Chabarovsk – Nižněkamsk 0:2 (kon.) | Vladivostok – Toljatti 3:0 (kon.) | Novokuzněck – Chanty-Mansijsk 0:1 (kon.)
Novosibirsk – Čeljabinsk 0:1 (kon.) | Čerepovec – Soči 2:3 (0:2 po s.n.) | Minsk – Ufa 4:0 (kon.)
Záhřeb – Barys 3:5 (kon.) | HC Slovan – Omsk 3:5 (kon.)
po s.n. (0:2)
Severstal Čerepovec
2:3 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)
HK Soči
Pondělí 08.12.2014, 17:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • KHL

To je z dnešního duelu vše. Já se vámi loučím a přeji hezký zbytek večera! (19:26:50)

Tým z olympijského Soči předvedl slušný obrat, když si ve třetí třetině vybojoval dvěma góly prodloužení. Nakonec došlo až na nájezdy, ve kterých získali bod navíc hosté.

Statistiky zápasu:
    Střely – 40:31
    Trestné minuty – 6:4

Andrej KOSTICIN - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým HK Soči.
    Autorem vítězné branky je ANDREJ KOSTICIN.

2. série
    0:2
    Stejné zakončení jako u Emmertona slavilo úspěch i napodruhé – 0:2.

2. série
    0:1
    CER: Kvapil neproměňuje – 0:1.

1. série
    0:1
    Emmerton si na Štěpánka přišel forhendovým blafákem – 0:1.

1. série
    0:0
    CER: Trubačjov neproměňuje – 0:0.

Samostatné nájezdy začínají.

Nastavená pětiminutovka nám branku nepřinesla, a tak o vítězi budou muset rozhodnout samostatné nájezdy. Tato dovednostní disciplína začne v Čerepovci záhy po krátké úpravě ledové plochy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Puk za brankou Čerepovce, pravděpodobně se dočkáme i nájezdů.

64:01
    Štěpánkův zákrok zahájil poslední minutu prodloužení.

63:45
    Obrovská šance domácích! Ti se dostali do přečíslení tři na jednoho, které zakončil Černov nepřesnou střelou.

62:20
    Šefer si dobře obkroužil klec a zakončoval bekhendem. Jeho pokus však nepřeletěl beton brankáře Pöpperleho.

61:32
    Příliš šancí v nastaveném čase k vidění není. Oba celky mají problém s přechodem přes útočnou modrou, odpískán další ofsajd.

61:07
    Do útoku se tlačil i Severstal. Nejdříve však jejich snažení zastavil ofsajd, napodruhé Pöpperle.

60:22
    První útočnou akci hokejistů ze Soči přerušilo postavení mimo hru.

David Soumar

Branky a nahrávky: 9. Šefer (Kvapil, Lukin), 32. Šefer (Thuresson) – 49. Petersson (Emmerton, Wilson), 52. Emmerton (Petersson), rozh. náj. Kosticin