Hr. Králové – Plzeň 3:0 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Škoda Plzeň
Sobota 13.12.2014, 12:00 • Zimní stadion v Hradci Králové • ELIOD extraliga mladšího dorostu

59:30
    Jaroslav Dvořák mohl jít do samostatného úniku, když obdržel brejkovou přihrávku na hranici útočné modré. V nejdůležitějším momentě však selhal, když nezpracoval neposedný kotouč.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

53:00
    Hradec právě vstřelil branku!
    A to už by mohlo být rozhodující! Štohanzl adresoval přesnou přihrávku na FILIPA JIRÁSKA, který se z mezikruží nemýlil a přesně zakončil. To už pro domácí vypadá více než nadějně. Asistence: Martin Štohanzl.

50:59
    Došlo k současnému vyloučení. Potrestanými jsou: Muška (HKR) za vysokou hůl a Kovařík (PLZ) za hrubost.

45:30
    Martin Červenka tečoval před Vomáčkou nastřelený kotouč a ten znovu jen těsně minul tyčku hradeckého brankáře.

43:12
    Maršík (HKR) je vyloučen za držení.

38:30
    Ještě jedno vyloučení na závěr třetiny. Matěj Síla (HKR) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

34:39
    Vzápětí ale Hradečtí faulují. Dvě minuty si jde odpykat Muška (HKR) za hákování.

33:49
    Svůj první gól v mladším dorostu vstřelil MIKULÁŠ POHL, který se po krásné individuální akci propasíroval až před Červenku a prohodil mu kotouč přesně do odkryté části branky. Bez asistence.

33:15
    Maršík nahrával z rohu kluziště na Dvořáka, který zcela byl zcela osamocený před Červenkou. Jenže znovu vystavil brankář Plzně stopku.

32:15
    Další vyložená šance domácích! Jirásek se po individuální akci dostal až před Červenku, jenže v klíčovém momentu se opět předvedl plzeňský brankář.

29:50
    A v další brankové pozici znovu Dvořák, ten obdržel přesnou přihrávku před brankoviště, bohužel pro domácí však zakončil nepřesně.

28:52
    V gólové pozici mezi kruhy střílel Dvořák, jenže Červenka vytáhl další skvělý zákrok!

27:45
    Tváří v tvář Červenkovi se nyní octl Dvořák, propasovat puk za záda brankáře Plzně se mu však nepodařilo.

27:37
    Dalším vyloučeným je Šilhán (PLZ) na dvě minuty za faul kolenem.

27:25
    Gaspar se dostal do dobré střelecké pozice, jenže přestřelil!

26:07
    Po útočném faulu Lvů se znovu poměr sil vyrovná. Šalda (HKR) je vyloučen za nedovolené bránění.

25:13
    Straka (PLZ) je vyloučen za držení protihráče.

22:46
    Důležitý moment pro domácí. Povedlo se jim v kritickou chvíli vyhodit.

22:36
    Dvořák (HKR) je vyloučen za držení hole a Plzeňští si tak zahrají 20 sekund 5 na 3.

21:50
    K nebezpečné teči se dostal hostující Váňa a kotouč jen těsně minul tyčku hradecké branky!

20:57
    Jenže poměr sil na ledě se vyrovná. Štohanzl (HKR) je vyloučen za podražení.

20:00
    Zmíněný trest si jde odsedět Daniel Šiška.

Plzeňský celek inkasuje týmové vyloučení za pozdní příchod na druhou třetinu!

19:49
    Tvrdý hit inkasoval Filip Jirásek a těžko se zvedá z ledové plochy.

14:23
    Další vyloučení v družstvu domácích. Na dvě minuty si jde zchladit hlavu Jakubec za podražení.

13:18
    Vzorovou pumelici vyslal na plzeňskou branku Šalda a ve skrumáži těl dokázal kotouč přesně tečovat KRYŠTOF PAŽOUREK. Asistence: Radim Šalda.

12:17
    Tentokrát si přesilovou hru zahrají domácí. Na dvě minuty je vyloučen M. Červenka (PLZ) za vysokou hůl.

11:19
    Situace jako přes kopírák, jen z trochu jinou sestavou. Byl to opět Štohanzl, který nebezpečně prověřil Červenku, který opět vyrazil kotouč na hradeckého hráče, kterým byl tentokrát Hašek, avšak ani ten nedokázal překonat plzeňského brankáře.

09:35
    Štohanzl vyslal prudkou střelu na Červenku, který dokázal vyrazit kotouč pouze na Sílu, jenže ten ve vyložené pozici nechal plzeňského brankáře vyniknout.

08:50
    Tvrdou ránu od modré nebezpečně před Vomáčkou tečoval Roubal, naštěstí pro Hradec domácí brankář tuto situaci zvládl.