Slavia – Vítkovice 4:3 (1:0 po s.n.) | Třinec – Plzeň 4:1 (kon.) | Zlín – Pardubice 3:2 (kon.)
Olomouc – Liberec 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 5:1 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 2:1 (kon.)
Kometa Brno – Sparta 2:8 (kon.)
BK Mladá Boleslav
5:1 (2:0, 0:1, 3:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 28.12.2014, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga

59:02
    Ještě byl vyloučen Boris Žabka (MBL) na dvě minuty za podražení. Navíc byl ještě potrestán osobním desetiminutovým trestem za nesportovní chování. Trest za něj odpyká Roman Čermák.

54:20
    Energetici jdou do tří. Další dvouminutový trest dostal Michal Vachovec (KVA).

53:34
    Za sekání byl potrestán dvěma minutami Petr Koblasa (KVA).

45:32
    První vyloučení ve třetí třetině. Hákováním se provinil Dominik Pacovský (MBL), kterého čekají dvě minuty na trestné lavici.

30:45
    Další vyloučení. Tentokrát si odpyká osobní desetiminutový trest za nesportovní chování Václav Skuhravý (KVA).

22:47
    Stanislav Balán (KVA) inkasoval desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

21:57
    Václav Kočí (MBL) – 2 minuty za držení.

18:49
    Na ledové ploše chvíli ležel Michal Bárta, jenž byl atakován Jekabsem Redlihsem (KVA). Následuje tedy dvouminutová přesilovka domácích pět na tři.

16:46
    Další vyloučení na straně domácích. Hosté budou hrát přesilovku čtyři na tři. Martin Látal (MBL) si posedí dvě minuty na trestné lavici za hrubost.

16:31
    Radim Bičánek (KVA) byl vyloučen na pět minut + do konce utkání za vražení loktem.. Trest za něj odpyká Jakub Flek.
    Zároveň odjíždí na trestnou lavici také Radan Lenc (MBL) za zdržování hry.

10:22
    Václav Skuhravý (KVA) je vyloučen na dvě minuty za hrubost. Promění domácí i svou druhou přesilovku v tomto zápase?

07:51
    Závar v brankovišti Mladé Boleslavi, ze kterého pramení první vyloučení domácích. Radan Lenc (MBL) si posedí dvě minuty na trestné lavici, provinil se držením.

00:37
    Na ledě se strhla šarvátka poté, co zůstal na ledě ležet jeden z hráčů Energie. Vyloučen je Radek Duda (KVA) na dvě minuty za hrubost.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 2. Látal (Broš, Klimenta), 6. Stříteský (Mikulík, Lenc), 55. Výborný (Trončinský), 57. Trončinský (Látal, Výborný), 58. Pacovský (Lenc, Musil) – 30. Duda (Hruška, Sičák)

BK Mladá Boleslav: Růžička M. (Rittich) – Trončinský, Ovčačík, Stříteský, Kočí, Žabka, Vidmar, Trška, Čermák – Mikulík, Výborný, Pabiška – Látal, Broš, Klimenta – Bárta, Kašpařík, Kubica – Pacovský, Musil, Lenc
    HC Energie Karlovy Vary: Habal (6. Závorka) – Sičák, Harant, Bičánek, Šmach, Redlihs, Tomeček, Šidlík, Deyl – Duda, Balán, Hruška D. – Micka, Hruška R., Flek – Vachovec, Skuhravý, Tomeček – Pšurný, Kverka, Koblasa

Rozhodčí: Hribik, Smitka – Komárek, Ondráček

Diváci: 3 640