Buffalo – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.) | Ottawa – Detroit 2:3 (po pr.) | Columbus – Boston 6:2 (kon.)
Minnesota – Winnipeg 3:4 (po pr.) | NY Rangers – New Jersey 3:1 (kon.) | Tampa – Carolina 2:1 (kon.)
Pittsburgh – Washington 0:3 (kon.) | St. Louis – Dallas 3:4 (kon.) | Nashville – Philadelphia 4:1 (kon.)
Arizona – Anaheim 2:1 (1:0 po s.n.) | Colorado – Chicago 2:5 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:1 (kon.)
Los Angeles – San Jose 3:1 (kon.) | Florida – Toronto 6:4 (kon.)

Florida právě vstřelila branku!
    Tomáš Kopecký přihrál před branku, kde byl SCOTTIE UPSHALL, jenž trefuje odkrytou klec. Asistence: Tomáš Kopecký, Derek MacKenzie.
    Brad BOYES - 5:4

56:45
    Od modré čáry vystřelil Kulikov, jehož ránu mezi kruhy tečoval do protipohybu brankáře BRAD BOYES, jenž nedal brankáři šanci. Asistence: Dmitrij Kulikov, Jussi Jokinen.
    Willie MITCHELL - 4:4

50:19
    Huberdeau přihrál na modrou čáru, kde byl WILLIE MITCHEL, jehož pokus skončil za brankovou čárou. Reimer nestihl zareagovat, a tak byl kotouč dost možná před ním tečován. Asistence: Johnatan Huberdeau.
    Dmitrij KULIKOV - 3:4

42:45
    Jokinen posunul kotouč na modrou čáru, kde byl DMITRIJ KULIKOV, jehož rána šla přesně nad rameno gólmana a skončila pod horní tyčkou branky. Asistence: Jussi Jokinen.
    Nazem KADRI - 2:4

38:59
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Lupul předvedl, že je geniálním hokejistou, když naznačil, že bude objíždět branku, ale přihrál na první tyči před branku, kde byl NAZEM KADRI, jenž propálil Luonga. Asistence: Joffrey Lupul.
    James VAN RIEMSDYK - 2:3

37:30
    Toronto využívá početní výhodu! Franson našel před brankou osamoceného JAMESE VAN RIEMSDYKA, který se v takových chvílích nemýlí. Asistence: Cody Franson, Tyler Bozak.
    Roman POLÁK - 2:2

34:16
    Lupul od mantinelu našel před brankou osamoceného ROMANA POLÁKA, který střelou z hranice brankoviště nedal Luongovi šanci. Asistence: Joffrey Lupul, Jake Gardiner.
    Jimmy HAYES - 2:1

30:13
    Bergenheim vjel do útočné třetiny a přihrál mezi kruhy, kde byl JIMMY HAYES, jehož rána z první šla mezi betony Reimera. Asistence: Sean Bergenheim.
    Jonathan HUBERDEAU - 1:1

28:24
    Přihrávku do útočné třetiny dostal JOHNATAN HUBERDEAU, jemuž kotouč zpomalil obránce. Domácí útočník se ocitl sám před Reimerem, kterého dokázal překonat. Asistence: Brain Campbell, Nick Bjugstad.
    Richard PÁNIK - 0:1

26:39
    Rielly vybojoval kotouč v obrané třetině a přihrál ho na rozjetého RICHARDA PÁNIKA, jenž jel se dvěma spoluhráči na jediného obránce. Slovenský útočník vzal celou situaci na sebe a střelou do horní poloviny branky překonal Luonga. Asistence: Morgan Rielly, David Clarkson.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 29. Huberdeau (Campbell, Bjugstad), 31. Hayes (Bergenheim), 43. Kulikov (Jokinen), 51. Mitchell (Huberdeau), 57. Boyes (Kulikov, Jokinen), 59. Upshall (Kopecký, MacKenzie) – 27. Pánik (Rielly, Clarkson), 35. Polák (Lupul, Gardiner), 38. Van Riemsdyk (Franson, Bozak), 39. Kadri (Lupul)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Campbell, Ekblad, Mitchell, Kulikov, Gudbranson, Olsen – Huberdeau, Bjugstad, Trocheck – Bergenheim, Barkov, Hayes – Jokinen, Bolland, Boyes – Kopecký, MacKenzie, Upshall.
    Toronto Maple Leafs: Reimer (Gibson) – Phaneuf, Franson, Gardiner, Polák, Rielly, Robidas – Lupul, Bozak, Kessel – Van Riemsdyk, Kadri, Santorelli – Pánik, Holland, Clarkson – Winnik, Smith, Booth.

Rozhodčí: O'Rourke, Hebert – Cherrey, Nowak

Diváci: 17877