Kladno – Jihlava 4:0 (kon.) | Benátky n/J – Motor ČB 4:1 (kon.) | Šumperk – Třebíč 3:1 (kon.)
Ústí n/L – Havířov 4:2 (kon.) | Chomutov – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 4:3 (kon.)
Most – Prostějov 2:3 (po pr.)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 13.12.2014, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

52:55
    Na ledě se nám strhla potyčka. Dvě plus dvě minuty dostává Lukáš Králík a Petr Gewiese. Vše následovalo po tom, co hostující hráč tvrdě narazil do gólmana Šumperka. Hraje se pět na pět.

47:19
    Tomáš Sedlák vyhodil puk do hlediště a dostává dvě minuty za zdržování hry. Puk v hledišti trefil fanynku. Do hlediště musel přispěchat doktor domácího celku, který běžel přes ledovou plochu.

40:28
    Dvě minuty pro Rostislava Malenu za nedovolené bránění. Přesilovka pro domácí.

21:07
    Aleš Holík dostává dvě minuty za sekání, hosté budou hrát necelou půl minutu pět na tři.

19:35
    Tak dneska jsou téměř všechna vyloučení zatím za zdržování hry. Tentokrát si trest jede odpykat domácí hráč Michal Velecký.

14:07
    Hosté jdou do tří a opět se provinili zdržováním hry, trest si jede odpykat Wasserbauer.

13:14
    Martin Falter dostává dvě minuty za zdržování hry. Trest odpykává Jakub Čuřík.

10:18
    Aleš Staněk vyloučen na dvě minuty za sekání.

02:52
    První vyloučení dnešního zápasu. Hostující Eduard Kadela odjíždí na trestnou lavici za zdržování hry.

Dominik Mihailescu

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 4. Vrdlocvec (Holík), 4. Žálčík (Moskal, Staněk), 60. Haas M. (Moskal, Holík) – 14. Raška (Mrázek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka (Koutský) – Drtil, Holík, Sedlák, Gewiese, Prokop, Starý, Bail – Haas M., Vrdlovec, Haas R. – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Plášek, Velecký – Vachutka, Rimmel, Popelka
    SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Máj) – Malena, Bilčík, Šaur, Bartoň, Jaroš, Přibyl, Juráň – Erat, Dolníček, Čuřík – Wasserbauer, Holec, Pekr – Čech, Raška, Mrázek – Kadela, Králík, Paták

Rozhodčí: Hrubý – Guth, Rittich