Havlíčkův Brod – Karlovy Vary B 3:1 (kon.) | Havířov – Třebíč 3:4 (1:2 po s.n.) | PZ Kladno – Ústí n/L 7:10 (kon.)

49:27
    Domácí budou hrát v oslabení, na trestnou lavici usedá Martin Polák (HBR) na 2 minuty za podražení.

41:25
    Hosté dostávají další výhodu přesilové hry, Dušan Mendl (HBR) dostává 2 minuty za nedovolenou výstroj.

38:07
    Dušan Mendl (HBR) mizí na trestné lavici, dostává 2 minuty za podražení.

23:05
    Hráčská lavice hostů (KVB) je potrestána dvouminutovým trestem za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpyká Pavel Hubáček.

21:17
    Přesilová hra pro hosty, Petr Kuchta (HBR) vyloučen na 2 minuty za sekání.

19:06
    Ján Kovka (KVB) obdržel 2 minuty za držení protihráče.

07:15
    Rebelové si zahrají přesilovou hru, Patrik Löbl (KVB) si odpyká dvouminutový trest.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 25. Kuchta (Chlubna), 45. Drobný (Kittler), 48. Drobný (Mäki, Vlček) – 59. Priškin (Löbl)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Spáčil (Adam) – Lobo, Mendl, Semrád, Vlček, Němec – Kuchta "A", Brebera "C", Chlubna – Pazourek, Hlídek, Polák – Drobný, Kittler, Mäki – Hubert
    HC Energie Karlovy Vary B: Frček (Lukáč) – Binias, Priškin, Truhlář "A", Kovka, Löbl "A" – Krejsa "C", Dimitrov, J. Novák, M. Novák, Hubáček, Vávra, Sus, Makovec

Rozhodčí: Zdeněk Pokorný – Jan Jeletz, Lukáš Klouda