Mezinárodní turnaj fotbalových internacionálů (kon.)
Liveblog - Mezinárodní turnaj fotbalových internacionálů

Pátek 26.12.2014, 10:00 • Arena Sparta (Podvinný mlýn, Praha) • Fotbalové události

Nejlepším brankářem se stal Radek Černý, který inkasoval během celého turnaje pouhé čtyři branky. Nejlepším střelcem je Jakub Slunéčko z Bohemians se sedmi nastřílenými góly! (17:46:53)

Slavia Praha získala historicky desátý titul na mezinárodním vánočním turnaji internacionálů. Spartu porazila ve finále 3:1!

Jaromír Jindráček zřejmě definitivně rozhoduje! Slavia vede díky jeho přesné trefě už 3:0!

Rudolf Skácel vzápětí navyšuje vedení červenobílých! V 18. minutě finále vedou slávisté 2:0!

Patrik Berger dostal míč od pravé strany do středu na Ivo Ulicha, který jej z prvního doteku posunul k Františku Veselému, který poprvé překonal Daniela Zítku! Slavia vede ve finále 1:0!

Marek Vít z Dukly snížil dvě minuty před koncem zápasu o 3. místo na 2:3!

Jakub Slunéčko odskočil v tabulce střelců prešovskému Luboši Puhákovi. Druhým gólem do sítě Dukly se na čele seznamu kanonýrů osamostatnil se sedmi góly na kontě.

V penaltách byla šťastnější Sparta, které rozstřel vyhrála 2:1. Rozhodující pokutový kop v dresu letenských proměnil Marek Kincl. V zápase o třetí místo se tak utká Dukla s vršovickou Bohemkou, ve finále se utkají pražská "S" – Slavia a Sparta.

Penaltové drama nakonec rozhodl až v desáté sérii Miloš Jakubík a pro Tatran Prešov získal na dvacátém ročníku turnaje internacionálů 5. místo!

Poprvé na turnaji inkasoval branku Radek Černý ze Slavie, z otočky jej překonal Josef Obajdin z Umbro týmu!

Pro Duklu to znamená jistý postup mezi nejlepší čtyři týmy turnaje, Tatran musí ještě čekat na výsledek posledního utkání skupiny B mezi Spartou a Brnem.

Jakub Slunéčko je autorem prvního hattricku v turnaji! „Klokani“ díky jeho další trefě vedou nad Plzní už 6:1!

Plzeňský Radek Schweinert se stává střelcem 2000. branky v historii vánočních turnajů! Dvěma slepenými góly nyní Západočechy poslal do vedení 4:2!

Slavia zatím letošnímu turnaji vládne, již po dvou minutách vede nad „Klokany“ z Vršovic 2:0. Svou první branku na turnaji vsítil Rudolf Skácel.

Právě Luděk Stracený si hned v první minutě utkání otevřel svůj střelecký účet. Prešov již se Spartou prohrává 0:1.

První branku letošního ročníku obstaral po elegantní patičce Rudolfa Skácela Ivo Ulich!