Los Angeles – Philadelphia 1:2 (kon.) | Toronto – Vancouver 5:2 (kon.) | Detroit – NY Rangers 3:2 (kon.)
Tampa – Columbus 1:3 (kon.) | Florida – Buffalo 3:2 (kon.) | New Jersey – Washington 1:4 (kon.)
Nashville – Chicago 1:3 (kon.) | Dallas – Montreal 4:1 (kon.) | Arizona – Boston 2:5 (kon.)
Calgary – San Jose 2:3 (kon.) | Winnipeg – Anaheim 3:4 (po pr.) | Carolina – Detroit 1:3 (kon.)

Anaheim právě vstřelil branku!
    A Anaheim rozhoduje v prodloužení! KYLE PALMIERI vystřelil z velkého úhlu, ale trefil přesně a přisuzuje bonusový bod Anaheimu! Asistence: Ryan Getzlaf, Hampus Lindholm

55:59
    Cogliano jel po výborném pasu Rakella sám na Pavelce, jenže minul.
    Jacob TROUBA - 3:3

55:15
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno!! JACOB TROUBA nejdříve vystřelil z pravé strany, Andersen jen vyrazil a mladý obránce Jets si svou střelu zvládl i dorazit a vyrovnává na 3:3. Bez asistence.

53:45
    Perreault najížděl sám na Andersena, útočník Jets se snažil trefit mezírku mezi betony, to se mu ovšem nepovedlo.

50:41
    Za vysokou hůl je vyloučen Byfuglien.

47:28
    Little trefuje po přihrávce Ladda tyč Andersenovo branky!

47:06
    Anaheim postrestán za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest si odsedí Bourque.

45:21
    Za pukem se hnal Palmieri, ale Pavelec vystartoval z branky včas a skluzem dokázal o puk útočníka Anaheimu připravit.

44:56
    Za sekání vyloučen Vatanen.

44:56
    Byfuglien se dostal po přihrávce Ladda do úniku, sice zakončil ale byl při tom faulován Vatanenem.

39:49
    Evander Kane dostává pět minut plus do konce utkání za vražení Stonera. Stoner dostává jen dvě minuty za hrubost.

32:29
    Závar u branky Anaheimu. Před Andersenem se objevil úplně osamocen Lowry, ale gólman Anaheimu si na jeho blafák počkal a vychytal ho.
    Ryan KESLER - 2:3

28:53
    Anaheim se přeci jen prosazuje! Getzlaf našel na levé straně volného RYANA KESLERA, který se trefuje do poloprázdné branky. Asistence: Ryan Getzlaf, Cam Fowler.

28:13
    Anaheim vstřelil branku, ale Beleskey se prý provinil proti pravidlům. To ovšem opakované záběry popřely. Hostům se to nelíbí, ale hra se stěhuje do pásma Anaheimu.

27:22
    Tak to je komplikace pro domácí. Vyloučen je Trouba a Anaheim má k dispozici minutu a 38 vteřin trvající přesilovku pět na tři!

26:56
    Přesilovka pro Anaheim! Na trestnou lavici si jde sednout Chiarot.
    Jakob SILFVERBERG - 2:2

24:35
    Od modré vypálil Stoner a jeho střelu tečoval JAKOB SILFVERBERG a Pavelec neměl šanci zareagovat. Asistence: Clayton Stoner, Rickard Rakell.
    Andrew LADD - 2:1

21:33
    Jets využívají přesilovku! Od modré vypálil Trouba, puk se odrazil jen před Andersena, kde stál dobře postavený ANDREW LADD, který puk uklidil do sítě! Asistence: Blake Wheeler, Jacob Trouba.

20:45
    Po chybě Wheelera jel na Pavelce sám Cogliano, proti jeho střele ale vytáhl český gólman úžasný zákrok lapačkou!

19:58
    A ještě jedno vyloučení. Na trestnou lavici si jde sednout Silfverberg za držení protihráče.

18:42
    Ke střele z pravé strany se dostal osamocený Kesler, který ovšem trefuje jen Pavelce!

17:45
    Za držení Jackmana odchází na trestnou Stuart.
    Dustin BYFUGLIEN - 1:1

14:28
    A je vyrovnáno! DUSTIN BYFUGLIEN si krásně narazil s Perreaultem a prostřeluje Andersena! Asistence: Max Perreault, Andrew Ladd.

13:54
    Za podražení je na dvě minuty vyloučen Manson.
    Rene BOURQUE - 0:1

11:02
    Anaheim využívá přesilovku! Getzlaf míchal s pukem, poté ho předal za branku Maroonovi, který našel dobře postaveného RENEHO BOURQUEHO, který prostřelil Pavelce. Asistence: Patrick Maroon, Ryan Getzlaf

10:19
    Přesilovka pro Anaheim! Na trestnou lavici si jde sednout Byfuglien za držení protihráče.

09:19
    Po krásné přihrávce Postmy dorážel do prázdné Frolík, jenže trefil pouze tyč! Puk následně odehráli obránci hostů do bezpečí.

07:09
    Za vysokou hůl je vyloučen Josh Manson.

06:26
    Jackman ujížděl s Thompsonem dva na jednoho. Prvně jmenovaný vystřelil, ale Pavelec byl připravený.

00:45
    První ránu vypálil Fowler a puk se otřel o břevno Pavelcovi branky!

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 15. Byfuglien (Perreault, Ladd), 22. Ladd (Wheeler, Trouba), 56. Trouba – 12. Bourque (Maroon, Getzlaf), 25. Silfverberg (Stoner, Rakell), 29. Kesler (Getzlaf, Fowler), 61. Palmieri (Getzlaf, Lindholm)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Trouba, Stuart (A), Byfuglien, Chiarot, Postma, Pardy – Wheeler, Little, Ladd (C) – Frolík, Perreault, Kane – Halischuk, Scheifele, Lowry – Peluso, Slater, Thorburn
    Anaheim Ducks: Andersen (Bobkov) – Manson, Fowler, Robak, Lindholm, Vatanen, Stoner – Palmieri, Getzlaf (C), Bourque – Smith-Pelly, Kesler, Beleskey – Silfverberg, Rakell, Cogliano – Jackman, Thompson, Maroon

Rozhodčí: Rooney, Pochmara – Barton, Cormier