejovým fanouškům. Dnes je na programu zápas Arizona Coyotes – Boston Bruins, uvidíme jak tento zápas dopadne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 14. Vitale (Doan, Stone), 46. Boedker (Vermette, Yandle) – 1. Marchand (Smith, Hamilton), 6. Miller, 29. Gagne (Paille), 35. Marchand (Smith, Hamilton), 40. Eriksson (Bergeron, Krug)

Arizona Coyotes: Dubnyk (35. M. Smith) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Stone, Campbell, Murphy – Rieder, Vermette, Boedker – Korpikoski, Gagner, Doan – McMillan, Hanzal, Erat – Martinook, Vitale, Crombeen. Trenér: Dave Tippett
    Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Seidenberg, Hamilton, Morrow, Miller, Krug, Trotman – Marchand, Bergeron, R. Smith – Lucic, Södeberg, Griffith – Fraser, Kelly, Eriksson – Paille, Campbell, Gagne. Trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: St. Laurent, Skiliter – Brisebois, Miller